neděle 28. dubna, 13:57 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

Datum: 17.04.2008 16:04
 

[www.garten.cz]

Pro ty, co mají rádi trochu divočinu winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (24.04.2009 15:21)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 22:30
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 22:34
     


    Ale tak pak si zase připadaj tak nějak ve svým, když ta chvíle přijde... winking smiley grinning smiley Sousedka to taky nesnáší, ovšem jiní sousedi si thujkama osázeli opravdu celý pozemek bez výjimky, tak pak když seděj na terase, sousedka to vtipně komentuje slovy: Hele, zas trénujou do urnovýho háje... grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

    Alenka napsal(a):

    A korunu tomu dají ti, kteří si chtějí uhájit soukromí tím, že osází ploty tujemi. Ono to zaroste, nevidí se soused se sousedem a je to jak na hřbitově. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (03.02.2013 22:34)
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 22:44
     

    Anavi, ten smích byl k té poznámce po 22.hod. winking smiley Jinak jakápak ostuda - "zaplevelit" zahrádku kytkama jde děsně rychle, uvidíš. A když budeš chtít, přebytky se najdou. Viďte holky ? flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 22:46
     

    No ještě aby ses mi posmívala za zahradu winking smiley nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 22:48
     
    p1140813.jpg
    Další fotografie:

    Mi připadá, že už taky nemám kousek volného místa, přitom po kvítku skoro ani památky confused smiley Já se spíš chtěla co nejrychleji odclonit od přelidněného okolí eye rolling smiley

     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil Anavi (03.02.2013 22:56)
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 23:10
     

    Anavi, nááádhera!!!! Kvítků akorát neboj, barevně a růstově různorodé a sladěné, přesně podle mého gusta thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down Super!!!

     

    Zástěnu z bambusu máš natřenou? To vypadá parádně!! smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 23:12
     

    Zástěnu jsem kupovala loni novou, je to nějaká jedlová kůra, ale během jedné sezony to vybledlo. Zkusím to na jaře natřít olejem, který mám na zahradní nábytek, jestli se ta barva trochu neoživí. Teď je to spíš takové do šeda confused smiley sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 23:31
     

    ... Anav ta Tvoje zahrádka mě vždy dostane a koukám, jak máš odělený trávník od záhonů confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 23:33
     

    kordulo, nemám tam žádnou zábranu, jen to poctivě odrývám, což si můžu dovolit jen díky malé rozloze. Dvakrát za rok poctivě rýčem odreju kraje a odvážím drny na kompost... Většinou je to tak sedm velkých pytlů drnů!!!!!! A ta dřina to odtahat... eye rolling smiley , když to vše roste v jílu.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (03.02.2013 23:35)
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 03.02.2013 23:44
     

    Aha, jedlová kůra. To vypadá skvěle, vůbec to neznám. Kde se to dá koupit?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 07:36
     

    ahoj - já jsem dala zábranu . takovou ze zeleného plastu . má se zasunout do vyryté škvíry .. no a jelikož jsem chtěla aby se mi nerozfrcávala kůra , nechala jsem kus čouhat ven . při prvním obsekávání strunovkou se proděravěla .. tak jsem naštvaná a budu muset dát něco jiného . sad smiley thumbs up .Anavi - máš krásnou moderní zahradu -pokud bys ale chtěla , tak mezi ty keře by určitě ostrožky vešly a nebyly by špatné .. thumbs down thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (04.02.2013 07:38)
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 10:29
     

    Anavi, ta tvoje zahrada je opravdu krásná, máš jí prostě takovou moderní - ty keře jsou překrásný, co bych za to dala mít na ně místo . A na ty prázdnější místečka třeba nějakou nízkou plazivku nebo polštářovou skalničku - tařičku, nižší seda, štěničník, malou hostu, heucherku....... Ale jinak fakt máš to moc pěkný, takový krásně upravený, radost pohledět. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 10:40
     
    dsc_0110.jpg
    Další fotografie:

    Tady jsou ještě kytičky, co by se do venkovské zahrady hodily.

     

    WWW]">[www.obrazky.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 10:56
     



    quendery napsal(a):

    Anavi, ta tvoje zahrada je opravdu krásná, máš jí prostě takovou moderní - ty keře jsou překrásný, co bych za to dala mít na ně místo . A na ty prázdnější místečka třeba nějakou nízkou plazivku nebo polštářovou skalničku - tařičku, nižší seda, štěničník, malou hostu, heucherku....... Ale jinak fakt máš to moc pěkný, takový krásně upravený, radost pohledět. thumbs down thumbs down thumbs down


    kde jsou domnělá místečka, tak v těch místech jsou většinou cibuloviny smiling smiley, které už jsou na fotu odstraněné... eye rolling smiley confused smiley Takže fakt kolikrát chodím s jednou,dvěma cibulemi narcisů v ruce i půl hodiny, než je někam umístím.. protože na podzim jsou v tom místě zase pro změnu schované hosty, takže zajásám, že je kus volnej a ono houby smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 11:48
     
    p6180109.jpg

    kontryhel --

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.