neděle 28. dubna, 09:55 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

Datum: 17.04.2008 16:04
 

[www.garten.cz]

Pro ty, co mají rádi trochu divočinu winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (24.04.2009 15:21)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 19:50
     
    dsc0gh2475.jpg
    Další fotografie:

    Pár fotek z našeho venkova. love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 19:51
     
    dscb02449 (16).jpg
    Další fotografie:

    Ještě pár...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 19:53
     
    dscb02449 (18).jpg
    Další fotografie:

    Taky už se tak těšíte? love smiley flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 19:55
     

    Musíte přivřít oko, ten čurbes po přestavbě baráku tam ještě chvíli bude. spinning smiley sticking its tongue out

    Ale aspoň je čím topit. winking smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 20:02
     

    no to je náááádherná zahrada!!!!!!

    gabčo, teda máš to neskutečný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jen dávej, dávej, to je pastva pro oko!! thumbs down thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 20:11
     
    dsc02447.jpg
    Další fotografie:

    Romi, díky, ale zahrada není zas tak nádherná, ale velká.(1ha )

    Růžičkářky by se určitě vyřádily. winking smiley Růže mi chybí, ale chtěla bych to napravit. Jen nevím, kde začít a kde skončit. Ty, které mají velké zahrady, ví, o čem mluvím. Čím víc záhonů udělám, tím víc práce s nima budu mít. Už takhle stačí to sekání trávy.

    Ale už se těším.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 20:13
     

    musíš ty záhonky udělat co nejvíc bezúdržbové....prostě zjara očistit, okopat a nechat být...

    ale já vím, jak je to velká plocha, je to vždy těžší, než na tých našich prdítkách...

    no myslím, žes to vzala za správný konec, jde ti to dobře, jen tak dál a výsledky se určo dostaví, at dřív, či později thumbs down

    držím palce a fakt eye popping smiley jaký to máš hezký

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 20:30
     

    .... Gíbi, ten šicí stroj, je stále Tvoje zahrada, doufám, nebo jsi někde úplně jinde confused smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 21:00
     

    Gabčo, těšila bych se, ale takovou nádheru já nikdy mít nebudu sad smiley Krása!!! thumbs down thumbs down

     

    Ten habešský mečík - chce něco speciálního? Letos jsem ho měla poprvé a nekvetl sad smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 21:23
     



    kordula napsal(a):

    .... Gíbi, ten šicí stroj, je stále Tvoje zahrada, doufám, nebo jsi někde úplně jinde confused smiley

    Kordulko, copak ho na fotkách nevidíš? winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 21:27
     
    dsc02426.jpg



    Betas napsal(a):

    Gabčo, těšila bych se, ale takovou nádheru já nikdy mít nebudu sad smiley Krása!!! thumbs down thumbs down

     

    Ten habešský mečík - chce něco speciálního? Letos jsem ho měla poprvé a nekvetl sad smiley

    Já si koupila vloni nové cibule a kvetly skoro všechny. Ale vsadila jsem je pohromadě s Montbrécií a zato ty nekvetly skoro vůbec. eye rolling smiley Nevím, třeba je to jen náhoda, ale letos je vsadím každé zvlášť.

    Jinak žádnou extra péči jsem jim nedávala, jen zalévala. Možná letos pohnojím, ale nikdy jsem žádné cibuloviny nehnojila a kvetly. Tak doufám, že to nezakřiknu. spinning smiley sticking its tongue out Ale mohla bych jim přihodit trochu kompostu. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 21:28
     

    .... nic mě tak nepotěšilo, jako že tam je, ale nevím jestli nový domeček patří k této zahradě confused smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 21:31
     

    Gabčo, tedy to je nádhera. thumbs down thumbs down thumbs down To jsem se pěkně naladila na léto. Tý jo hektar, to je tedy kusanec. A víš co ti nejvíc závidím / tedy smozřejmě v dobrém/ ty krásný velký ovocný stromy. Když kvetou, to musí být paráda. Můj děda měl sad s 60 stromy a i když si to pamatuju jako malá holka, do dneška na to vzpomínám. Bylo to kouzlo eye rolling smiley mls smiley Tak ať ti zahrada prospívá a na růžičky určitě najdeš koutek, víš jak by se tam u tebe třeba sadovky mohly rozmáchnout, nebo ramblery do stromů-kvetly by dvakrát winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 21:35
     

    Myslíš staronový, viď? Jasně, že patří. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 04.02.2013 21:40
     



    quendery napsal(a):

    Gabčo, tedy to je nádhera. thumbs down thumbs down thumbs down To jsem se pěkně naladila na léto. Tý jo hektar, to je tedy kusanec. A víš co ti nejvíc závidím / tedy smozřejmě v dobrém/ ty krásný velký ovocný stromy. Když kvetou, to musí být paráda. Můj děda měl sad s 60 stromy a i když si to pamatuju jako malá holka, do dneška na to vzpomínám. Bylo to kouzlo eye rolling smiley mls smiley Tak ať ti zahrada prospívá a na růžičky určitě najdeš koutek, víš jak by se tam u tebe třeba sadovky mohly rozmáchnout, nebo ramblery do stromů-kvetly by dvakrát winking smiley

    Když zjara kvetou, není nic hezčího. love smiley

    Ale je pravda, že plodí už jen málo a chuťově nic moc. Spíš to kluci sklepou a odvezem to do výkupu. Ale vsadili jsme některý stromky nový. Mužskej asi 10 švestek ( prý na slivovičku grinning smiley ) letní jabloň a dvě hrušky ( který ale chytly rez neb vedle rostou thuje, ale to jsme předtím netušili eye rolling smiley )

    Je to opravdu venkovská zahrada se vším všudy, do moderních zahrad má daleko. ale mám to tady ráda. winking smiley

    Jo a tu louku kolem ovocných stromů si necháváme za poplatek 2x do roka posekat. To bysme asi sami nedali. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.