neděle 28. dubna, 19:45 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vaření
hodnocení: 4.90
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert

VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

Datum: 02.02.2014 10:47
 

Zakládám tuhle diskuzi, abychom poznatky o škodlivinách ve stravě, nebo naopak nápady, jak vařit zdravěji, měli pěkně na jednom místě

 

 

CÍLEM POTRAVINÁŘSKÉHO PRŮMYSLU JE ZISK, NIKOLI ZDRAVÍ ČLOVĚKA.

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil SPIKE (10.04.2014 00:26)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 11
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 03.02.2014 16:17
     

    *

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (03.02.2014 16:17)
     
  • Autor: Reklama

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 03.02.2014 16:17
     

    Nijak vyhraněná rozhodně po této diskuzi nebudu, zajímám se navíc průběžně, co je o.k. a co asi moc ne. Netvrdím, že dětem nekoupím hamburgra v Mekáči, ale zároveň vím, že kdybych jednou zjistila,že to bude jejich každodenní strava, tak nadšená nebudu.

    Nedávno mi říkal přítel neteře, že na Happy Mealu je nejmíň umělá asi ta krabice smiling smiley .

    Maminky, co ve jménu zdraví lijou do dětí Actimel a živí je Activií, by asi takové články číst občas měly please smiley winking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 03.02.2014 16:45
     



    SPIKE napsal(a):

    Hypermarketové rajče

     

    Rajče se sklízí ještě zelené. Pak je uloženo do velkoskladů, kde je podchlazeno při teplotě do deseti stupňů. Cílem je zpomalit proces dozrávání o zhruba dva týdny a tím oddálit krajní termín ideální konzumace. Jenže následný osud rajčete je mnohem závažnější a také méně známý. Aby byla rajčata zbavena eventuelních bakterií, projdou chlorovou koupelí. I když v ní pobudou jenom dvě minuty, přesto část této tekutiny vstřebají. Absorpce se usnadňuje zejména tehdy, je-li na některém místě porušena slupka. Pak přichází dvou až třítýdenní pobyt v komoře pro dozrávání. A právě v tomto ovzduší naplněném etylénovým plynem nabírá rajče, podobně jako mnohé další plody, charakteristickou barvu. Doporučuje se, aby tato fáze zrání nepřesáhla 72 hodin, protože pak by se na plodech mohly objevit houby. Jenomže toto doporučení je velmi často porušováno, protože je třeba dosáhnout přijatelné barvy u plodů sklízených ve stále ranější fázi vývoje, čili zelenější a zelenější. Nyní začíná kosmetická fáze celého procesu. Aby rajče vypadalo lépe a lákavěji, využívá se umělého barviva. Než se rajčata vydají na pulty obchodů, je jim do kůže vstříknuto barvivo, které jim dodá jednotný vzhled. Ještě než se rajče dostane na náš stůl a dřív než je položeno na pult, musí projít další procedurou, voskováním. Tím se zabrání vypařování vody, scvrkávání a vráskám a dužina rajčete se uchová tak dlouho, jak je to jen možné. Některé deriváty vosků jsou z petroleje a další mohou být pro zjemnění obohaceny mýdlem. O tom, co jíme, rozhodujeme sami. Fuj - a to nám dávají bez ostychu. Já věděl, proč se plahočím, proč ohýbám hřbet na zahrádce ... ať žije zlatý venkov !!!!!!! a domácí zahrádky !!!!!!! Tak " dobrou chuť " ....... brrrrrrrr .......

    kdyby tohle všechno byla pravda, dovedete si představit, kolik by takové rajče stálo? Trochu jsem do zeeniny dělala, byla jsem pozvaná do Španělska a prošla jsem celou cestu račat od sklizně po distribuci a nic takového jsem neviděla. Byla sklízená nezralá, to ano. Ale dozrávala v dusíkaté atmosféře. A to bylo všechno. Když sklidíte na zahrádce zelená rajčata, taky je necháte dozrát. Vzpomeňte si, jak dlouho to trvá a jak dlouho v chladu vydrží pěkná a pevná

     
  • Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 03.02.2014 16:48
     

    Ať je to s rajčaty jak je, všimly jste si, někdy stejná rajčata voní jako ze zahrádky a někdy jsou úplně bez vůně???

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 03.02.2014 17:23
     

    Kdysi jsem na netu četla, že bychom měli konzumovat ovoce a zeleninu vypěstovanou v našem podnebním pásu, že cizokrajné ovoce a zelenina nemají pro naše tělo takový přínos.... že ho naše tělo neumí zužitkovat tak, jako tam, kde ho vypěstovali. Je to jenom zpestření stravy. Asi na tom něco bylo. Dříve jste v zimě rajče nekoupili, okurku leda tak nakrájenou, mraženou. Z ovoce to byly vesměs jablka, hrušky, švestky, broskve, meruňky, jahody, lesní plody. Kdo chtěl, tak si zavařil, nebo dal na mražák. Tropické ovoce bylo párkrát do roka a to ještě omezeně. A zelenina se dala skladovat v chladném sklepě v písku..... mrkev, celer, petržel. Dnes se všechno urychluje a je to k prdu. Nikdy jsem se nezabývala tím, co jím. Dnes už uvažuji jinak, ikdyž vím, že už tím nic nezachráním, ale aspoň mám dobrý pocit. Přestala jsem kupovat polotovary, snažím se všechno připravovat z čerstvých potravin. Honza si jede dál podle svýho, nechce nic měnit, takže si občas koupí párek, klobásu, paštiku.... ale mě už to neláká. A sůl? Ta je u nás "nad zlato" angry smiley angry smiley angry smiley .... myslím si, že solím tak akorát, ale Honza a tchýně solí už předem, aniž by jídlo ochutnali. Posledně mě tak naštvali, že jsem se rozhodla jim příští jídlo pěkně "osolit" grinning smiley grinning smiley grinning smiley... fakt jim to extra osolím, aby si to pěkně přesolili.... a já v tom budu hezky nevinně grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 03.02.2014 19:57
     

    Já si ale nemyslím, že to bylo dobře, že v zimě nic nebylo a cizokrajné ovoce jsem sehnala 2x do roka a ještě jsem to pak radši nechala dětem nono smiley nono smiley Banány jsou zdravé a jak mně bylo, když jsem na ně stála frontu a došly a holka mi brečela, že by ho chtěla eye rolling smiley

     

    V činžáku teda rodiče neměli kde zeleninu vypěstovat a ani kde ji skladovat , když už by si jí koupili ...

    Ono ze zavařeného asi moc vitamínů nebylo ... confused smiley

     

     

    Všeho moc škodí ...

    Zlatá střední cesta ...

     

    A píše dobře Ivča .... Mekáč výjimečně ... ne každodenně ...

    A osvěta, že Activia není tak nej, jakou má reklamu, to je dobře ... rozhodně jsou lepší smetanové jogurty než odtučněné plné oček a škrobů, aby to vůbec chutnalo jako jogurt spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 03.02.2014 21:57
     

    Holky prosím Vás hlavně mi se nepište, že je škodlivá kaiserka, tu já miluju.

    A jinak jsem si našla co tedy budu pít Zlatopramen Radlet Grapefruit, ten má jako jediný snad dobré složení thumbs down

    [www.nejfit.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (03.02.2014 22:00)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 04.02.2014 07:57
     

    Amél, kaiserku si taky kupuju, i přes to, že se mi příčí, když tam čtu "ze zmraženého polotovaru" winking smiley eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 04.02.2014 10:05
     

    Taky si kaiserky ji kupuju ty tmavé :-), myslíte, že jsou z tmavé mouky, nejsou, kdo někdy pekl z tmavé mouky ví jak by to mělo vypadat. Ale když ony jsou tak dobré mls smiley, jojo a k tomu dopečené ze zmrazeného...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 04.02.2014 11:03
     

    něco k našemu tématu smiling smiley

    [ona.idnes.cz]

     
  • Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 04.02.2014 11:40
     

    Anavi, přesně tohle jsem myslela, vím to, a přesto té tmavé (barvou) kaiserce neodolám nikdy :-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (04.02.2014 11:40)
     
  • Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 04.02.2014 13:31
     

    [www.stream.cz]

    tohle je ale opravdu mazec

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 12.02.2014 14:46
     

    test trubiček a plněných oplatek

    [www.dtest.cz]

     
  • Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 12.02.2014 14:51
     

    Anavi tyhle regály klidně míjím, a moje mínění o tomto zboží se mi jen potvrzuje

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VAŘENÍ - co nám ubližuje a co pomáhá

    Datum: 12.02.2014 15:49
     

    Občas jsem dětem dala do boxu se svačinou buď Siestu nebo sušenku z Lidlu. Ale je fakt, že poslední dobou jim tam radši dávám cherry rajčata a na tyhle lákadla nadupaný cukrem a tukem kašlem.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.