čtvrtek 2. května, 20:45 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: lenka01
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Skalka

Datum: 12.04.2007 06:37
 
Letos se chystám do osazování skalky.Tedy začala jsem již vloni její zastíněnou stranou,kde mám vřesoviště.To je hotové,tedy skoro.Teď tu jižní a západní strnu.Tak uvítám tipy na rostliny a fotečky těch vašich skale kpro inspiraci.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 11.10.2017 12:37
     

    Vimrová, já mám tenhle nižší druh Kniphofia 'MANGO POPSICLE" a jak píšeš, mám jí na vršku, takže voda by se tam držet neměla. Chvojí jí určitě na zimu dám. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Skalka

     
     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 11.10.2017 12:39
     

    Vimrová, já mám tenhle nižší druh Kniphofia 'MANGO POPSICLE" a jak píšeš, mám jí na vršku, takže voda by se tam držet neměla. Chvojí jí určitě na zimu dám. flower smiley winking smiley

     
  • Autor: Sindi123
    Status: začátečník

    Re: Skalka

    Datum: 14.10.2017 10:39
     

    Arwen, máš to moc hezký, tu jehlu jsem ještě nikde neviděla vypadá moc hezky thumbs down

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 14.10.2017 11:14
     

    Arwen, teď jsem si něco vyhledávala o kniphofiích a kupodivu skoro u všech píšou teplotní zónu Z7a eye rolling smiley , Havlis píše Z6 : [www.havlis.cz] . U mě zimuje pěkně už dýl jak 10 let, problém byla jen mokrá zima, ale jsme vinařská oblast.

    Takže určitě nezapomeň nakrýt eye rolling smiley 

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.10.2017 17:35
     
    img_20171024_170601.jpg
    Další fotografie:

    Holky, vidíte to? Asi mi pokvete teď azalka! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Na druhé fotce je vidět celá, letos prcek, zasazenej.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.10.2017 18:00
     

    Jj, ono je to blbnuté tou zimou, co byla v září a následným babím létem. To se stává, ale bude to pár kvítků, zbytek si počká na jaro winking smiley .

    Dělává to většina keřů, které zakládají poupata v předchozím roce. Jednou takhle napodzim dokonce kvetly jabloně eye rolling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 24.10.2017 18:30
     

    Jo,mé sestře se tak vloni na podzim zbláznil malý rond´áček.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 24.10.2017 19:04
     



    Arwen napsal(a):

    Holky, vidíte to? Asi mi pokvete teď azalka! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Na druhé fotce je vidět celá, letos prcek, zasazenej.

    Já koukala v pátek na rozkvétající ronďák. Asi je počasí nějak pobláznilo a bůh ví proč si myslí, že už je jaro.

     
  • Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 24.10.2017 21:34
     

    Jano, mně se takhle jednou zbláznila docela velká azalka. A měla to obrácené několik let. Vykvetla tenkrát úplně. To bylo špatně. Když je to jen pár kvítků, tak to není takový problém.

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 25.10.2017 06:38
     

    Naštěstí je na téhle azalce jen jediný kvítek, na ostatních dvou jen poupata - doufám připravená až na jaro. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 25.10.2017 19:10
     

    Já mám úplně rozkvetlou čemeřici, opravdu se počasí nějak zbláznilo grinning smiley

     
  • Autor: Sindi123
    Status: začátečník

    Re: Skalka

    Datum: 01.01.2018 15:51
     

    Všechny po delší době zdravím a chci vám popřát vše nejlepší do Nového roku 2018 a hodně pěstitelských úspěchů :-)

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 23.04.2018 18:10
     

    Tak holky, už se skalky barví květy? U mě začínají. Až toho víc pokvete, tak vyfotím. flower smiley

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 08.05.2018 13:51
     
    dsc00071.jpg
    Další fotografie:

    Skalničkám se daří. Vše nově loni zasazené krásně pučí a kvete. Mám radost. love smiley love smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 08.05.2018 15:35
     

    Jak velkou vrstvu kamínků tam máš? Vypadá to pěkně thumbs down winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.