čtvrtek 2. května, 15:15 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Ruj vlasatá

Datum: 01.06.2007 21:51
 

tak jsem dneska neodolala a koupila jsem si ruj vlasatou - Royal purple, chtěla jsem abych měla také něco, co bude jiné než zelené

 

[www.havlis.cz]

[dendro.mojzisek.cz]

[www.garten.cz]

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (02.06.2007 13:35)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 16.04.2010 19:35
     
    16040010 016.jpg

    Loni jsem nestříhala a tak jsem ji letos musela doslova voholit. Stejně si myslím, že mi holka nějak zvlčila. Jako vždy doufám, že to přežijegrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ruj vlasatá

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 17.04.2010 00:29
     

    Evano, budu stejně radikální jako ty. Koupila jsem takový ohlozek, dole je úplně bez listí a to se mi nelíbí, takže letos ji ještě nechám,ale další jaro půjde na minimum a buď odspodu obrazí nebo stejně půjde... winking smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 17.04.2010 08:46
     

    Tak jsem už stříhala, zlatá i červená jsou na "babku". Ale i když jsou větve evidentně živé, tak k rozpuku se chystá jen Golden Spirit.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 17.04.2010 08:55
     

    Evanko, pořád koukám na tu tvoji, pěkný košťátko si z toho udělala grinning smiley grinning smiley. Ale ona určitě zase bude krásná,až mi budou oči přecházet winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 20.04.2010 20:01
     

    Ivčo, stříhám ji, vlastně teď už ořezávám jednou ročně, na jaře. Stejně jako ty jsem koupila ubožátko o třech proutkách a dneska jsou z nich skoro kmeny, takže vydrž, letos ti ta tvoje taky zesílí.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 14.05.2010 18:18
     
    p1600694.jpg
    Další fotografie:

    letos se zatím probouzí jen nějak pozvolna eye rolling smiley, minulý týden jsem dokoupila i "Golden Spirit"

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 16.05.2010 14:42
     

    Libi, když si vzpomenu, taky ji blejsknu. Na koncích spousta listů a asi pokvete, ale odspoda holé klacky. Takže ji asi nechám "zvlasatět" a pak popadnu nůžky. Nebo to mám nechat radši na jaro??? (ten střih?)

     
  • Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 16.05.2010 15:02
     

    Mě dělá malilinkaté pupeny, ale hlavně, že zije. Mám zlatou.

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 17.05.2010 16:56
     

    moje tři gráááácie angry smiley angry smiley angry smiley : dvě obrazily, dokonce i na kmínku, který tedy opravdu za 3 sezóny znatelně zesílil, ale ta třetí sviňucha - nota bene tuto rostlinu jsem reklamovala a dosazovala ji o sezónu později novou, tak obráží jenom dole u krčku a celý kmínek a koruna je ZASCHLÁ!!!! no chápete to? a jestli se mi zase začnou kroutit a zasychat listy na celých větvích, tak to jde letos skutečně po sezóně ven, páč nemůžu o ruji říct, že by mně dělala joooo nějakou radost! máte někdo zkušenosti s těma zasychajícíma listama ?sad smiley dávala jsem sem i fotku please smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 17.05.2010 17:56
     
    p1600746.jpg
    Další fotografie:

    u té červené to vypadá, že spodky větví budou letos také bez listů, takže ji bude také čekat sestřih (já budu stříhat až příští jaro, sice pak nebudou květy, což mě nijak netrápí, ale zároveň se s tím vezmou konce větví,které po zimě zaschnou nebo omrznou) , zlatá už je zasazená (příští jaro ji ale pravděpodobně sestřihnu takyú, listy na koncích větviček se mi začaly kroutit minulý podzim, nic jsem s tím nedělala a teď to vypadá, že zatím rostou dobře winking smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 17.05.2010 19:44
     

    libi, ony mi loni taky krásně obrazily, dokonce i jedna super vlastěla, ale ke konci léta to začalo, tak spíš zjišťuju jestli se tomu dá preventivně nějak zabránit. no opravdu bylo po paráděangry smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 18.05.2010 04:00
     
    b 476.jpg

    Tak já se loni pokusila ostříhat mini rujku do stromku. Letos obrazila a bude kvést

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 18.05.2010 12:50
     
    ilka napsal(a):

    obráží jenom dole u krčku a celý kmínek a koruna je ZASCHLÁ!!!! no chápete to? a jestli se mi zase začnou kroutit a zasychat listy na celých větvích, tak to jde letos skutečně po sezóně ven, páč nemůžu o ruji říct, že by mně dělala joooo nějakou radost! máte někdo zkušenosti s těma zasychajícíma listama ?sad smiley dávala jsem sem i fotku please smiley

    To samé mi udělala červená taky, o půl metru dál zlatá v pohodě. Připomíná mi to moje "úspěšné" pěstění sloupového zlatého jilmu. V létě zasychal, v zimě namrzal thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 18.05.2010 12:52
     

    amazonko neděs mě s tím jilmem, vlastním ho asi 14 dní a jsem z něj vedle, myslíš, že meě bude zlobit?

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 18.05.2010 12:57
     

    Jajo, mě zlobil šíleně (fakt zasychal), ale viděla jsem nádherný, véééliký, na úpalu. Takže prostě to byla asi osobní antipatie eye rolling smiley

    Držím palce, mě se hrozně líbí, ale už jsem ho vzdala. Nechala jsem ho tam při stěhování.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.