čtvrtek 2. května, 14:59 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Ruj vlasatá

Datum: 01.06.2007 21:51
 

tak jsem dneska neodolala a koupila jsem si ruj vlasatou - Royal purple, chtěla jsem abych měla také něco, co bude jiné než zelené

 

[www.havlis.cz]

[dendro.mojzisek.cz]

[www.garten.cz]

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (02.06.2007 13:35)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 25.08.2009 15:40
     

    lostris...tak jednu máš u mne. Jak to dělám? Nic mimořádného...odstřihnu řízek (polodřevitý), oholím, vršek zakrátím, namočím v práškovém stimulátoru a dám do květináčku se zeminou. Zakreju mikroteňákem a denně sáček otáčím...nebo když je zapařený. Mám to na verandě....a daří se.

    Jaké máš barvy? Já mám jen tu obyč fialovou...chtěla bych nějakou jinou... please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ruj vlasatá

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 25.08.2009 15:59
     

    Mona,já mám taky tu fialovou / letos roste jak divá,ale nekvete / a pak ještě oranžovou a světle růžovou / to jsou ty nové /.Ted jsem je ostříhala a čekám,jestli se ujmou,ale spíš ne.Pokud náááhodou jo,dám ti vědětconfused smiley V zahradnictví mi řekli,že na zakořenění potřebuje 30 stupnů a žádné teplotní výkyvy.sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 25.08.2009 16:27
     

    lostris...tak to by odpovídalo té mé verandě...tam je při slunečném počasí tak 50... eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 25.08.2009 17:13
     

    no,to se ti množígrinning smiley ,když to jde v podstatě samo.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 25.08.2009 22:00
     

    555.A ty ji chceš mít na kmeni? Mně by naopak vůbec nevadilo, kdyby odspodu vyrazila, má dost holé větve. Asi bude na jaře razantní sestřih a přinutím ji k poslušnosti winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 25.08.2009 22:26
     

    Libi - už dlouho tady neproběhla žádná provokace ve smyslu fotodokumentace tvé ruje winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley please smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 26.08.2009 07:11
     

    Anavi, já jsem jí kmínek úmyslně takhle vyholila před rokem. Na tom místě kde je zasazená jsem jí takhle chtěla. Chci jí udržovat korunku a prd mi záleží na tom, že nekvete.Toho mrňouse oddělím určitě i když to 99% nepřežije.

    Jinak ten jilm má drastické podmínky jako všechno u kluka na zahradě. Jak už jsem zmiňovala tak je tam všude hnusný jíl a zeminu jsem dávala při sázení jen po troškách. Celý den tam praží slunce a fouká vítr. Pokud někdo někdy něco zaleje, tak jsem to jen já nebo manžel, když se tam stavíme pro Darenku a pokračujeme na chatu, kterou máme kousek odtud.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    pajina

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 31.08.2009 12:52
     

    Mám ji v květináči asi 3 roky, roste pomaleji, ale je nádherná. Už se ji chystám přesadit do země.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 31.08.2009 14:26
     

    Pájino, dej sem fotku, těšíme seflower smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 01.09.2009 22:36
     

    ... no a všem se jinak s rují daří,jo???? to mě nakonec zrezly všechny tři , jsou zašklebené až hrůza a parádu rozhodně nedělají. tak jsem pokusně jednu ofikala, a obrazila znova... teď jsme byli na Plitvičkách v Chorvatsku, a když jsem viděla jak tam ruj roste jako plevel úplně mě to nakrklo, já tu kolem toho běhám jak pominutá a výsledek hrůza... celkem jsem na tu rostlinu zanevřela..angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 03.09.2009 00:24
     

    ilko, tak neběhej, pohroz jí, že půjde a uvidíš! grinning smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 05.09.2009 21:49
     

    mno.... já mám pocit, že zaběhnu asi rovnou do nějakého zahradnictví a koupím něco jiného confused smiley , je to takový neutěšený kus pozemku a tímhle nepovedencem získává na "skluzu"

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 23.09.2009 15:01
     

    nějaké nové fota by nebyly?winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 23.09.2009 23:30
     

    Evana zahálí, Libi taky... asi nechtějí provokovat winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ruj vlasatá

    Datum: 24.09.2009 06:34
     

    že by se neměly čím chlubit?winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.