pondělí 29. dubna, 10:01 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vaření
hodnocení: 4.90
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Prodej čerstvého mléka z automatu

Datum: 15.06.2010 16:03
 
Anketa
V anketě již hlasovalo 30 uživatelů.
Ankety se mohou účastnit všichni uživatelé.
Čerstvé mléko z automatu


Po jiné diskusi jsem se rozhodl zavést nové téma. Máte zkušenost z prodejem čerstvého mléka z automatu? Viděli jste takový automat. Co si o tom myslíte. Nebáli byste se pít nepřevařené?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 11
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:04
     

    Já mám obavu, že mi to nevysvětlí ani ona, ani nikdo.

    Pamatuju se na jeden seminář, kde nám přednášející vysvětloval, jak poznáme, že kantor není v oboru kovaný. Po vysvětlení látky patřičně ironicky podotkne k posluchačům: "Je tu snad někdo, kdo tomu nerozumí?" Teď se mi to vybavilo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

     
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:08
     

    Majčí, ono to tak bývá i v běžném životě, kdo je opravdový odborník na danou věc, tak nepotřebuje své znalosti za každou cenu každému vnucovat a hlavně nemá tu potřebu neustále druhým předhazovat, že jen on je ten nejlepší a druzí jsou jen pro zasmání...tohle spíše dělají ti, co mají nízké seběvědomí a tímto způsobem si léčí mindráky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:12
     

    Vážím si lidí, kteří ve svém oboru něco znamenají a přesto dokáží mluvit "česky". Oceňuji například lékaře, který chápe, že ne každý musí vědět, co je hypertenze a dokáže říct, že má člověk prostě "jen" vysoký tlak...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:28
     

    Anavi mluvíš i za měwinking smiley thumbs down

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:38
     
    Anavi napsal(a):

     

    Ram napsal(a):

    Jestli smích prodlužuje život, Anavi, tak ti moc děkuji! To bylo minimálně na další rok života.grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Ježiši, nestraš!!!

    Jestli je moudro o smíchu a délce života pravdivé, tak po tvém odkazu budu asi nesmrtelný.

    Zvláště "zasvěcená" diskuse mě zastihla nepřipraveného:

    "celé dětství jsem pila domácí kravské mléko a nikdy jsem neměla dostatek vápniků,pila jsem ho i přes půl litra i více, protože jsem měla velký deficit vápniků,
    kravské mléko není vůbec zdravé, více vápniků je v rosliných náhradách jako listová zelenina, pomeranč, vločky i mák, ..
    kravské mléko obsahuje antibiotika a další léčiva, kterými jsou krmeny krávy, dále obsaguje příměsy, jako krev, od zahnisaného vemene, moč, a další špatné příměry, které pasterizací prostě nezmizí, ale zůstavají tam,
    nejlepší alternativa pro zdraví je vypustit veškeré mléčné produkty a nahradit rostlinými, jenom pak poznáte rozdíl"

     

    Kdyby to nebylo tak dlouhé, navrhoval bych vytesat to zlatým písmem do černé žuly, ale takhle bych to spíš ukazoval na prvním stupni základní školy aby děti věděly jak to s nimi dopadne, když se nebudou učit.

     

    S pozdravem ať žije listová zelenina, pomeranč, vločky i mák,....grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:42
     


    iriska napsal(a):

    Anavi mluvíš i za měwinking smiley thumbs down

    Anavi, i za mě!

    Jen nevím co dělat s lidmi, kteří vědí houby o tom, co je to vlastně vysoký tlak.

    Poraď mi!

    winking smiley 

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:43
     

    Ivy,ono je to všetko dané asi prístupom. My si sem, na week , chodíme hlavne pokecať. Síce hovoríme, že i poučiť sa, ale ruku na srdce- nikdo nie je chytrejší, než pán Google a s ním kamarádí každá z nás.

    Ram ( sorry Rame,ale posobíš tak na mňa) tu hladá publikum,ktoré by obdivne vzdychlo,pokaždé, keď utrúsi nejaké múdro.

    Rame,aby bolo jasné-já nezpochybňujem,že si vzdelaný ,ale zposob , akým to prezentuješ je zúfalý.Mal by si si prečítať napr. príspevky Květy. Tá,aj keď vie o kytkách viac než ty a nikdy sa nad nikým nevyvyšovala. Ty tu v poslednej dobe snáď nemáš ani jeden príspevok,kde by si sa niekoho nedotkol. Já neverím,že si neuvedomuješ,jak povýšenecky posobíš.

    Mne osobne je jedno jak si chytrý,vzdelaný -pokial nezmeníš prístup,tak mi tvoja spoločnosť príjemná nebude.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 20:58
     

    S pozdravem ať žije listová zelenina, pomeranč, vločky i mák,....grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    asi víš kulový o osteoporoze, listová zelenina, mák, brokolice, pšeničné klíčky, vločky atd. jsou doporučovány pro vysoký obsah nenasycených kyselin a pro vysoké koncentrace prospěšných vitamínů a minerálů. Mléko nebývá doporučováno pro nízkou koncentraci hořčíku, místo něj se doporučují jogurty a jiné zakysané mléčné výrobky winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 21:11
     

    confused smiley confused smiley confused smiley

    Jsem zmaten!

    Nevím jestli jsem vzdělaný, jak si myslí Anny, nebo vím kulový o osteoporóze. Tak se nějak dohodněte, jestli tu se mnou chcete diskutovat jedna přes druhou. Zatím jsem se dozvěděl, že o depresích nic nevím, když jimi netrpím, takže v souladu s tím asi nevím nic o osteoporóze, protože hladina estrogenů (což je hlavní příčina) mi zaplať Pán Bůh s věkem neklesá.

    Listové zelenině zdar!thumbs down thumbs down thumbs down 

    (A všem, kteří ještě v životě neslyšeli o kyselině šťavelové a jejím vlivu na metabolismus vápníku)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (02.10.2010 21:20)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 21:12
     

    No vida, já doteď netušila, že má vápník metabolismus eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 21:14
     

    Tak aspoň něco ses dozvěděla - nakonec je to velmi přínosná diskuze!

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 21:14
     


    Majka napsal(a):

    No vida, já doteď netušila, že má vápník metabolismus eye popping smiley

    dík Majko, díky tobě budu taky nesmrtelná grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 21:14
     


    Anavi napsal(a):

     

    Ram napsal(a):

    Jestli smích prodlužuje život, Anavi, tak ti moc děkuji! To bylo minimálně na další rok života.grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Ježiši, nestraš!!!

    Anavi, Ježíš nestraší, na to jsou jiní. A mléko nerozebírej, ani to vyrobené, ani to nadojené. Po obou se poseru.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 21:22
     

    Rame,jsem ráda,že ti neklesá,ale neboj jednou to přijdedrinking smiley drinking smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 02.10.2010 21:28
     

    A já si do teď myslela, že osteoporozou či koxartrozou, která s ní souvisí, mohou trpět i děti a těm hladina estrogenů neklesá, navíc mezi postiženými bývají i chlapci

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.