neděle 28. dubna, 07:31 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Studená kuchyně
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Studená kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Pomazánky

Datum: 18.09.2006 14:52
 

Sliny mi tečou, tak já to rozpoutám...

Moje nejoblíbenější je jednoduchá česneková. Jeden tvaroh, necelá lžička soli, zředit mlékem, do toho přidat rozmačkané stroužky česneku podle chuti.

Namazané jednohubky lze vylepšit  vlašským ořechem, hroznovým vínem, kouskem kiwi, mandlí, olivou - je to vcelku jedno, nikdy nezbyde ani kus!!!!!  smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 10
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 17:16
     



    cancourek napsal(a):

    Ráno jsem udělala padesát chlebíčků a teď se tam krčí osamocené dva angry smiley 

    Ale pomazánka vydržela, neb jsem jí zašila do sklepa winking smiley nastrouhat tvrdý sýr + taveňák + majolka + česnek, klasika. Na kolečka rohlík, namazat, mňam mls smiley

    Tahle nikdy nezklame thumbs down mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pomazánky

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 17:21
     



    Pinka napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Ráno jsem udělala padesát chlebíčků a teď se tam krčí osamocené dva angry smiley 

    Ale pomazánka vydržela, neb jsem jí zašila do sklepa winking smiley nastrouhat tvrdý sýr + taveňák + majolka + česnek, klasika. Na kolečka rohlík, namazat, mňam mls smiley

    Tahle nikdy nezklame thumbs down mls smiley

    .......já radši plísňák + tatarka+ česnek,... pokud to máš jen tak v lednici

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 17:58
     

    Tak to někdy zkusím , to může být taky ňamka mls smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 18:04
     

    Kordul, jen tak to v lednici nikdy nemám, protože plísňák okamžite sež.. sním mls smiley ale až se někdy prásknu přes ruce, zkusím thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 18:05
     

    Jáji moje řeč. Česnek ani náhodou nono smiley . Stačí, když paří někde mladí a maj něco česnekovýho. Jejich ložnice musí být na vybuchnutí, páč ani já dole na chodbě nemůžu dýchat nono smiley .Jsou dobrý pomazánky i bez něj mls smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 18:07
     

    Irisko, ale je i zdravej winking smiley smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 18:10
     

    Smrdí:-). Irisko jsem ráda, že v tom nejsem sama, já dělám i bramboráky bez česneku smoking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 18:16
     

    vím že je zdravý, ráda bych si ho dala i na topinky, chutná mi, ale je mi pak 3 dny zle od žaludku. A kdyby to měl někdo na mě dýchat, dusím se. Známí to o mě ví winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 19:22
     

    já dělám na chlebíčky zeleninovou pomazánku mls smiley(brambory, mrkev, petržel, celer, vejce) uvařit na jemno nastrouhat přidat nastrouhanou sterilovanou okurku, majonézu sůl a pepř. No a na jednohubky hlasuju rozhodně pro česnečku. winking smileyTaky jsem dnes udělala asi 40 chlebíčků a jednohubky ze 6 rohlíků a přišli chlapci, každý popadl jeden tác a vyrazili do silvestrovského reje. Mně a manžovi tu zbylo asi 5 chlebíčků a talířek hubek eye rolling smiley ještěže jsme tak nenároční a hlavně za celé svátky už všeho přežraní eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 19:33
     

    Lostris, pomazánka vypadá velice lákavě mls smiley .

    S česnekovou to mám stejně jako Iriska.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 31.12.2014 23:27
     

    Los, ta tvoje zeleninová pomazánka ... parďas, ale není to bramborovej salát ? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 01.01.2015 09:24
     

    Zdravím vás všechny v novém roce!

    Irisko, taky mám známou, že je jí po česneku špatně. Ale s tím smradem je to jak s jinými "vůněmi", někomu to voní a někomu smrdí. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 01.01.2015 13:05
     

    ještě jsem nikoho neslyšela, že by mu výpary z česneku voněly. nono smiley winking smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 01.01.2015 13:31
     

    Já myslela opravdu vůně winking smiley , třeba některý parfém mě úplne dusí a nebo mi fakt smrdí. Ale s tím česnekem jsme na tom celá rodina stejně, česnek máme rádi. No holt jsme každý jiný flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 29.01.2015 20:29
     
    dsc_0664.jpg

    Pomazánka z červené řepy a druhá z krabích tyčinek (obě dělané skoro stejně - trochu pomaz. másla, trochu majolky, sůl, citron). K tomu jsem si přidala avokádo a čerstvý domácí chléb. mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Studená kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.