sobota 27. dubna, 15:24 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Studená kuchyně
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Studená kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Pomazánky

Datum: 18.09.2006 14:52
 

Sliny mi tečou, tak já to rozpoutám...

Moje nejoblíbenější je jednoduchá česneková. Jeden tvaroh, necelá lžička soli, zředit mlékem, do toho přidat rozmačkané stroužky česneku podle chuti.

Namazané jednohubky lze vylepšit  vlašským ořechem, hroznovým vínem, kouskem kiwi, mandlí, olivou - je to vcelku jedno, nikdy nezbyde ani kus!!!!!  smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 10
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 22.01.2014 16:40
     

    Vlcice, to by asi nebyla dobrá výměna pomazánkové za rostlinné thumbs up To spíš nahradit pomazánkové domácí lučinou nebo přidat zakysanku...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pomazánky

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 10:26
     

    Jojo, Spike, napsala jsem to neúplně, myslela jsem dát trochu rostlinného a navíc samozřejmě buď tvaroh ,nebo Lučinu nebo zakysanku, aby to bylo hutnější. Takže by to asi šlo, díky. winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 13:04
     

    Včera jsem zkoušela jednu pomazánku ze sardelové pasty, kterou jsou koupila poprvé v životě. Recept nedám, protože byla tak hnusná, že letěla splepicím stydlin smiley Tu sardelovou pastu z naší rodiny už nikdy nikdo nekoupí grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 13:16
     

    Jéé, ta se ještě vyrábí? V mládí jsem měla asi podivné chutě, protože tuhle psatu jsem mlsala rovnou z tuby. Při používání se to s ní nesmí přehnat. Před lety jsem jí trochu přidávala do krabích tyčinek, orestovaných na zelenině. S rýží to bylo dobré, trochu jako kuřecí čína, jen s tyčinkami a mělo to zajímavou chuť. Měla bych to někdy znovu zkusit.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 13:26
     

    Arturko a nebyla zkažená? Já jí občas přidávám do rybičkové pomazánky (trochu) pro zvýraznění chuti. A taky z ní dělám plněná vejce a rodina se po nich může utlouct. Máslo, žloutky, cibulku, sardelku - utřít, dochutit a naplnit zpět do bílků, ozdobit...Vypadá to pěkně a dobře to chutná.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 13:26
     

    Sardelová pasta se používá jen jako dochucovadlo Arturko grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 13:40
     

    Já ji mlsávala jako věrka, rovnou z tuby:-)

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 14:47
     

    Moje maminka sardelovou pastu měla mooooc ráda jen tak šmrcnutou na chleba s máslem. Moji chlapi by jí do huby nevzali.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 18:22
     

    To jsem jako dítě taky jedla, na chleba s máslem. winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 23.01.2014 19:36
     

    Té sardelky jsem tam moc nedávala, ta chuť byla strašná thumbs up A jestli nebyla třeba zkažená? Já tu chuť vůbec neznám, tak nevím. Asi ne, jen nikomu nechutnala...jen těm slepicím grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 24.01.2014 08:52
     

    mňam sardelka mls smiley.... tak tu já můžu taky na chleba s máslem a mám v ji lednici pořád mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 24.01.2014 09:13
     

    u nás taky tak smiling smiley

    skrblice napsal(a):

    mňam sardelka mls smiley.... tak tu já můžu taky na chleba s máslem a mám v ji lednici pořád mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 24.01.2014 14:07
     
    p1210083.jpg

    To je ta pomazánka mls smiley Holky já tu tubu používám na chlebíčky do másla mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil raduza (24.01.2014 14:08)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Pomazánky

    Datum: 24.01.2014 14:11
     

    Hmmmm, Raduzo, vypadá jedle mls smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 24.01.2014 17:35
     



    vlcice napsal(a):

    to věřím, když jim to mamina připraví grinning smiley a jen se to hází do hubky mls smiley Já kukuřici můžu, vezmu lžičku a dlabu jak kompot mls smiley

    vlčí nevím jestli je to ještě aktuál, ale moc mi chutná klasika sárovo česneková - ale to asi znáš...eidam cihla na vlásky nastrouhat přidat dle chuti tatarku, majolku nebo i pomazánk.,máslo, zakysku, sůl, suš.paprika a hooooooooooooooooooooooooooodně česneku...tu bych mohla jíst přímo velkou lžící i bez pečiva grinning smiley a s tou kukuřicí to mám jó holka nemlich to samý jak ty tongue sticking out smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (24.01.2014 19:49)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Studená kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.