neděle 28. dubna, 08:29 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Studená kuchyně
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Studená kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Pomazánky

Datum: 18.09.2006 14:52
 

Sliny mi tečou, tak já to rozpoutám...

Moje nejoblíbenější je jednoduchá česneková. Jeden tvaroh, necelá lžička soli, zředit mlékem, do toho přidat rozmačkané stroužky česneku podle chuti.

Namazané jednohubky lze vylepšit  vlašským ořechem, hroznovým vínem, kouskem kiwi, mandlí, olivou - je to vcelku jedno, nikdy nezbyde ani kus!!!!!  smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 10
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 24.01.2014 17:44
     

    Tak bacha mě nic mamina nepřípravila to já sama jen mi dala recept smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil raduza (24.01.2014 17:47)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Pomazánky

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 24.01.2014 21:08
     

    Radko, ale ty jsi připravila jednohubky svým dětem a ve vteřině byly snězený. V tom případě myslí vlčice mámu- tebe winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Pomazánky

    Datum: 25.01.2014 19:21
     

    Díky, Arturko, přesně tak jsem to myslela. Beru to podle svých drobečků, když to bude v lednici, tak jsou pomalu líní si to i vyndat a jakmile jim to naservíruju a nazdobím, tak dlabou plnýma pusama. mls smiley

    Sheilí, mixla jsem taveňáky s malým kousíčkem másla a dvěma lžičkami majolky, a dala spoustu česneku, tvrdý sýr mě vůbec nenapadl, bylo by fajn potom do strouhanýho sýra ty namazaný hubky ještě namočit. Jé, to je už ale zvrhlost, co? mls smiley

    Použila jsem na jednu pomazánku zde psanou mrkvovo-celerovou a přidala do ní dvě strouhaná, na tvrdo vařená vejce a ještě i kousky řapíkatého celeru a byla vynikající. Díky za dobrý tip thumbs down thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil vlcice (25.01.2014 19:24)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 25.01.2014 20:19
     

    vlčí no já včera jak ti to napsala sem na ní dostala takovou chuť že sem si jí udělala plnej kotlík, hlavně toho sýru hodně mls smiley thumbs down a jedla s rajčátky a čerstvou okurkou mls smiley ten sýr strouhaný na jemný vlásky tam dělá právě tu největší parádu, i chuťovou thumbs down někdy zkus...a bez taveňáku, stačí majolka...já dala light. majolka česnek sýr koření a bomba chuť thumbs down

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 26.01.2014 08:28
     

    Tak to jo to zamávali to je fakt spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Pomazánky

    Datum: 26.01.2014 20:00
     

    Sheilí, neodolalas, jo? Já teda česnek taky miluju, já ji dělala už v pátek na sobotu a měla jsem strach, aby bez "taveňáku" jen s majolkou, nebyla do druhého dne taková "skleněná", víš. Jinak já tavený sýry teda vůbec nejím, nic kvalitního v nich není, bohužel angry smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 26.01.2014 20:06
     

    vlci pravda pravda, taveňáky nebrat nono smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 26.01.2014 20:43
     

    A to zase já do sýrovo-česnekový taveňák dávám. Plus nastrouhaný eidam, majolku, hodně česneku. Žádné jiné koření, max. trochu přisolit. Je pryč okamžitě mls smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Pomazánky

    Datum: 27.01.2014 14:13
     

    Cancourku, ono je to dobrý moc, ale když taveňáky jsou samy o sobě fůůůůůj, nemyslím chutí, ale složením sad smiley thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 27.01.2014 14:20
     

    Já vím, ale co dneska není winking smiley to by člověk nesměl jíst nic thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 27.01.2014 15:18
     

    Taveňáky nekupuju vůbec, to je mnohem větší fůůůj než to ostatní, už svou podstatou a způsobem výroby, nehorší je, že spousta lidí je kupuje dětem :-(

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 27.01.2014 15:20
     



    jaja99 napsal(a):

    Taveňáky nekupuju vůbec, to je mnohem větší fůůůj než to ostatní, už svou podstatou a způsobem výroby, nehorší je, že spousta lidí je kupuje dětem :-(

    thumbs down já jedině psům, protože jim do něčeho tabletku musím zabalit... chtělo by to vymyslet čím je nahradit, to už snad pomazánkový máslo bude lepší ne? confused smiley nemyslím pro sebe ale pro chlapa, ten by furt jedl sýry a taveňáky taky, s žampionama a smetaníto atd stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 27.01.2014 15:31
     

    Psům dávám tabletky do paštiky:-) to je podobný sajrajt :-) možná maloučko lepší, kdo ví?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Pomazánky

    Datum: 28.01.2014 11:13
     

    Sheili, manžel i dcery je bohužel taky mají rádi, na rohlík, na tous. Co nadělám? sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 28.01.2014 11:34
     

    Taveňáky obsahují nějaké nezdravé svinstvo, ale to obsahuje skoro každá potravina průmyslově vyráběná. Jíst to občas neuškodí, ono to nezabíjí po jednom požití, je toho tam malé množství, ale vadí, když se to jí častěji. Proto občasné použití taveňáku není až tak hrozné, jde o to mu nedávat přednost před tvrdými sýry a necpat se s ním denně (naše generace na nich vyrostla, šunka byla nedostatková a drahá, tvrdé sýry skoro žádné, tak se kupovaly taveňáky dost často)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Studená kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.