sobota 27. dubna, 19:26 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co do truhlíků na severní stranu?

Datum: 10.03.2009 13:41
 

Tak zakládám kvůli Lotynce, aby neztrácela naději winking smiley

 

Loty, millionky na severu asi jásat nebudou, to ti řeknu hned smiling smiley, ale zkusit to klidně můžeš.

Ale je spousta balkonovek, kterým polostín svědčí - troufám si říci, že to jsou fuchsie, balzamíny, převislé begonie a pak "nekvetoucí" druhy jako jsou rozchodníky, netřesky - ty si budou na severu lebedit smiling smiley a nebudeš je muset skoro zalévat.

Obrázky dodám smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 07.06.2010 15:44
     

    Všem děkuju za pochvalu. Ani jsem netušila, že se kytičkám tak povede flower smiley. Hned je ten balkon veselejší.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 07.06.2010 17:41
     

    Lotynko nadherny kveteni, zavidim muj slunny balkon takhle nevypada ani zdaleka sad smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 07.06.2010 20:45
     

    Lotynko, já zírám. eye popping smiley Netušila jsem, žes taková pěstitelka. thumbs down

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 08.06.2010 19:44
     
    100_8341.jpg
    Další fotografie:

    No že váháš Otázko winking smiley !! To já už od mala kytkuju. Doma to už nemám kam dávat. A teď jsem šťastná, že mám alespoň balkón.

    Připojuji milionky, jak kvetou u nás na severu na severní straně grinning smiley grinning smiley grinning smiley Hanulííí grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Nic moc, ale lepší než nic winking smiley.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 08.06.2010 19:45
     

    Lotyeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley víš,že mě se....thumbs down

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 08.06.2010 19:50
     

    sad smiley sad smiley sad smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Pošli ty tvoje ke mě na prázdniny winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 08.06.2010 19:52
     

    Abys je tam za týden neměla od celýho weekuspinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 08.06.2010 19:58
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    U nás ...SEVERNÍ VÍTR JE KRUTÝ grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Občas mám pocit, že mi to odnese ty kytky i s truhlíkem, ale holky se drží.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 08.06.2010 21:00
     

    hm a já je mám na jihu a nic moc. Loty máš je suprový a závidímthumbs down winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 09.06.2010 11:20
     
    p6090013.jpg
    Lotynko...hihi, to je riadna supa!...o takto bohate zakvitnutych truhlikoch sa mi moze (nesplnitelne)vzdy len snivat aj vo vrchnolnej sezone a nieto este na zaciatku!...Klobuk dole, nadhera! flower
    --------
    Severna strana v mojom pripade je len v rohu u steny garaze...a konecne teda mozem tiez pestovat aj nieco, co neumorim na slnku a hicu na garazi, alebo pred vchodom do domu..
    Sice fuksia ku kvitnutiu ma este riadne...ale zato kosik od jahod s netykavkou a ipomeou zatial boli O.K...az na to, ze dnes som objavila na tej poslednej msice a milion mravcov..
    angry smiley..Uff...tie mravce ma riadne ser...u..nieto ze mi sa mi nastahovali do truhliku pred vchodom, vcera som objavila, ze si robia mravenisko v zahradnom domceku vo vedre s raselinou...a dnes ked som rypla do truhliku na obyvackovom okne na terase...dtto mravenisko a plno mladych bielych lariev!...a potom sa divim, ze preco sa mi minule trajdali na tomto okne po orchideach mravce angry smiley..ked to maju hned vedla- a chodia si dnu na vylet!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 07.08.2010 15:30
     

    taky zajímavé

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.04.2012 18:40
     
    39984_142590655775800_100000745984454_246787_5739856_n.jpg

    eye rolling smileyjsem odpověděla, tam kde vůbec nemám. Ale když už tu jsem, vložím fotečku milionek, které jsem vypěstovala předminulý rok snad se povede i letos, když počasí nebude mizerný winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lotynka (21.04.2012 18:44)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.04.2012 18:41
     

    No tak ty jsou vydařený winking smiley A cena přijatelná.. Jaké měly ještě barvy?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.04.2012 18:53
     

    úúúžasnej balthumbs down .....mě milionky nejdou a proto s váma nemluvimcoffe smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.04.2012 18:57
     

    Mě minulej rok jednu sazenici doslova sežraly mšice a mohla jsem dělat bůhví co. Žádný postřik na to nezabral. Ta druhá byla netknutá. Tak to jen aby ti to Irisko nebylo tak líto. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Jsem zvědavá jak to bude letos. Třeba se přidám k tobě winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.