sobota 27. dubna, 22:53 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co do truhlíků na severní stranu?

Datum: 10.03.2009 13:41
 

Tak zakládám kvůli Lotynce, aby neztrácela naději winking smiley

 

Loty, millionky na severu asi jásat nebudou, to ti řeknu hned smiling smiley, ale zkusit to klidně můžeš.

Ale je spousta balkonovek, kterým polostín svědčí - troufám si říci, že to jsou fuchsie, balzamíny, převislé begonie a pak "nekvetoucí" druhy jako jsou rozchodníky, netřesky - ty si budou na severu lebedit smiling smiley a nebudeš je muset skoro zalévat.

Obrázky dodám smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 9
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 20:20
     
    100_7280.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem honem na rychlo, cvakla nějaké foto. A šup sem s tím.

    Nějaké kytičky se předvedly, nějaké to flákají. Ale myslím si, že na severní stranu to není, zas, až tak špatný.

    Myslela jsem, že budu mít kytiček víc, ale vzhledem k peněžence ve které mám momentálně průvan stydlin smiley. Mám jen po skromnu. Skrátka mám jen to, na co mám.

    Také mám pelargonky a begonky, které se teprve rozrůstají a tak jsem pro představu, blejskla, alespoň květ.

    flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 20:24
     

    Loty, to si děláš srandu, že jo? To není tvůj balkon nono smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 20:27
     

    A pak že na severu nic nekvete.eye popping smiley Lotynko, krása.thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 20:28
     

    gabčo... mě dostalo : mám jen po skromnu... grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Tak to já nemám ani náhodou a to si říkám, co toho mám!!! eye popping smiley eye rolling smiley stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 20:30
     


    Lotynka napsal(a):

    Už přes 3 týdny vlastním tumbelínky. Koupila jsem malý sazeničky bez kvítků a zdá se, že se jim daří.

    Slušně povyrostly a rozkvétají jedna radost.

    Problém mám v tom, že jsem vybrala malý truhlík. thumbs up thumbs up thumbs up

    Jsem vůůůbec nepočítala s tím , že se to tam za tak krátkou chvilku nevejde.eye rolling smiley Tak přemýšlím, že je přesázím do závěsného květináče.

    Jako další mám petůnie. Jsou to jen ty vzrostlé. Byly levný, takže hamty, hamty. A problém je stejnej, jako s těma tumbelínamaeye rolling smiley .

    Už to vidím, předtím jsem to nevidělasad smiley . Hodlám 2 sazenice odebrat a vysadit je do květináče, kde mi teď skomírají primule.

    Ještě mám 2 oranžový begonky a na zasazení čekají pelargonky. Chci je dát do pokoje na západ.

    A zapoměla bych na červený převislačky... nevím, jestli jsou to surfíny nebo petůnky. Příště dodám fotky winking smiley .

    Plánovala jsem jemnost a jsem jak hladovej vlk. Všude kolem takovejch barviček love smiley

    tak asi fakt nekecá smiling smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 20:30
     

    Lotynko, seš DOBRÁ!!!!! thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 20:33
     

    Lotanka je skromná.grinning smiley

    Ale šikovná.smoking smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 21:42
     

    Moc děkuju za pochvalu. flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.06.2009 21:46
     

    Teda Loty... thumbs down kvete ti to nádherně.. winking smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 05.06.2010 11:48
     
    100_8324.jpg
    Další fotografie:

    A máme tady další jaro a moje pokusy o pěstování kytiček na severní straně. I když mě hodně lidí odrazovalo od muškátu já se nedala grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out . Myslím, že se nemám za co stydět. Měsíc si u mě lebedí na okýnku a kvetou, jako o závod.

     

    Ps- Na ten parapet si objednám černocha grinning smiley já furt ne a ne ho natřít.eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 05.06.2010 11:51
     

    Loty,si děláš kozy žejoeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley já mám okna na jih a na tebe teda nemámthumbs down thumbs down

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 05.06.2010 11:57
     

    Děkuju drinking smiley

    A to takhle vykvetly v tom deštivým počasí. Co teprve teď až začne svítit sluníčko flower smiley winking smiley .

    Tu závěsnou mi tenhle tejden schodil vítr. Je vidět, že je trochu obouchaná.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 05.06.2010 12:25
     

    Lotynka určitě chtěla napsat Co do truhlíků na severu. drinking smiley

     

    Loty, krása.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 05.06.2010 12:31
     

    Loty, ten bílej muškát s jemně růžovou bacopou nemá chybu.thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 05.06.2010 21:24
     

    jo jo taky mě ten muškát bílý upoutal, je to krásný...povedlo se Tithumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.