sobota 27. dubna, 21:41 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co do truhlíků na severní stranu?

Datum: 10.03.2009 13:41
 

Tak zakládám kvůli Lotynce, aby neztrácela naději winking smiley

 

Loty, millionky na severu asi jásat nebudou, to ti řeknu hned smiling smiley, ale zkusit to klidně můžeš.

Ale je spousta balkonovek, kterým polostín svědčí - troufám si říci, že to jsou fuchsie, balzamíny, převislé begonie a pak "nekvetoucí" druhy jako jsou rozchodníky, netřesky - ty si budou na severu lebedit smiling smiley a nebudeš je muset skoro zalévat.

Obrázky dodám smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 9
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.05.2014 18:58
     

    Loty, vždyť si to tam vyloženě užíval winking smiley grinning smiley moc pěkný thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.05.2014 19:01
     

    Lotynko, máš to moc krásně rozkvetlé, je to veselé. thumbs down

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 18.05.2014 21:31
     

    Jen hledam, kde mu vykukuje hrdlo od lahvace grinning smiley Muj manzel by se nevesel ani takhle.

    Moc pekny! thumbs down Ale to je jiny rok, ne?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 19.05.2014 07:38
     

    ... Loty , tak toto je parádní truhlík love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 19.05.2014 08:07
     

    odhaduji to na rok loňský... letos už se tam nevejde, psala Lotynka smiling smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 19.05.2014 09:19
     

    Lotynko, máš výstavní truhlíky thumbs down . K výběru muže gratuluji, velmi tolerantní a flexibilní grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 20.05.2014 09:27
     

    Díky všem winking smiley. Tohle, už je rok 2011! Že si to tam užívá? Hraje jenom komedie, že se jako nevejde grinning smiley... i když něco na tom bude, máme ty balkonky hubený, jak nudle. V zimě mi povídá, že když ráno snídá, nemá na co koukat, jak kvete. A že bych se měla polepšit a zase něco nasázet. Prej stačí říct a pojedeme do zahradnictví. A v zahradnictví je příkladnej. Trpělivě čeká, jak si skládám do košíku a pak to zas vyndavám a vyměňuj a vracím se. Říká mi v klidu si vyber máme čas... doufám, že ho to nepřejde grinning smiley V životě kytku nezalil ani nezasadil, ale rád se dívá flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 20.05.2014 09:32
     

    Stejně to měl můj manžel, dnes je to spíš on, kdo by v zahradnictví nejraději koupil všechno grinning smiley smiling smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 20.05.2014 09:39
     

    Holky, vy se máte winking smiley můj muž si dodnes (jsme spolu 20 let) nezvykl, že když jdu do zahradnictví pro určitou věc,neznamená to, že budu odcházet pouze s ní stydlin smiley na co potřebuješ ten největší koš, když jdeš jenom pro hnojivo ?! grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale když máme návštěvu, rád se květenou pochlubí smiling smiley

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.05.2014 08:11
     

    já jsem na tom jako cancourek, můj manžel v zahradnictví stojí u vozíku a u třetí kytky začíná nepatřičně remcat, na co toho kupuju tolik, když mi to stejně nepokvete a tím mě vždycky dokonale vytočí, takže už nákupy kytek absolvuju sama a mám klid, čas, můžu se kochat jak dlouho chci a doma jen tůhle poznamenal, že ani nechce vědět, kolik to všechno stálo, akorát zelenina a bylinky to je naše společné téma, takže máte vy ostatní opravdu trpělivé mužíčky,

     
  • Status: nováček

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.05.2014 12:49
     

    Arwen, ty mi mluvíš z duše.

     

    Ten můj to je to samé, akorát plnou pusu připomínek, že je to drahý a k čemu to je, když se to nedá jíst a podobně, ale když jsem mu koupila kanadské borůvky a ostružinu, tak to si liboval, ovšem nelenil mi připomenout, že si vezu práci, protože on se o to starat nebude. . .

    Taky už jezdím raději sama kupovat kytičky, můžu se v klidu podívat a pokochat a nikdo mi do toho nemele připomínky, že už toho máme moc. . . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.05.2014 12:51
     

    Taky si vždycky vyslechnu dovětek typu "stejně ti to všecko chcípne".

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.05.2014 14:19
     

    jj, kytky překážej´a smrděj´ grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.05.2014 14:26
     

    .. a nedá se kvůli těm blbejm květináčům pořádně otevřít okno grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co do truhlíků na severní stranu?

    Datum: 21.05.2014 14:50
     

    ... a proto kytky zásadně kupuju sama grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.