pondělí 29. dubna, 01:24 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Osušky a ručníky

Datum: 22.08.2011 20:52
 

Lidičky, kdybyste náhodou někde viděli osušky v barvách, jako jsou na obrázku, tak dejte echo. Nemůžu tuhle kombinaci barev v jednom druhu nikde splašit. Ještě bych k tomu potřebovala šedou, ale ta není podmínkou. No a samozřejmě bez kytiček a podobných ozdob.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (22.08.2011 20:57)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 23.08.2011 19:47
     

    Má tam hezkou zelenou, ale zase k ní není nic použitelného.

    Ale narazila jsem tam na prostěradla z mikroplyše, už jsem na to koukala v krámě. Máte někdo nzkšenost? Asi bych to měla dát spíš do povlečení, co?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Osušky a ručníky

     
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 25.08.2011 10:46
     

    tak vcera v marks and spenceru v palladiu na namesti republiky - maji tam ruzne barvy, ale z vyse zminovanych jen svetle nebo tmave sedou...ale mozna v jinych obchodech by meli i ostatni barvy.... zrovna v palladiu maji ty potreby do domacnosti celkem malesad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 25.08.2011 12:07
     

    Já napsala do Halens, jeslti nepordávají osušky zvlášť. Vyprdli se mi vůbec odpovědět. sad smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 25.08.2011 14:01
     

    Majko, já u nás dneska narazila v Tescu na docela pěkné šedé (a navíc je měli ještě v akci grinning smiley)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 25.08.2011 14:11
     

    Šedé, když já potřebuju ty dvě barvy a k nim případně šedé. sad smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 25.08.2011 14:13
     

    Tak jeď do nějakého pořádného Tesca taky! Ne ten váš mikromarket

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 25.08.2011 14:21
     

    Jsi upadla, si myslíš, že u nás mají vůbec nějaké ručníky? Vlaďka píše, že je mají u nich.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 25.08.2011 14:32
     

    Ti píšu že do pořádnýho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na to vaše se vyser, to není Tesco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 27.08.2011 08:16
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ještě jsem čekala dovětek... Matko, neser ! grinning smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 06.09.2011 16:01
     

    Majko, poslu ti mmsku, mas to aktivovany? Byla jsem v Debenhams, maji tam vse co si prejes, seda svetla i tmava, tyrkys a hraskove zelena...vsechno jedna znacka.

    Dokonce o vikendu (pa, so, ne) jsou dny Marriane, takze jeste je 20% sleva - kuponek ti muzu dat, nebo si kup casopis marriane, tam jsou vsechny mozny slevy - kdybys mela nakupovaci maniigrinning smiley

    tu mmsku poslu, kdyztak se ozvi jestli dorazila, na fotce barvy nic moc, ale ve skutecnosti jsou opravdu hezky barevnesmiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 06.09.2011 17:46
     

    Už jsem pochopila eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 06.09.2011 18:04
     

    Terko, ty jsi zlato, já čuměla, od koho mi to přišlo, říkám si, Terka, Terka... sice jsi mě napadla ty, ale už si nepamatuju, že tě mámv mobilu grinning smiley

    Ty barvy vypadají hodně dobře, netučšíš, jaký to je rozměr a kolik stojí? na stránkách mají pendrek.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 06.09.2011 18:24
     

    50X90

    70X120

    tak nejak od oka, ja to mela v baliku - 2 osusky, 2 rucniky, 2 male rucniky (takove zinky)....

    stalo to 499,-

    ale tyhle balicky jsem videla jen v te sede a zelene, tyrkysovy balicek nebylsad smiley

    ale bambus to neni, je to bavlna, ale spis takova obycejnejsi, tezko rict jak dlouho to vydrzi

    tak dej vedet kdy a kde se sejdeme s Galadgrinning smiley, bydlim 3 zastavky od vaclavaku, tak za ni muzu sjet kdykolivsmiling smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 06.09.2011 18:25
     

    jo a v mobilu me mas asi kvuli adoptivni dceri Barbre, myslim...winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 06.09.2011 18:28
     

    Nevšimla sis, jestli mají ještě i větší rozměr? Těch 120 je málo, mám velkou prdel winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.