pondělí 29. dubna, 09:10 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Osušky a ručníky

Datum: 22.08.2011 20:52
 

Lidičky, kdybyste náhodou někde viděli osušky v barvách, jako jsou na obrázku, tak dejte echo. Nemůžu tuhle kombinaci barev v jednom druhu nikde splašit. Ještě bych k tomu potřebovala šedou, ale ta není podmínkou. No a samozřejmě bez kytiček a podobných ozdob.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (22.08.2011 20:57)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 16:10
     

    tak setkani s Galad probehlo, bohuzel prilis kratkesad smiley

    Majko, brzy budes stastna zenagrinning smiley doufam....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Osušky a ručníky

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 16:21
     

    Galad už hlásila, že předávka proběhla a že jste nemohly pokecat. Ale rozplývala se, jaká jsi krásná baba.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 16:45
     

    no krasna, vzdyt musim stat s tim panderem metr od pultu, abych nenarazelagrinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 17:03
     

    No to říkala taky, že máš pěknej kotlík.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 20:21
     

    Kotlík skoro jak já grinning smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 20:23
     

    Tak už ukažte ty kotlíky, ať vím o čem je řeč smoking smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 23:49
     


    terka napsal(a):

    tak ja se stavim ve ctvrtek, snad teda najdu tu pokladnu....pamatuju si te matne ze srazu, ale i tak kdybys tam videla pobihacici tehotnou blondynu tak to jsem jasmoking smiley

    terko, myslím, že takovou osobnost jako je Galad, to nemůžeš minout... Případně: mívá nádherné brýle a nepřehlédnutelné vlasy winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 23:49
     


    terka napsal(a):

     

    Majko, brzy budes stastna zenagrinning smiley doufam....

    Jsem se lekla, že ti Galad prozradila, že Maj bude babička... winking smiley Pochopila jsem však záhy, že jde zřejmě "jen" o předávku osušek grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 08.09.2011 23:51
     
    Anavi napsal(a):

     

    terka napsal(a):

    tak ja se stavim ve ctvrtek, snad teda najdu tu pokladnu....pamatuju si te matne ze srazu, ale i tak kdybys tam videla pobihacici tehotnou blondynu tak to jsem jasmoking smiley

    terko, myslím, že takovou osobnost jako je Galad, to nemůžeš minout... Případně: mívá nádherné brýle a nepřehlédnutelné vlasy winking smiley thumbs down

    Tak jsem zase moc rychlá, vidím, že už setkání proběhlo. Jo, o Terky vzhledu jdou legendy winking smiley , však jsme jednu dobu přemýšlely o zákazu účasti její osoby na srazech, abychom neodjížděly ve zbytečný depce, že takhle nikdy vypadat nebudem grinning smiley (byla na seznamu hned vedle suee winking smiley ). Teď bychom s ní ale mohly zabojovat aspoň co se břichatění týče smiling smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (08.09.2011 23:52)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 10.09.2011 15:36
     

    Takže jak to dopadlo. Koupila jsem v Albertu v Brně poslední 4 ks osušek v krásné zelené za akční 50% slevu 109 Kč v požadované velikosti. Ta vyfocená Hanulí s bambusem tam nebyla, jen ve světlounce zelené. Tak jsem vzala za vděk tou 100% bavlnou za směšný peníz, gramáž je docela vysoká. Pak volala Galad, rozměry špatné, barvy dobré, cena vysoká. Tož jsem teď na půli cesty. V Olomouci neměli pro jistotu nikde nic. Jen k překvapení hlásím Hanuli, že ve speciálce Veby rozměr dokonce 145 cm, barva krásná, s jejich stránkama absolutně nesouhlasí, odpovídá nafocenému bambusu v Albertu. Cena na místě 399, v e-shopu 345 Kč.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 12.09.2011 07:42
     

    Ani s tou slevou se to nedalo? Ja teda cenu moc nestudovalastydlin smiley

    nasla jsem nejake bambusove, ale ty ceny, ty cenyeye rolling smiley

    [www.e-povleceni.com]

    maji tam i znacku Vossen, tu mam taky doma, kupovala jsem tenkrat v Kika, ale cena taky nebyla nic moc, ale jsem s nima moc spokojena, po 2 letech porad jako nove, mam oranzove, mekke a hezky sajithumbs down

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 12.09.2011 07:47
     

    No ta největší osuška byla v akci za 499, předtím stála snad 700, ale slevu jsem využila i tak, byla by škoda ji enchat propadnout, tak jsem si koupila naprosto luxusní přívěšek na krk grinning smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 12.09.2011 08:07
     

    tak supergrinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 12.09.2011 16:22
     

    Osušky se už suší, ale musím konstatovat, že bez těch tyrkysových se neobejdu, páč to vypadá jen v tý jedný barvě smutně.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 12.09.2011 23:31
     

    Trošku mimo téma nákupu ručníků, ale můžete mi napsat, jak řešíte určení ručníků a osušek v koupelně? Předpokládám teda, že každý člen rodiny má vlastní ručník i osušku, pokud chcete mít vše krásně sladěné, jak to děláte? Nepředpokládám, že se všichni utíráte do všech confused smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.