sobota 27. dubna, 19:48 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Osušky a ručníky

Datum: 22.08.2011 20:52
 

Lidičky, kdybyste náhodou někde viděli osušky v barvách, jako jsou na obrázku, tak dejte echo. Nemůžu tuhle kombinaci barev v jednom druhu nikde splašit. Ještě bych k tomu potřebovala šedou, ale ta není podmínkou. No a samozřejmě bez kytiček a podobných ozdob.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (22.08.2011 20:57)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 12.09.2011 23:39
     

    Míšo, třeba u umyvadla mám ručník na ruce a do toho se skutečně utíráme všichni... Nedávno jsem to řešila u známých, kteří mají úzkostlivě vše rozdělené. POkud žiji s někým ve společné domácnosti a sdílím s ním svůj intimní prostor, přiznám se, že nemám problém použít ručník kohokoli z tohoto úzkého okruhu. Každý to má jinak, jsem smířena s odsouzením a zadupáním do země smiling smiley, ovšem přijde mi poněkud hysterické, když někdo zjistí, že si návštěva utřela ruce do jejich ručníku, že ho hned házejí doprádla... confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Osušky a ručníky

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 00:01
     

    Rozhodně tě neodsoudím. winking smiley

    U nás to tedy funguje co do sladěnosti naprosto nekoncepčně. Mám ručníků snad až do smrti eye rolling smiley ze všech svých předchozích koupelen anebo nákupních amoků, se současnou koupelnou mi jich neladí zovna moc. Vzhledem k tomu, že si u nás ručníky aktuálně zažívají horké chvilky, vytáhla jsem navíc takové ty horší kousky na dorasování. Ručníky máme rozdělené a pozná se to na pozicích, ale že by se to občas nezapletlo v nějakém náhodném čapnutí, rovněž nemohu říct.

    Na ruce mám najednou i dva až tři, podle toho, co zrovna dělám, jak moc do té koupelny cajdám, používám ji i jako prádelnu a umývárnu kdečeho, že ano. Ručník těsně před expedicí do prádla ještě většinou použiji na výstup z vany, nějaksi nepotrpím na koupelnové koberečky.. Nebo mám i jeden přímo takový. Taky ručník na vlasy a tak dál. Jsem v tom dost náladová a ne zásadová.

    Všechny ručníky se snažím prát relativně často, aby nebyly nějak podezřele humózní, ale že bych je házela do prádla po jediném použití, to fakt ne.

    Spíš mám přesně tu potíž na návštěvách, kde nikde žádný ručník evidentně na ruce nevidět.. většinou jen bezradně pokrčím rameny a utřu si ruce do kalhot. Co ale s prckem, který jak na potvoru předpisově a natěšeně vztahuje ručičky, aby po mydli mydli taky sušil? smiling smiley

    Vždy před příchodem nějaké té návštěvy se snažím do koupelny zaparkovat opravdu čistý "na ruce", aby neměli nepříjemný pocit.. Pro spací návštěvu přiděluji pochopitelně osušku dle požadavků. flower smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 00:05
     

    Ale jinak se to dá právě nakombinovat tak, že podle počtu členů domácnosti k sobě vybereš úměrně ladících barev, že. Plus ty přidělené pozice. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 00:10
     

    Hanule, tak tu "recyklaci" praktikuji taky. "Jetý" na ruce hážu coby kobereček pod nohy, než dočista skončí v pračce.Poziční řešení u nás nemožno uplatnit.. chlapci odchazují ručníky poměrně nekoncepčně všude eye rolling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 00:47
     

    Ivo, nemám problém si utřít ruce do společného ručníku, ale nesnáším, pokud kdokoliv použije mojí osušku. A pokud ji chci použít a je vlhká, tak zuřím stydlin smiley .

    Co se týká barevnosti - jelikož jsem na tom asi jako Hanulka, myslím počtem a barevností ručníků, nemám to většinou sladěné. Před výstupem z vany si též hážu na zem ručník na ruce a pak letí do koše. Když měním osušky obejdu všechny členy domácnosti a každému důrazně ukážu jeho osušku winking smiley .

    Návštěvě je při vstupu do koupelny přidělen ručník winking smiley .

    Ptám se hlavně proto, že na vašich fotkách koupelen to máte všichni perfektně sladěno a napíglováno, ... což já jako bordelář teda ani náhodou stydlin smiley .

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 07:17
     

    U nás má prostě každý svůj háček

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 07:49
     

    na ruce spolecny, casto menim, nemam rada kdyz je vlhkywinking smiley

    po pouziti bidetu se ususime toaletakem

    na osusky ma kazdy svuj hacek, je teda fakt, ze jsme zatim 2, tak v tom moc gulas nemamesmiling smiley

    pred navstevou davam cisty rucnik a jakmile navsteva odejde, take menim za cisty

    kdyz jsem u nekoho, nemam rada, kdyz vaham ktery rucnik je asi na ruceeye rolling smiley obvykle to resim tak, ze urcim ten nejblizsi umyvadlu a utiram se jen decentne do ruzku, kde je rucnik vetsinou suchygrinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 11:59
     

    U nás máme každý svou osušku na svém háčku, návštěvy dostanou jinou barvu. Na ruce od reko ručníky v koupelně nemáme, protože jsem stále ještě nerozhodla, kam přijde háček a časem jsem došla k závěru, že ho ani nepotřebujeme, protože ruce si umýváme všichni rovnou na wc. Tam je teda ručník společný často měněný. Po použití bidetové spršky používám na utření taleťák, kdyby někdo chtěl, je tam i hromádka papírových ručníků. Těma totiž uklízím různé kočičí následky, takže jsou neustále k dispozici.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 13.09.2011 12:14
     

    nesnáším se utírat do mokrého ručníku ani osušky, tak má každý svůj jak ručník tak i osušku. A já sama ještě malý ručník na ksichtíkgrinning smiley . Jo a pracovní ručník, když dojdu zadělaná ze zahradysmiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 14.09.2011 06:33
     

    Já mám v koupelně ručníkový chaos. Mamka mě před mnoha a mnoha lety vybavila do výbavy ručníky, z nichž čerpám ještě dnes, takže o nějakém sladění s koupenou nemůže být řeč. Kromě froté provedení se dřív (nevím, jak je to dnes) prodávaly bavlněné "hladké". Zvykla jsem si na ně, takže na obličej po ranní hygieně používám tento, na ruce je tam froťák a na ruce po práci na zahradě ap. je tam jeden pracovní tmavší (taky hladký). Po letech snahy přidělit každému ručík vlastní jsem to vzdala. Když se mi stav ručníku jen trochu nezdá, vyhazuji do koše, vezmu si čistý a víc to neřeším. U sprchy jsou osušky. A obvykle jich tam je několik. Děti sice už vylétly z hnízdy, ale často se tu ukážou, stejně tak vnoučata. Osušky tedy vytahují čisté a já ztrácím přehled, tak to řeším často radikálně - všechny jdou do pračky. Návštěva samozřejmě vyfasuje čistý ručník či osušku.

    Na návštěvě (pokud si nevezu svůj ručník, když předpokládám přespání) taky často váhám, kam si ruce utřít a často to řeším jen otřepáním kapek do umyvadla. No podobně jako na veřejném WC, kde nejsou papírové jednorázovky. Ty fukary jsou pomalé, tak odcházím s rukama vlhkýma winking smiley Věra

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 14.09.2011 10:16
     

    Vždycky jsem se snažila, abychom měli každý svůj ručník, vzhledem k dětem neřešitelné, protože je nevrací na místo a ani Martin to nějak neřeší. Takže osušek visí po koupelně povícero, peru každý týden, po delší době by to ani nešlo, protože jsou jednobarevné. Někdy i uprostřed týdne, když vidím, že je nějaký více špinavý, vyměním.

    Ručník na ruce visí přímo u umyvadla. Jak nahoře v koupelně, tak dole. Osušky jsou blíže vaně, takže si myslím, že se nikdo nemůže splést.

    A přesně jako Anavi, pokud s někým sdílím domácnost, myslím, že si vyměníme intimně mnohem víc, než jen ručníky grinning smiley

    Spací návštěva dostává svůj ručník. Ručník na ruce, po návštěvě běžné nevyměňuji, ani bych si na to nevzpomněla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 17.09.2011 09:25
     

    [www.lidl.cz]

     

    tyhle by se pro změnu hodily mně...půjdu to okouknout.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 09:08
     

    Pásly by k tobě, Ivanko. thumbs down Pochopitelně bych vynechala ten bílý. drinking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 09:19
     

    Jéé to je zas krásné téma grinning smiley něco jako o ruličce toaletáku na wc winking smiley

    ručníků mam ve výbavě taky hafo ale většina leží ladem a do naší červeno-bílé koupelny máme bílé,červené a pozůstatek z minulé oranžové ručníky. měním dle potřeby a osušku máme každý svou většinou jiné barvy než ten druhý aby nedošlo k záměně, ne že by mi to nějak vadilo ale přeci jen....ručník na ruce jeden společný, povětšinou neprakticky bílý eye rolling smiley tak měním často. a nesmí chybět ručník na vlasy, na turban grinning smiley

    na návštěvě je to někdy mazec ale používám ten nejblíže umyvadlu též.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Osušky a ručníky

    Datum: 20.09.2011 09:22
     


    Hanule napsal(a):

    Pásly by k tobě, Ivanko. thumbs down Pochopitelně bych vynechala ten bílý. drinking smiley


    jsem vlastníkem vínových, ale ty krémové mě lákaly taky... já si na světlé potrpím love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.