pondělí 29. dubna, 09:57 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

Datum: 06.02.2008 21:31
 

Ahoj,

zavedl jsem početní omezení zakládání nových příspěvků pro nováčky. Je to poměrně krkolomná definice smiling smiley a pokusím se ji objasnit:

Noví uživatelé weeku (zatím do 50 zaslaných příspěvků) mohou za jeden den nově založit pouze 10 témat (fotek v galerii, diskuzí atp). Po uplynutí tohoto limitu je nutné počkat 24hodin.

Omezení se ale netýká odpovídání na již existující příspěvky. Tj. tato regulace směřuje hlavně k omezení vzniku duplicitních témat a k lepší orientaci v funkcích na week.cz

Doufám, že tato změna bude k prospěchu jak nováčků, tak "zkušených" uživatelů (kterých by se neměla vůbec dotknout).

 

Edit: nastavil jsem nová pravidla - pro všechny.

- do 50 příspěvků uživatele je limit 3 nové fotky do galerie a 5 nových příspěvků denně.

- ostatní mají limit 5nových fotek a 20 nových příspěvků.

(na odpovědi limit není. Týká se to pouze zakládání nových příspěvků)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 11:22
     

    doporučuji ti si přečíst pravidla nějak si je sama i přizpusobujete v pravidlech jasně stojí 10příspěvků za den a to je omezení ještě jen pro nováčci a nikde se nepíše jestli ten příspěvek je fotka nebo ne tak o co vám všem vlastně jde budu o tom informovat zakladatele aby věděl jaá je tu šikana toto je veřejný server a né žádný váš soukromí sněm a já se budu řídit pravidly tohoto serveru at se vám to líbí nebo ne a ne vašemi závistivými řečmi

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 11:26
     

    Amen!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 11:30
     

    Jitko...abys to nepřehlédla:

     

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:13

    Ahoj všem,

    pročetl jsem valnou část příspěvků na téma "1954".

    Zároveň jsem prohlédl historii příspěvků od 1954 (je to možné přes hledání - název autora).

    A je to doopravdy kadence, kterou je třeba zastavit.

    K čemu mám výtky já:

    - napsat za týden cca 900 příspěvků je opravdu moc. Zvláště, když valná většina z nich jsou komentáře k fotkám, kde není žádný text, ale pouze známka. A jelikož je známka vždy nejvyšší, tak si myslím, že tam ani tak nejde o hodnocení fotky, jako spíš o to poslat další příspěvek. Takové hodnocení nemá ani cenu (jsou třeba hodnoceny tři fotky za minutu, to je skoro nemožné si je prohlédnout).

    - posílát neustále podobné fotky na stejné témata také není šťastné. Už to tuším psala LadaB, toto není fotografický server, ani osobní galerie. Fotky v galerii jsou víceméně pro radost a zahlcením galerie se ničeho nedosáhne. (jinak technicky, každý příspěvek by měl mít název popisující příspěvek. Zkopírováním názvu kategorii se ostatní spíše zmatou..)

     

    Závěrem. Shodli jsme se, že se do galerie v běžném provozu přispívá několik fotek denně. Zavedu tedy pravidlo na max počet příspěvků zaslaných do galerie za den. Pravidlo bude platit pro všechny.. A pravděpodobně od pondělka.. (bude se to týkat jen těch hlavních příspěvků, ne odpovědí). A omezení bude zřejmě 5 fotek.

    .. všechny tyto pravidla nemají za cíl lidi nějak omezovat, ale spíše donutit se zamyslet, který příspěvek poslat. Protože ostatní se pak v tom musí nějak orientovat...


    .. admin
     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 11:33
     

    Souhlas s omezením, jsem jedině pro. thumbs down smiling smiley Admine díky. flower smiley

     
  • Autor: smoula
    Status: nováček

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 12:27
     

    já jsem tady novej,ale tohle mi hlava nebere,,1954"eye popping smiley confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 12:31
     

    Až tě začnem šikanovat, modrej šmoulo, tak pochopíš!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: smoula
    Status: nováček

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 12:40
     

    já jsem splachovacíspinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 12:45
     


    smoula napsal(a):

    já jsem splachovacíspinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

    Kombiňák nebo závěšák? Chystám rekonstrukci, tak mě to zajímá. V podstatě na nic jiného nemyslím winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 12:50
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Hlavně, aby nebyl za chvilku zavěšenej z nás eye rolling smiley winking smiley . To je odvaha vlízt do takovýho babince!thumbs down

     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:01
     

    diky mono že ted jsme se na něčem shodli toto pravidlo přesného označení toho kolik fotek a jak to tu má přesně chodit tu opravdu chybí v pravidlech nic takového není a mým cílem nebylo opravdu zpúsobit tu tanto rozruch ale orientovat se tady není opravdu lehké a já se řídila heslem co není zakázáno je povoleno a navíc ty reakce co mi chodí od Lady a jiných a jejich rady když si je nezávazně jako laik přečtech tak mi určite dáš za pravdu že si tam protiřečí a aby se tomu do budoucna zabránilo věř mi chtělo by to jasná pravidla jaké fotky dávat do galerie a jaké do diskuse a podrobné popisy jak se kam se dostat když se řekne galerie určitě dudeš semnou souhlasit že každý si tam představuje ty nejkvalitnější a nejhezčí fotky a ne nějaké nohy nebo rozmazané fotky které v galerii také najdeš takové fotky patří dle mého názoru do diskuse Mono prosím tě mohla by si mi ješte poradit jak a co mám kde a jak zmáknout abych mohla ty fota jak při vkládání tak při hodnocení popisovat toto neumím a nevěděla jsem že se to má při hodnocení dělat a těmi známkami jsem opravdu ty fotky hodnotila tak jak se mi líbily bylo jich sice málo ktré se mi nelíbyly a ty dostaly také malé ohodnocení ale bylo tam i toto ohodnocení Mono takéstále ještě nevim jajk si mám otevřít příspěvky nebo hodnocení nebo jak se tomu říká třeba v diskusy kde je třeba malé číslo 35 když na něj kliknu otevře se mi to co už jsem si přečetla nevím co to číslo tedy znamená a ještě jsem se chtěla zeptat na toto když jsem naposledy dávala fotky do galerie dala jsem třeba 4do měst 5do balkonovek 4do co se jimam nehodí v domění že je to tak dobře že ty moje fota jsou rozhozené v různých sekcích ale podle reakcí které zase moje fota rozpoutala že jich tam dávám moc a nedávám prostor jiným tomu nerozumím když si otevřu galerii např.cestování vidím tam např. jen 4mé fota a ostatní mají možnost tam dát svá zrovna tak v jiné sekci prosímtě vysvětli mi to proč nemůžu po tak malém množství do jednotlivých sekcí ty fota dávat to oprvdu nechápu nebo to proč mi Lada odebrala z galerie fota která byla už ihned během chvilky hodnocena a nejednalo se o fota podobná mám ted namyslí konkrétně rotundu na řípu a dala mi to pod něco to si myslím že není fér ted jsem si tam tu fotku dala znovu ale samozřejmně už žádné hodnocení nemá a takových jsem tam měla více to by bzlo dobré taky nějak toto upravit v tom smyslu že nejdříve by bylo dobré informovat autra o umyslu odejmutí některých fotek aby sám měl možnost rozhodnot o tom kterou fotku v galerii na hlavní straně ponechat a kterou dát pod hlavní rozhodně nesouhlasím s tím aby se fotky které už mají své ohodnocení na hlavní stránce přesouvali někam jinam to diskriminační a napochopitelné Mono doufám že se v tom vyznáš a že pochopíš oč mi tady jde ono by se to lépe vysvětlovalo z očí do očí než takhle ale věř jsou v pravidlech mezery a tím si pak každý dělá na tomto serveru co chce a pak dochází ke zbytečným třestřelkám a urážkám a je to škoda diky za pochopení jitka

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:07
     

    Myslím, že třestřelka nastala až s tebou, věz, že nikdo jiný si tady zatím nedělal, co chtěl... eye rolling smiley , nýbrž respektoval daná PRAVIDLA!!!!!

    Asi postopadesáté hlásím, že zdejší forum NENÍ FOTOGRAFICKÉ!!! čili v galerii se smějí objevit i "rozmazané nohy", bože dobrej!!!!! , pokud to má nějaký skrytý smysl a chce autor tím obrázkem něco sdělit. Potom existuje v Galerii rubrika FOTOGRAFOVÁNÍ, a v té jediné je předpoklad, že se tam dávají fota technicky kvalitní. Ale ani to není zárukou, protože tam někdo může předhodit svoji méně kvalitní fotku za účelem diskuze - jelikož chce třeba nějak poradit. Uf.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.01.2009 13:26)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:10
     

    Na klávesnici je tečka (.) na druhém řádku odspoda, třetí tlačítko zprava, čárka (,)na stejném řádku, ale na čtvrtém tlačítku!!!!

    Pro tuto chvíli ode mne vše.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (18.01.2009 13:13)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:12
     

    1954: Ty pořád NECHÁPEŠ, že se bere v úvahu počet vložených fotek za den CELKEM!!! Že se, i když je uložíš do různých kategorií, potom zobrazí na HLAVNÍ STRANĚ všechny za sebou a tím pádem, i když dáš do jedné kategorie JEN čtyři, ale učiníš tak v NĚKOLIKA KATEGORIÍCH během hodiny, tak ve výsledku se zobrazí třeba padesát tvých fotek vedle sebe!!!????
    Holky, píšu to srozumitelně - já už mám pocit, že tady musí nastoupit někdo vzdělán v pedagogickém oboru - Moni, ujmi se toho winking smiley grinning smiley , nemám zřejmě ten dar.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:17
     

    Jitko...nevím, jestli zvládnu odpovědět na všechny tvé otázky.

    1) admin může pravidla občas pozměnit...třeba když navrhneme nějaké vylepšení, nebo když máme nějaké návrhy, nebo když chce zavést nějakou novou funkci atd. Většinou nám to dá vědět tady v diskuzích.

    2) Tady je hlavně diskuzní fórum...fotogalerie je určená jen k občasnému šoupnutí nějaké fotky, která se třeba někomu povedla, ale i laické fotky, když ti něco vykvetlo atd. Na hlavní straně galerie (s označením VŠE) se zobrazují fotky ze všech podsekcí (kytky, zvířata, tvoření.....). Takže pokud někdo dá do galerie 90 fotek, minimálně tři čtyři strany fotogalerie ,,zaplácá´´. Lepší je, založit diskuzi a dávat fotky tam. A nebo si fotky setřídit do celků a dát je do galerie po najednou!!! To uděláš tak, že vložíš jednu fotku, klikneš na ,,připojit´´, aniž bys odesílala dáš rovnou druhou fotku, zase připojit, dáš třetí fotku, připojit atd...až tam dáš všech 5 fotek, pak teprve dáš ODESLAT.

    3) už bylo řečeno, že nejsme fotografický server, takže většinou nehodnotíme profesionálně. Pokud chceš být hodnocena či uznávána profesionálama, musíš na jejich servery.

    4) co se toho ohodnocení tvých fotek týče...v tomto množství, které jsi sem dávala, já osobně jsem nehodnotila, na to tedy čas nemám...takže proto ti to píšeme, abys omezila ten počet, jinak ti to nikdo neohodnotí...prostě tě přeskočej.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:25
     


    Majka napsal(a):

    Na klávesnici je tečka (.) na druhém řádku odspoda, třetí tlačítko zprava, čárka (,)na stejném řádku, ale na čtvrtém tlačítku!!!!

    Pro tuto chvíli ode mne vše.


    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.