sobota 4. května, 12:22 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

Datum: 06.02.2008 21:31
 

Ahoj,

zavedl jsem početní omezení zakládání nových příspěvků pro nováčky. Je to poměrně krkolomná definice smiling smiley a pokusím se ji objasnit:

Noví uživatelé weeku (zatím do 50 zaslaných příspěvků) mohou za jeden den nově založit pouze 10 témat (fotek v galerii, diskuzí atp). Po uplynutí tohoto limitu je nutné počkat 24hodin.

Omezení se ale netýká odpovídání na již existující příspěvky. Tj. tato regulace směřuje hlavně k omezení vzniku duplicitních témat a k lepší orientaci v funkcích na week.cz

Doufám, že tato změna bude k prospěchu jak nováčků, tak "zkušených" uživatelů (kterých by se neměla vůbec dotknout).

 

Edit: nastavil jsem nová pravidla - pro všechny.

- do 50 příspěvků uživatele je limit 3 nové fotky do galerie a 5 nových příspěvků denně.

- ostatní mají limit 5nových fotek a 20 nových příspěvků.

(na odpovědi limit není. Týká se to pouze zakládání nových příspěvků)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:13
     

    Ahoj všem,

    pročetl jsem valnou část příspěvků na téma "1954".

    Zároveň jsem prohlédl historii příspěvků od 1954 (je to možné přes hledání - název autora).

    A je to doopravdy kadence, kterou je třeba zastavit.

    K čemu mám výtky já:

    - napsat za týden cca 900 příspěvků je opravdu moc. Zvláště, když valná většina z nich jsou komentáře k fotkám, kde není žádný text, ale pouze známka. A jelikož je známka vždy nejvyšší, tak si myslím, že tam ani tak nejde o hodnocení fotky, jako spíš o to poslat další příspěvek. Takové hodnocení nemá ani cenu (jsou třeba hodnoceny tři fotky za minutu, to je skoro nemožné si je prohlédnout).

    - posílát neustále podobné fotky na stejné témata také není šťastné. Už to tuším psala LadaB, toto není fotografický server, ani osobní galerie. Fotky v galerii jsou víceméně pro radost a zahlcením galerie se ničeho nedosáhne. (jinak technicky, každý příspěvek by měl mít název popisující příspěvek. Zkopírováním názvu kategorii se ostatní spíše zmatou..)

     

    Závěrem. Shodli jsme se, že se do galerie v běžném provozu přispívá několik fotek denně. Zavedu tedy pravidlo na max počet příspěvků zaslaných do galerie za den. Pravidlo bude platit pro všechny.. A pravděpodobně od pondělka.. (bude se to týkat jen těch hlavních příspěvků, ne odpovědí). A omezení bude zřejmě 5 fotek.

    .. všechny tyto pravidla nemají za cíl lidi nějak omezovat, ale spíše donutit se zamyslet, který příspěvek poslat. Protože ostatní se pak v tom musí nějak orientovat...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:17
     

    Admine, děkujeme moc. thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:17
     

    Díky, díky flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:21
     

    Díky..díky..díky... thumbs down

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:23
     

    Taky děkuju flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:24
     

    Myslím, že je to ideální thumbs down

    A ještě musím bonzovat. Nedělám to ráda, ale co je moc, to je moc. Admine náš, všiml sis na blogu 1954 jejího xenofobního útoku na naše slovenská děvčata?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:25
     


    lostris napsal(a):

    Zamysli se nad tím a věřím,že pak se i ty můžeš stát součástí té zaběhnuté party.winking smiley


    Lostris, obávám se, že po tom, co předvedla na Blogu, který ji Lada založila a věnovala tomu svůj čas, už se nemůže součástí stát ani kdyby se na hlavu postavila thumbs up angry smiley

     

    Pořád nechápe, že někdo sem dá po roce třeba těch deset fotek najednou, budiž, ale ona jich sem po roce hrne sto a to jí připadá srovnatelné!!! eye rolling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:27
     


    Anavi napsal(a):

     

    lostris napsal(a):

    Zamysli se nad tím a věřím,že pak se i ty můžeš stát součástí té zaběhnuté party.winking smiley


    Lostris, obávám se, že po tom, co předvedla na Blogu, který ji Lada založila a věnovala tomu svůj čas, už se nemůže součástí stát ani kdyby se na hlavu postavila thumbs up angry smiley

     

    Pořád nechápe, že někdo sem dá po roce třeba těch deset fotek najednou, budiž, ale ona jich sem po roce hrne sto a to jí připadá srovnatelné!!! eye rolling smiley


    Anavi: Lostris to napsala prozretelne, ona napsala TE party a ne TETO.winking smiley

     

    To byla asi rada na cestu.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:28
     

     

    A je to doopravdy kadence, kterou je třeba zastavit.

     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Svatá pravda thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:29
     

    ...tatatata.... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley možná i vetší

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:31
     

    no!! 900 za týden, to nezvládáme ani fialkách grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:32
     

    a kolik vás ne to je co? grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:34
     

    Huš, Honza nás zabije, že mu zasíráme diskuzi nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 21:42
     

    Nás,jo? grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 22:37
     
    1.jpg
    Další fotografie:
    Stano napsal(a):

    Holky, nevidíte, že je to ztráta času? Paní 1954 nikdy svůj přístup nezmění. Není to žádné nedorozumění, je to styl jejího života. Nejspíš ji to navíc takto baví, potřebuje se pravidelně utvrzovat v tom, že ji nikdo nemá rád a všichni jí křivdí a činí samé ústrky. Holt jsme narazily na člověka, který z této frašky žije. Je to takový specifický druh vampírství. Plýtváte svými nervy a energií, když se ještě o něco snažíte, a je to nejen zbytečné, ale vy ji tím vyživujete, je to taková její "kapačka do žíly". Takže já se teď pokusím ignorovat (neslibuju, moje nervy jsou chabé). Holt jsme veřejné fórum, a byli tu už jiní exoti, ale všichni nakonec odešli, když v nás ztratili příjem své zvrácené duševní potravy.

     

    Jdu si po svém, bude mi zase fajn smoking smiley.

    Tak to je fajn, že ses zbavila všech exotů tím, žes přestala krmit zvrácené duše. grinning smiley (Aneb - Zloděj křičí: Chyťme zloděje!, že?)Samozřejmě, že xenofobní invektivy vůči komukoli mě serou, ale to není důvod, abych mlčela k ostatnímu tématu:

     

    Božínku, zrovna Ty, která jsi mě díky pitomý knížce dostala psychicky téměř na dno, tady budeš na někoho vytahovat citové upíry? Styď se!

    A ještě něco - pokud jsi nááááhodou těmi exoty myslela i mě, tak věř, že jsi mi právě touto větou poslala zpětnou vztupenku na Week.

    Protože dívat se na to, jak kážeš vodu a piješ víno, no to tedy opravdu nebudu.

    A ještě něco: Dám sem dvě fotografie. Nejsou moc kvalitní, takže se omlouvám všem, kdo mají estetické cítění na takové úrovni, jako máš Ty, tedy profesionální a skorojediný správný, a nebo další z vystavovatelek (v tom...eee...Bechyně? grinning smiley)

    Si přečtěte todle, než budete určovat, kdo vám pije krev, jo?

    Z někdejší známosti (zdráhám se napsat kamarádství) jsem Ti vyblejskla i kapitolu přímo pro Tebe šitou.

    Doporučuji!

     

    A admine - nad Tebou, promiň, jen útrpně kroutím hlavou, kam Tě pár štěken natlačilo. thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.