pondělí 29. dubna, 00:12 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

Datum: 06.02.2008 21:31
 

Ahoj,

zavedl jsem početní omezení zakládání nových příspěvků pro nováčky. Je to poměrně krkolomná definice smiling smiley a pokusím se ji objasnit:

Noví uživatelé weeku (zatím do 50 zaslaných příspěvků) mohou za jeden den nově založit pouze 10 témat (fotek v galerii, diskuzí atp). Po uplynutí tohoto limitu je nutné počkat 24hodin.

Omezení se ale netýká odpovídání na již existující příspěvky. Tj. tato regulace směřuje hlavně k omezení vzniku duplicitních témat a k lepší orientaci v funkcích na week.cz

Doufám, že tato změna bude k prospěchu jak nováčků, tak "zkušených" uživatelů (kterých by se neměla vůbec dotknout).

 

Edit: nastavil jsem nová pravidla - pro všechny.

- do 50 příspěvků uživatele je limit 3 nové fotky do galerie a 5 nových příspěvků denně.

- ostatní mají limit 5nových fotek a 20 nových příspěvků.

(na odpovědi limit není. Týká se to pouze zakládání nových příspěvků)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:28
     

    prostě tě přeskočej.


    nebo z toho přeskočí nám všem už eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:31
     

    Jitko...takhle vypadá, když dáš víc fotek do galerie:

    [www.week.cz]

    Ten popis fotek pak dáš do okénka pro psaní textu...pochopitelně před odesláním.

     

    A takhle vypadá, když dáš víc fotek do diskuze: (viz Jarda)

    [www.week.cz]

     

    nebo:

    [www.week.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:33
     

    Moni, myslím, žes do toho dala VŠECHNO!!! thumbs down

    Ale bojím se, že to nebude ani tak DOST eye rolling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:44
     

    Holky, ja vas obdivuji!grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:45
     

    Jitko...ještě k jedné věci. Zkus si rozkliknout ty fotky, které jsi do galerie dávala. Pod tvou fotografií buď někde hodnocení je (myslím slovní, ne jen hvězdičky) a někde není. Uvidíš, že u většiny není...protože v tomto množství se to stihnout nedá. A nám jde právě o ty diskuze pod fotkou, o to slovní hodnocení...ne o hvězdičky. Nebo si zkus rozkliknout kteroukoli jinou fotku v galerii a přečti si, jak se pod ní ostatní vyjadřují.

    Je to všechno o tom počtu...o nic víc nejde.

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:50
     
    Kashika napsal(a):
    Stano napsal(a):

    Holky, nevidíte, že je to ztráta času? Paní 1954 nikdy svůj přístup nezmění. Není to žádné nedorozumění, je to styl jejího života. Nejspíš ji to navíc takto baví, potřebuje se pravidelně utvrzovat v tom, že ji nikdo nemá rád a všichni jí křivdí a činí samé ústrky. Holt jsme narazily na člověka, který z této frašky žije. Je to takový specifický druh vampírství. Plýtváte svými nervy a energií, když se ještě o něco snažíte, a je to nejen zbytečné, ale vy ji tím vyživujete, je to taková její "kapačka do žíly". Takže já se teď pokusím ignorovat (neslibuju, moje nervy jsou chabé). Holt jsme veřejné fórum, a byli tu už jiní exoti, ale všichni nakonec odešli, když v nás ztratili příjem své zvrácené duševní potravy.

     

    Jdu si po svém, bude mi zase fajn smoking smiley.

    Tak to je fajn, že ses zbavila všech exotů tím, žes přestala krmit zvrácené duše. grinning smiley (Aneb - Zloděj křičí: Chyťme zloděje!, že?)Samozřejmě, že xenofobní invektivy vůči komukoli mě serou, ale to není důvod, abych mlčela k ostatnímu tématu:

     

    Božínku, zrovna Ty, která jsi mě díky pitomý knížce dostala psychicky téměř na dno, tady budeš na někoho vytahovat citové upíry? Styď se!

    A ještě něco - pokud jsi nááááhodou těmi exoty myslela i mě, tak věř, že jsi mi právě touto větou poslala zpětnou vztupenku na Week.

    Protože dívat se na to, jak kážeš vodu a piješ víno, no to tedy opravdu nebudu.

    A ještě něco: Dám sem dvě fotografie. Nejsou moc kvalitní, takže se omlouvám všem, kdo mají estetické cítění na takové úrovni, jako máš Ty, tedy profesionální a skorojediný správný, a nebo další z vystavovatelek (v tom...eee...Bechyně? grinning smiley)

    Si přečtěte todle, než budete určovat, kdo vám pije krev, jo?

    Z někdejší známosti (zdráhám se napsat kamarádství) jsem Ti vyblejskla i kapitolu přímo pro Tebe šitou.

    Doporučuji!

     

    A admine - nad Tebou, promiň, jen útrpně kroutím hlavou, kam Tě pár štěken natlačilo. thumbs up

     

    Odsouváním problému do pozadí a přeštěkáním téhož se problém nevyřeší. Je třeba zakoupit či zapůjčit knihu o upírech, nastudovat ji, a teprve po rozboru vlastního Já na někoho ukazovat prstem.

    V jiném případě je to buď drzost, která nemá obdoby, a nebo zoufalý počin duševně zakomplexované ženské, hledající alespoň touto cestou pocit jakési důležitosti..

    Nicméně - nevadí mi, naplkáte-li zde opět spoustu pitomostí (či věcí rozumných), tak, aby mé psaní zapadlo do hlubin.

    Nepochybuji o tom, že osoba, které bylo určeno, si jej přečetla, omluvila se na tajné pavlači vám všem, že mě sem opět zatáhla, a nyní, na radu stáda, bude dělat mrtvého brouka.

    Toť známá zdejší praxe. grinning smiley

     

    S prozatímním pozdravem Viva la Libertas! (snad jsem to napsala dobře grinning smiley)

    se loučí

    vámi

    tolik milovaná

    a tolik zatracovaná

    (a vždycky svá)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 13:50
     

    1954: já nevím - choděj sem i "holky", kterým je víc, než tobě, které se na pc taky učily od prvních krůčků a po pár radách se dokázaly zorientovat a vkládání fotek už nedělá nikomu problém. Myslím, že jsou servery, kde je systém daleko složitější. Navíc - málokde to funguje tak, že by tam bylo tolik lidí ochotno pomoci. Ale někdy mám pocit, že je to všechno marný, že si neumíš listovat zpátky.. nebo nechceš??? confused smiley

     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 14:48
     

    Mono ted jsem tam právě byla to už by mi asi šlo ale mám otázku projela jsem cestování a není tam ani jedna moje fotka rounice a to není fér mám otázku když si tam dám znovu 4 fota roudnice nevznikne zase boj nevím proč ta roudnice někomu vadí a ani tam nenta rutunda a ještě bych tě prosila o odpovět na otázku na kterou si mi neodpověděla proč mizí ohodnocované fotky z galerie diky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 14:50
     

    nenta rutunda - slovenština ti vadila a mluvíš na nás maďarsky eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 14:52
     

    Doprdele, jitko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry smiley angry smiley angry smiley

    Fotky ti nikam nemizí, fotky ROUDNICE (proti které NIC NE-MÁ-ME!!!!!!!) ti byly přesunuty do tématu ROUDNICE!!!! A bylo ti to oznámeno přes soukromé zprávy a zároveň ti to bylo napsáno již v několika diskuzích. Co není fér je, že se tu x lidí snaží ti pomoct a ty to pořád ignoruješ!!!!!!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.01.2009 14:58)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 14:56
     

    Tak ještě jednou - fotky ROUDNICE MÁŠ ZDE!!!! [www.week.cz]

     

    včetně tebou zbožňované rutundy eye rolling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 14:57
     

    Jitko...na Roudnici ti Lada založila speciální diskuzi. Vytáhnu ti ji nahoru. Pokud budeš chtít dát do galerie taky Roudnici, radím ten způsob víc fotek najednou...ne jednu po druhé...tím bys docílila jen toho, že tě nikdo nebude hodnotit a tvé fotky přeskočí. Roudnice nikomu nevadí, už ti to holky psaly...vadí jen ten počet fotek.

    Ty ohodnocené fotky z galerie nezmizly...Lada ti je přesunula k sobě...buď na ten blog, nebo je dala v té galerii pod sebe...zkus si ty své rozklikat a určitě je najdeš. Jsou tematicky seřazené.

    No a je jasný, že jsi tam dala nové fotky (do galerie), tak už je prostě nikdo nehodnotil. Zřejmě z výše napsaného důvodu...je jich prostě moc.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 15:01
     

    Moni, svatá trpělivost thumbs down

     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 15:06
     

    Mono díky moc budu ráda když to do té galerie dáš tak jak říkáš a mám ještě jadnu prosbu zřejmě to bude tak i s ostatními fotkami co říkám že mi zmizely prosím tě mohla by si i ty tam takhle nějak dát díky moc

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 18.01.2009 15:07
     

    Jitko, čteš ty diskuze i nějak zpětně nebo vždy jen poslední příspěvek oné diskuze??? Nebo si z nás děláš blázny??? Děláš, viď?? Jinak to není MOŽNÝ, totiž!!!!!angry smiley

     

    Ostatní zmizelé máš TADY!!!

    [www.week.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.01.2009 15:10)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.