sobota 4. května, 11:01 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

Datum: 06.02.2008 21:31
 

Ahoj,

zavedl jsem početní omezení zakládání nových příspěvků pro nováčky. Je to poměrně krkolomná definice smiling smiley a pokusím se ji objasnit:

Noví uživatelé weeku (zatím do 50 zaslaných příspěvků) mohou za jeden den nově založit pouze 10 témat (fotek v galerii, diskuzí atp). Po uplynutí tohoto limitu je nutné počkat 24hodin.

Omezení se ale netýká odpovídání na již existující příspěvky. Tj. tato regulace směřuje hlavně k omezení vzniku duplicitních témat a k lepší orientaci v funkcích na week.cz

Doufám, že tato změna bude k prospěchu jak nováčků, tak "zkušených" uživatelů (kterých by se neměla vůbec dotknout).

 

Edit: nastavil jsem nová pravidla - pro všechny.

- do 50 příspěvků uživatele je limit 3 nové fotky do galerie a 5 nových příspěvků denně.

- ostatní mají limit 5nových fotek a 20 nových příspěvků.

(na odpovědi limit není. Týká se to pouze zakládání nových příspěvků)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 4 z 8
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 14:20
     

    Majko, souhlas thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 14:47
     

    Už jsme se ti to Jitko pokoušely říct nesčetněkrát, tak to zkusím ještě jednou: Zdejší galerie slouží k tomu, aby do ní jeden autor dal jednu, dvě, tři fotky, výběr z těch nejlepších, a ne k tomu, aby do ní kdokoliv takto živelně přesouval celá svá nekonečná alba. Galerie je nás všech a tak se k ní chováme. Jestli chceš vystavit všechno, cos kdy vyfotila, dělej tak na svých soukromých stránkách nebo na blogu, který jsme ti k tomu účelu založily. Fotky nezaostřených kytek do galerie v žádném případě nepatří, a desítky fotek z jednoho města taky ne. Na to máme diskuse. Když už umíš používat diskuse, neříkej mi, že do ní neumíš vložit fotku. GALERIE NENÍ SKLADIŠTĚ.

     
  • Autor: smoula
    Status: nováček

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 16:21
     


    admin napsal(a):

    Ahoj,

    zavedl jsem početní omezení zakládání nových příspěvků pro nováčky. Je to poměrně krkolomná definice smiling smiley a pokusím se ji objasnit:

    Noví uživatelé weeku (zatím do 50 zaslaných příspěvků) mohou za jeden den nově založit pouze 10 témat (fotek v galerii, diskuzí atp). Po uplynutí tohoto limitu je nutné počkat 24hodin.

    Omezení se ale netýká odpovídání na již existující příspěvky. Tj. tato regulace směřuje hlavně k omezení vzniku duplicitních témat a k lepší orientaci v funkcích na week.cz

    Doufám, že tato změna bude k prospěchu jak nováčků, tak "zkušených" uživatelů (kterých by se neměla vůbec dotknout).

     

    PS: o nastavení těch limitů lze diskutovat - jako počtu založených příspěvků, tak i koho se to má týkat...

    souhlas

     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 16:23
     

    tak mi potom vysvětli proč tam má avani 10fotek zasebou co nemají všechny ani úroven o konich to je v pořádku čim dál vice to tu je o tom že jste tu parta která může vše ale jiný nesmí to už se vám nelíbí když se tu někdo začne chovat tak jako vy já myslela že je to tu pro každého sle to jsem se šíleně mýlila je to tu jen pro pár vzvollených ostatní mají smůlu

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 16:36
     

    JITKO, TAK TO TU VŠEM KŘIVDÍŠ! JÁ TU JSEM TEPRVE ROK A ŽÁDNOU DISKRIMINACI JSEM NEZAZNAMENALA. A TO JSEM PSALA I PŘÍSPĚVKY, SE KTERÝMI SPOUSTA LIDÍ NESOUHLASILA. VYMĚNILI JSME SI NÁZORY, JÁ RESPEKTUJI NÁZORY DRUHÝCH A ONI RESPEKTUJÍ TY MOJE, I KDYŽ S SE NESHODNEME. A NEJSEM PROTO URAŽENÁ ANI TO NEPOVAŽUJI ZA DISKRIMINACI A NAOPAK. A KDYŽ JSEM SEM PŘIŠLA, NIKDO MĚ NEZNAL. TEĎ MĚ TU ZNÁ KAŽDÝ, ŽE JO? spinning smiley sticking its tongue out ALE KDYŽ NĚKAM PŘIJDU NOVÁ, SNAŽÍM SE ZJISTIT, JAK TO TAM CHODÍ A PŘIZPŮSOBIT SE. TO JE SNAD NORMÁLNÍ, NE?

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 16:36
     

    já taky souhlasím a pochvala Laděthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     

    Jitko pleteš se,vítáme každého nově příchozího,pokud respektuje alespoň základní pravidla

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 16:45
     

    Je to fakt, nejdřív jsme se všichni tak trochu rozkoukali a přizpůsobili jsme sesmiling smiley .

    Teď mluvím za sebe, holky mě mezi sebe přijaly velice hezky a určitě na weeku žádná diskriminace není

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 16:54
     

    Něco jiného je diskriminace a něco jiného požadavek respektovat pravidla. Ale to je marný, marný!

     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 17:00
     
    1954 napsal(a):

    tak mi potom vysvětli proč tam má avani 10fotek zasebou co nemají všechny ani úroven o konich to je v pořádku čim dál vice to tu je o tom že jste tu parta která může vše ale jiný nesmí to už se vám nelíbí když se tu někdo začne chovat tak jako vy já myslela že je to tu pro každého sle to jsem se šíleně mýlila je to tu jen pro pár vzvollených ostatní mají smůlu

    Ano, je možné že někdo dá třebas 10 fotek v jeden den najednou. Ale nečiní tak každý den, nývrž vždy po delší době. Píšeš, že si bedlivě studovala galerii. Koukni jak dlouho je tu ta či ona zageristrovaná a kolik fotek za celou dobu do galerie vložila. Vypočti si průměr na jeden den, či týden. A zjistíš, že nikdo v takovém množství, jako ty, fotky do galerie nedává.

    Není tu žádná diskriminace, to se hluboce pleteš. Nikdo tu takové úmysly nemá, to mi věř. Jen se tu všechny řídíme podle daných pravidel a funguje to tak.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 17:10
     

    milá jitko,máš pravdu,že holky jsou tu už zaběhnutá sehraná parta,ale přesto mě mezi sebe přijaly úplně v pohodě/jsem tu asi rok/,poradily co a jak ,pokud se jim něco nezdálo,slušně upozornily a ikdyž se s nima neshoduju vždy ve všem/což ani nejde/,docela hezky si tu vegetím a nepocituju žádnou diskriminaci.Měla bys zvážit spíše svůj přístup,než osočovat ostatní,kteří se ti v začátku snažily pomoct.Zamysly se nad tím a věřím,že pak se i ty můžeš stát součástí té zaběhnuté party.winking smiley

     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 17:18
     

    to si ráda vzpočku protože jsem tu nebyle hnedle rok a za celý minulý rok jsem dala nejméně fotek to je to co jsem už od začátku říkala ladě je vidět že se dotoho děvčata stále více zamotáváte a ted jsem tam těch fotek vložila zase více po tvém vzoru že jsem tam nic celý rok nedávala a takz zas celý rok tam zas nic dávat nebudu to jsem ale už říkala já mám čas jen pár dnů v roce v zimě jinak mi to sem neláká v létě raději volím procházky a zahrádku a fotím tak nevím o čem se tu pořád dohadujem toto nemá urověn je to stále dokola

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 17:24
     

    Holky, nevidíte, že je to ztráta času? Paní 1954 nikdy svůj přístup nezmění. Není to žádné nedorozumění, je to styl jejího života. Nejspíš ji to navíc takto baví, potřebuje se pravidelně utvrzovat v tom, že ji nikdo nemá rád a všichni jí křivdí a činí samé ústrky. Holt jsme narazily na člověka, který z této frašky žije. Je to takový specifický druh vampírství. Plýtváte svými nervy a energií, když se ještě o něco snažíte, a je to nejen zbytečné, ale vy ji tím vyživujete, je to taková její "kapačka do žíly". Takže já se teď pokusím ignorovat (neslibuju, moje nervy jsou chabé). Holt jsme veřejné fórum, a byli tu už jiní exoti, ale všichni nakonec odešli, když v nás ztratili příjem své zvrácené duševní potravy.

     

    Jdu si po svém, bude mi zase fajn smoking smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 17:27
     

    grinning smiley nepochopila. grinning smiley

    Jitko...o co ti tedy jde? O experta? Já ti snad dám svého...mně na počtu příspěvků nesejde. Kdybys fotky vkládala dle rady holek do tematických celků, nikdo by ani necekl. Jenže tohle přehlcování fotek podobné tematiky je dost šílené.

     
  • Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 17:29
     
    1954 napsal(a):

    to si ráda vzpočku protože jsem tu nebyle hnedle rok a za celý minulý rok jsem dala nejméně fotek to je to co jsem už od začátku říkala ladě je vidět že se dotoho děvčata stále více zamotáváte a ted jsem tam těch fotek vložila zase více po tvém vzoru že jsem tam nic celý rok nedávala a takz zas celý rok tam zas nic dávat nebudu to jsem ale už říkala já mám čas jen pár dnů v roce v zimě jinak mi to sem neláká v létě raději volím procházky a zahrádku a fotím tak nevím o čem se tu pořád dohadujem toto nemá urověn je to stále dokola

    Promiň, ale po mém vzoru rozhodně není 70 fotek za týden. nono smiley Viz. moje reakce v blogu. Ty tu stále vytahuješ, jak někdo vložil 7, či 10 fotek za jeden den. Ale nikdo z nás to tu denně nehrne v takovém množství jako ty. Pokud tu nejsi spokojená a neláká tě tu být... prosím, nikdo tě zde násilím nedrží. Toť ode mne vše... Podle tvých x reakcí, kdy neustále píšeš to samé a jedeš ve svých kolejích, nehodlajíc se přizpůsobit, vidím, že další diskuze s tebou nemá zřejmě smysl. Škoda...

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Omezení zakládání příspěvků pro nováčky

    Datum: 17.01.2009 17:29
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smileyJitko, fakt jsi to nepochopila grinning smiley grinning smiley grinning smiley a prosím, tě!!! aspoň občas si po sobě svůj příspěvek přečti a dej sem tam nějakou čárku a tečku, než to pošleš please smiley please smiley please smiley please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.