neděle 28. dubna, 12:50 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: Lilie

Lilie

Datum: 18.07.2007 11:41
 
_mg_4418.jpg
Z deseti lilií, jen tato ožraná od slimejšů. Ostatní neměly ani takovou šanci. Sežrali je než vykvetly angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Status:

    Re: Lilie

    Datum: 11.07.2023 10:16
     
    dscn0460.jpg
    Další fotografie:

    Holky, nádhera flower smiley ... a ta vůně, tu já můžu mls smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lilie

     
     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 13.07.2023 07:35
     
    20230712_170433273_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Vůně nemá chybu. Ale počasí jim až tak moc nepřeje. Ve vedrech valem odkvétají.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 13.07.2023 09:06
     

    Máš nádherné obříky. thumbs down Navečer to musí vonět, ale jak mají sekundární poupata, tak to kvete déle. Je to bezva mezi pauzou kvetení v růžích. I když v tom suchu a teplu budou růže špatně opakovat. Je pravda, že zas tolik lilií v zahradách nevidím. Většinou si koupí orientálku, která nevydrží a odradí to v pěstování. ...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 13.07.2023 10:19
     

    Regi, ty mášale krásné obry. eye popping smiley love smiley thumbs down

    Co já se jich už nakupovala. Postupně mi je vyžrali nějaký hryzci či myši. thumbs up Jen jedny se mi v záhonu drží a pak v předzahrádce takové vysoké žluté a vínové, kdysi jako dárek od Basíka.

    Ale když ty vaše vidím, svrbí mě prsty. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 13.07.2023 12:50
     

    Gabco, to je asi taková satisfakce za pískový suchopáry. Taková půda liliím docela vyhovuje. Nevyhnívají a docela se i množí.

    Aleno, na zahradách moc nejsou. Zčásti je to dáno určitě nákupem orientálek.Další si myslím, že bude poměrně malá znalost těhle orientpetů. Díky velikosti i docela dlouho kvetou. To u menších neplatí. A je to taky taková nemoc. A už jsem někde zase koukala eye rolling smiley na nějaký další skvost. A zjistila jsem, že Africa není lo hybrid ale aurelián hybrid. Ono by to tak důležité zase nebylo ale jde o to, aby měly pevné stonky a co nejlépe samy stály. Vyvazování je otrava.A stejně to nikdy nevypadá tak dobře. Někde je skoro lepší fiknout do vázy.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 14.07.2023 15:28
     
    lilie (2).jpg
    Další fotografie:

    Lilie v tom horku rychle odkvétají a některá poupata vůbec nevykvetou a zhnědnou.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 15.07.2023 09:15
     

    Berdo, parádnice. Se sázením je to při současných létech a hrozně ostrému slunci problém. Dřív bylo jasné na slunce. Teď už je kvůli kvetení asi lepší polostín ale tak zase tak dobře nerostou a nebývají tak pevné.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 15.07.2023 10:03
     

    To je pravda, sousedka je má v záhonu a jsou opravdu silné. Přes poledne jsou ve stínu, tak to dávají. Já je mám v květináčích pod pergolou jsou o hodně slabší.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 15.07.2023 11:42
     

    Berdo, je to nádhera. thumbs down Ta zahnědlá poupata si myslím, že je v růstu málo vody. Mám to taky, kde nebylo vůbec zalito na plném slunci. Můžu se mýlit. Snad se trochu ochladí, aby vydržely.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 17.07.2023 00:31
     
    20230716_144420066_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Některý se šplhají až do nebes.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 17.07.2023 01:38
     
    360159733_245569454906290_780066598239584695_n.jpg
    Další fotografie:

    Já začínám přicházet na chuť liliím. Tyhle dvě mají květy menší, ale vydrží kvést docela dlouho. Jsou moc hezké.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 17.07.2023 08:12
     

    Spike, dobře děláš. thumbs down Když se jim trochu vede, je to nenáročná kytka vlastně. Vodu samozřejmě uvítá ale umí se i uskromnit.

     
  • Status:

    Re: Lilie

    Datum: 17.07.2023 20:26
     
    dscn0523.jpg
    Další fotografie:

    Nádherné kousky od všech flower smiley eye popping smiley thumbs down . .... poslední je květníková z Lídlu.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 17.07.2023 21:51
     

    Jarko, hezky ti to roste. thumbs down Orientálky jsou velice pěkný rostliny, jen ta výdrž.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 17.07.2023 22:31
     
    dsc06576.jpg
    Další fotografie:

    Dámy, paráda. thumbs down flower smiley

    Dnes ráno po dešti hned startují v rozkvětu, dostaly životabudič. Pouze jsem zjistila, že mám zlomenou 1 Les. Wood., tak jsem ji dovezla na hřbitov, byla to tíha. U mne je v seznamu jemná Elusiv hodně vepředu, i když jsou krásné všechny. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.