neděle 28. dubna, 18:59 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: Lilie

Lilie

Datum: 18.07.2007 11:41
 
_mg_4418.jpg
Z deseti lilií, jen tato ožraná od slimejšů. Ostatní neměly ani takovou šanci. Sežrali je než vykvetly angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.07.2023 00:56
     

    Mě teda ta vaše Elusive nebere, ale hanět vám ji nebudu. Líbí se mi spíš ty přivřené trubky nebo takové masivní, jako má Regina na první fotce.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lilie

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.07.2023 08:28
     

    Manco, když bys viděla na "vlastní oči", možná bys změnila názor. grinning smiley Pravda je, že lilií je strašně druhů a všechny jsou krásné. smiling smiley Měla jsem to jako ty s čemeřicí "Ančou", dokud jsem ji neviděla kvetoucí, bez ní jsem neodešla z obchodu. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 08.07.2023 21:19
     
    358449400_242667845196451_8043658690138898856_n.jpg
    Další fotografie:

    Už mi rozkvétá i ta obří krásná voňavá lilie! love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 08.07.2023 22:10
     

    Velké voňavé tady už poměrně dost nakvétají. Večerem je vzduch plný vůní. love smiley

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 09.07.2023 08:44
     
    lilie (1).jpg
    Další fotografie:

    Krásné lilie u všech. Mě některé lilie asi přes zimu uhnily, bylo moc mokro.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 09.07.2023 08:45
     
    lilie (7).jpg
    Další fotografie:

    Ještě pár.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 07:54
     
    20230710_043614944_ios (3).jpg
    Další fotografie:

    Berdo, nejčastěji umřou orientální hybridy.Většinou jsou voňávější a často hezčí,já je sázím do místa, kde byla stodola a je tam nějaká štěrková drenáž. Tam vydrží. Ale se suchy v létě tam nechce vydržet zase nic jiného pomalu.I když úplná jistota to taky není. Jsou prostě choulostivější.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 10:01
     

    krasavice, zvlášt´, když jich je takhle pohromadě víc.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 12:44
     
    dsc06480.jpg
    Další fotografie:

    Regino, Berdo, paráda, .. thumbs down

    Taky jsem prošla fází ztráty orientálek. Chtějí do květníků, aby se jim dlouhodobě dařilo. Mám jenom v zemi, květníky ne. Dnes jsem zjistila, že jak jsem to nezvládla vše uzalívat, tak sekundární poupata zaschlé. sad smiley Něco voňavého ale bude, snad. Zažila jsem krupobití a bylo po liliích, když rozkvétaly...špatný rok, ..abych nezakřikla.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (10.07.2023 20:30)
     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 13:19
     

    Aleno, to bych věru ráda nebyla. Kvetou ti taky jak o život. I u Berdy se snaží.

    Já se zrovna ráno rozplývala nad Elusive. Většinou kupuju tři. Dvě už kvetou a ta poslední stále zvětšuje poupata.Na první rok po zasazení se věru snaží.Taky se mi tu asi ve dvou skupinkách objevily trochu jiné hybridy. Jestli se nepletu lo hybridy. Mám Africa Queen. Nejsou moc pevné a stojací ale řekla bych, že snad voní ze všech nejvíc.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 13:25
     

    Afriku jsem taky kdysi měla, ale nepřibývala a pak se ztratila. Máš pravdu, špatně drží, tak jsem nedokupovala. Elusiv je parádnice bez opěr, navíc voňavá a má sekundární poupata. Co víc bychom chtěly. smiling smiley Ještě ji mám v poupatech.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 19:08
     
    20230710_145518205_ios (2).jpg

    Dneska rozkvetla dědkova oblíbená, ta nikdy nevydrží na záhoně a musí do vázy, aby byla na očích. Zatím to odnesla jedna, největší. Měla jsem problém, jak ji vůbec do něčeho nainstalovat.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 20:26
     

    thumbs down, víš její název?

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 21:20
     

    Aleno, budeš se divit a i já jsem se docela divila, že jsem vydolovala z hlavy název Purple Lady. Je tu už víc let a zatím ťukám, má silné stvoly, výborně stojí. Bohužel přibyla zatím snad jen jedna.Ale žádná ještě neubyla.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 10.07.2023 22:20
     

    díky, tu jsem snad neměla, ony se některé potvory moc nemnoží, co mi tu přibývá je Levern Friemann, ta kvete ale v srpnu

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.