pondělí 29. dubna, 01:16 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Drbeme přes plot

Datum: 17.04.2013 07:33
 

Tak tu máte, holky kytičkářky, diskuzi tzv. plkací. Založila jsem ji na žádost jedné z vás, aby se zbytečně nezanášela konkrétní témata. Tady si můžete pokecat do alalujá. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 09:21
     

    Ahoj, nezkoušely jste náhodou některá leptání skla? Špekuluju, jestli je reálné si vyrobit šablonu ze samolepicí tapety, nebo to musí být nějaká speciální (píšou vosková a foliová), aby mi ji to nerozleptalo taky confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Drbeme přes plot

     
     
  • Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 09:27
     

    Teda Arturko, ty seš akční smiling smiley já budu letos přesazovat jenom strelícii, zahradu ožďubuju už týden a musím ještě zasadit dva truhlíky s kytičkama, včera jsem je koupila winking smiley a taky mám semínka velkých dýní, chci je zkusit winking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 11:32
     

    No Arturko, to je jasný, napřed musím mít tu kadiboudu a pak začnu makat na záhonech - kam bych si jinak odskakovala, že grinning smiley .

    Bane, zítra se chystám na záhony. Bo kdybych čekala až bude veledílo hotové, měli bysme ze zahrady prales.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 13:05
     

    Arturko já ho mám v květníku už asi 5tý rok a místa má ještě dost. Přesazovat se nechystám. Bych musela sehnat aspoň ještě 2 lidi na to sad smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 13:12
     



    Deniska napsal(a):

    Ahoj, nezkoušely jste náhodou některá leptání skla? Špekuluju, jestli je reálné si vyrobit šablonu ze samolepicí tapety, nebo to musí být nějaká speciální (píšou vosková a foliová), aby mi ji to nerozleptalo taky confused smiley

    Vytiskla jsem si vzor na normální bílou samolepicí tapetu a vyřezala skalpelem. Odloupla, nalepila na sklo a napatlala pastu. Nikdy se mi tapeta nerozpustila smiling smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 15:29
     

    Janino, díky moc, přesně tak jsem to chtěla udělat thumbs down . Musela bych nakoupit šablony za tři kila, mají to strašně předražené...

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 21:03
     



    iriska napsal(a):

    Arturko já ho mám v květníku už asi 5tý rok a místa má ještě dost. Přesazovat se nechystám. Bych musela sehnat aspoň ještě 2 lidi na to sad smiley

    Irisko, já jsem měla dřív oleandr v květináči, který byl tvarovaný. Za živý prase jsme to nemohli vytáhnout ven. Za velkého snažení a mrčení květináč praskl. Tak ho mám v tom kónickém tvaru a vytáhla jsem ho sama.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2014 23:02
     

    mám podobnou zkušenost, z těch baňatých květináčů kytku nelze dostat, musí si člověk vybrat thumbs up

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 01.03.2014 12:51
     

    Holky, tu akčnost Vám upřímně závidím ... U nás je krásně, jaro, a já ležím už pátý den s hnusnou angínou, takovou jsem snad ještě nezažila. Dnes ji chytil manžel. angry smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 01.03.2014 13:04
     

    Lanimko tak se brzo uzdravte.. flower smiley Já si plánovala, že něco podělám na zahradě, sluníčko se ne a ne vyklubat, tak budu lenošit u knížky..Ve čtvrtek jsem vyrazila na kole, pak ještě se psem do polí..To bylo skvělé, teplíčko, sluníčko..nádhera.. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 03.03.2014 21:58
     

    Nevím kam s tím. Četla jsem teď zajímavý článek (o co míň dělám, o to víc čtu) o arboretu v Pasekách, našla jsem o něm i na netu a musím se podělit. Ten člověk musí být snad opravdu šílenec (v dobrém smyslu), jak O sobě píše. Snad se mi tam podaří jenou zavítat. [www.arboretumpaseka.cz]

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 03.03.2014 22:12
     

    Letos se tam chystám na výlet, je to od nás asi 60 km, tak snad to klapne grinning smiley ... je tam prý nádherně

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 03.03.2014 22:46
     

    Majitel a tvůrce toho arboreta ing. Radim Slabý pochází z našeho města, zde také vytvořil velkou zahradu, ale pak ji prodal a přemístil se do těch Pasek. Několikrát jsem ho také zahlédla na ČT v pořadu Zahrada je hra.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 03.03.2014 22:50
     

    thumbs up tak zahradník ze Zahrada je hra mně teda neinspiroval

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 04.03.2014 07:26
     

    Koukněte na co je dneska ve Slevovaru sleva

    [www.berslevu.cz]|cestovani-poznavaci-zajezdy|pro-vsechny

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.