neděle 28. dubna, 21:33 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Drbeme přes plot

Datum: 17.04.2013 07:33
 

Tak tu máte, holky kytičkářky, diskuzi tzv. plkací. Založila jsem ji na žádost jedné z vás, aby se zbytečně nezanášela konkrétní témata. Tady si můžete pokecat do alalujá. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2016 10:36
     

    Kordulo, sekajdu na akumulátor mají naši už asi tak 8 možná nedokážu odhadnout. Není to jen takové to malé plivátko, ale taková větší. Sekaj s ní menší plochy (10x2m a podobně) u baráku a vše na zahradě. Jedinkrát jsem kupovala novej díl ..celé to pouzdro na strunu, asi do pětikila i se strunou. Baterie je stále OK . Je to stihl a cena tehdá byla asi 3000,- to fakt už nevím.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Drbeme přes plot

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2016 11:06
     

    Lado, dej sem fotku sekačky, ev. značku. Docela by mě to zajímalo. please smiley

    Naše členitá zahrada se seká dost blbě a ještě pořád tahat kabel...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2016 11:48
     

    je to Stihl, ale už jsem ji nikde v nenašla je to už starej model...něco takového [www.stihl.cz]žínače-a-křovinořezy/Akumulátorové-vyžínače/22140-36903/FSA-65.aspx

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2016 12:03
     

    Dík. smoking smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 18:14
     

    Tak jsem v Lidlu ve čtvrtek koupila nůžky na květiny i keře a dnes jsem tam vlétla podruhé, koupila jsem samozavlažovací truhlíky (mám okno z obýváku 3 m široké, 3 truhlíky mám ze starého bytu ale obyčečejné, dokoupila jsem dva samozavlažováky a uvidím rozdíl winking smiley Ještě mám zálusk na ty čtvercové - mám objednanou hostu a už vím že na můj "úpalový záhonek" nepůjde tak ji chci zkusit do nádoby...poraďte prosím, potřebuje spíš vyšší nádobu?a jak cca velkou?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 18:36
     

    Romčo, hosta udělá dost velký kořenový bal, jestli ji máš objednanou ze zahradnictví tak asi moc veliká nebude, ale větší hranatý samozavlažovák se vždycky hodí, mimo jiné, na podzim jsem nějaké hosty vyházela, ještě tam leží......

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 18:44
     



    kordula napsal(a):

    Romčo, hosta udělá dost velký kořenový bal, jestli ji máš objednanou ze zahradnictví tak asi moc veliká nebude, ale větší hranatý samozavlažovák se vždycky hodí, mimo jiné, na podzim jsem nějaké hosty vyházela, ještě tam leží......

    Kordul objednávala jsem denivky u heucheru u Lukon Glads....hosty se mi moc líbí, ale už vím, že na sluníčko je cpát nemůžu. Tak jsem vzala jednu s tím, že ji zkusím dát do truhlíku..do jak velkého myslíš, že ji mám dát??? A jinak máš pravdu, zítra se v Lidlu pro ten hranatý stavím:-)

     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 19:43
     

    Jak která hosta, některá sluníčko zvládá. Asi celodenní úpal není pro žádnou nejlepší, ale dá se dobře nakombinovat s jinými rostlinami. Takže ten čtvercový bych volila love smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 19:47
     

    Ivik: Mě jde právě na zahradu sluníčko od rána až do cca 4-5 odpoledne.Nejprve jsem si myslela jaká to není výhoda, po pročtení Weeku jsem jsem vystřízlivěla winking smiley . Takže hostu na záhon vážně ne...Poradíš mi prosím, co k ní případně dát do truhlíkuk, aby to pěkně vypadalo? (mimochodem, právě dočítám 650-ti stránkovou diskusi o balkonovkách a truhlíkovkách grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:17
     

    já bych jí s ničím nekombinovala. Je krásná samostatná[www.google.cz]

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:31
     
    dsc02690 (2).jpg
    Další fotografie:



    iriska napsal(a):

    já bych jí s ničím nekombinovala. Je krásná samostatná[www.google.cz]

    Hlavně se obávám, že za chvíli proroste celý květináč a nic se k ní nevejde.

    Já je mám taky na sluci a zvykly si. Ale je pravda, že nejhezčí jsou v květnu, červnu, na horku se připalují.

    V zahrádce je bezva, že je můžeš podsadit cibulovinama a ty když zatahují, listy host je pěkně schovají. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:36
     
    Další fotografie:

    A můj nový stinný koutek. flower smiley

    Musela jsem je teda obsypat vanishem, jinak by je sežraly ty slizký potvory. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:36
     

    Romčo, hosta v nádobě je taky moc hezká. Já jí mám už druhý rok v takové té keramické " míse", co se dává na hroby. Má asi 30 cm v průměru a je tak 15 cm vysoká a i v ní normálně loni přežila venku zimu. flower smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:36
     

    Tak nevím, že bych ji zkusila dát na záhod a uvidím, zda přežije nebo ne?? eye rolling smiley . Snad na jaře někde v zahradnictví ještě nějakou koupím, a jednu tedy na radu Gabči zkusím dát na záhon smoking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:42
     
    dsc02687 (5).jpg

    Neboj Romi, přežije všude, je to plevel. Ale krásnej. flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.