čtvrtek 2. května, 20:40 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kolik měsíčně provoláte?

Datum: 26.02.2007 08:43
 
Jestli to není tajné smiling smiley, kolik měsíčně protelefonujete? Já používám jenom mobil, pevnou nemáme, a nedostanu se pod osm stovek sad smiley. Nejvíc asi proesemeskuju a provolám s našima, snažím se krotit, jenže to chce jedno dítě babi, druhý dítě dědu a už to naskakuje... sad smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 20:43
     
    I ty 4 by mě asi zabilysmoking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 11.12.2007 18:01
     
    Tak jsem dala výpověď u T-mobilu a dneska mi jejich operátorka volala, že pokud u nich zůstanu, nabízejí mi slevu 25 procent na měsíční paušál + nějaké zvýhodněné volání... Tak mě to zase nahlodalo. Ale štvou mě tím, že nabízej zlepšení, až když jim teče do bot. Nemůžou prostě jen tak přijít a říct: jste u nás už dost let, včas platíte, což takhle nějaký bonus??? Leda ho... Zítra mi bude volat znovu, jak jsem se rozhodla. V tuhle chvíli fakt nevím.confused smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 11.12.2007 18:30
     
    U Vodafonu je teď akce, že pro věrné je dvacetiprocentní sleva tolik měsíců, kolik let u nich člověk je. Čili mám slevu šest měsíců. grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 11.12.2007 18:36
     
    A k tomu jednu ovcigrinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 11.12.2007 18:49
     
    No jo...fakt ovci... grinning smiley Jsem se musela znovu kouknout na jejich stránky...
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 11.12.2007 18:52
     
    Aspoń budeš mít čím mýt okna a televizigrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 11.12.2007 19:04
     
    eye popping smiley cože budu dělat??? Mýt?? Okna??? Tůůůůůdle!! grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 12.12.2007 11:09
     
    Dala jsem si tarif Mých pět, slevu mám garantovanou po celé dva roky, na které jsem uzavřela novou smlouvu. No, uvidím, jestli jsem neudělala blbost, ale vzhledem k tomu, že mám u banky přes T-mobile zřízené třeba bankovnictví, přiznám se, že je to pro mě takhle jednodušší.
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 03.04.2008 15:34
     
    Jak kdy někdy celý měsíc ani 100,-Kč, ale zas někdy je jto i 5OO,- Kč tak co s tím .Jaký tarif si člověk má vybrat ? Taky uvažuji o{T-mobile}--Vodafon .No raď babo raď. please smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 03.04.2008 17:12
     

    Jsem se zlepšila smoking smiley heč!

    Už neprovolám patnáct stovek, ale "jen" dvanáct - třináct set spinning smiley sticking its tongue out

    Asi proto, že mám max tarif a tím o dost levnější volání a max tarif mám proto, že jsem si po dvou letech nebrala zvýhodněný telefon, tak mi zavolali a nabídli místo něj levnější volání. Koupila jsem si totiž telefon za benefit body, tak zatím nepotřebuju dotovaný thumbs down

    Taky musím dodat, že můj telefon je i služební a protože jsem si šéfem, musím si ho i platit tongue sticking out smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (03.04.2008 21:06)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 03.04.2008 20:56
     
    Dostala jsem se konečně na pět stovek, to je celkem únosné, i když teda připouštím, že hrozné - holt jsem ukecaná, no winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 04.04.2008 07:21
     
    K vánocům jsem dostala kredit za 400 a ješte mámsmiling smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 04.04.2008 08:13
     
    Někdy 1000 někdy 1500, záleží na okolnostech, ale mám to podobně jako Drahuš, provozuju živnost a to se taky na telefonních účtech projeví.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 04.04.2008 08:29
     

    Já jsem na tom Otajdo naprosto podobně. Každý měsíc omezuju volání jak jenom to jde. Ale když ty páni podnikatele, furt nemaj na nic čas, ale do telefonu se dokážou vykecávat strááášně dlouho. Jak to dělají, když já většinou nikoho nepustím ke slovu, že jo grinning smiley

    Březen byl tedy nadprůměrný, přišel mi účet na 1800 a nějaký drobný, šla jsem do kolen.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 04.04.2008 08:38
     
    Amee, no právě, když se konečně ke slovu dostanou, tak toho musí využít.grinning smiley Já mám taky pocit, že se nevykecávám zbytečně a ještě mám různý úlevy, jako čísla ve skupině, kde máme mezi sebou 25% slevu, tři čísla, na který můžu volat za cca 240 Kč měsíčně jak dlouho chci a žádné další hovorné neplatím..., a stejně se pod tisícovku nedostanu jak je rok dlouhej.eye rolling smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.