pátek 3. května, 00:19 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kolik měsíčně provoláte?

Datum: 26.02.2007 08:43
 
Jestli to není tajné smiling smiley, kolik měsíčně protelefonujete? Já používám jenom mobil, pevnou nemáme, a nedostanu se pod osm stovek sad smiley. Nejvíc asi proesemeskuju a provolám s našima, snažím se krotit, jenže to chce jedno dítě babi, druhý dítě dědu a už to naskakuje... sad smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: megi
    Status: začátečník

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 10:45
     

    Tak to jste na tom dobře grinning smiley

    Já mám paušál u t-mobile 500,- Kč a v tom je 80 volných minut. Nevím ,jak to dělám, ale měsíčně nejdu pod 1 500,-kč.confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

     
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 12:40
     
    taky mám oskara, teda vodafone, provolám okolo 500, mám paušál, nějaký volný minuty, sms píšu z netu, vždycky si vynuluju měřiče na telefonu a občas kouknu kolik minut už mám provoláno, jestli jsem už přes volné munity, pak se snažím krotit, taky sem si nastavila flexi limit, nastavila sem si tam, že když už můj účet je vyšší než xyz kč, tak mi pošlou smsku, tak to mě taky trochu zbrzdí....grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 16:23
     
    Celá rodina máme od Oskara Odepiš a kluk ještě nějaký extra tarif navíc. Všichni dohromady tak kolem 1000,-. Můj choť někdy mívá účet 10,- grinning smiley
    ale když se zakecá s vlastní matkou, je schopný za jeden hovor prodrbat těch 40 volných minut.
     To bych ho vraždila. Net máme mikrovlny za 555,- bez omezení.

    Zrovna dnes mi syn oznámil, jestli by nemoh svoje volání platit ze svýho účtu, že mu je blbý dostávat od nás prachy a ještě si nechat platit telefon. Zlatíčko. To holka by se nad něčím podobným vůbec nepozastavila. angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (27.02.2007 16:25)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 27.02.2007 21:13
     
    Já jsem u O2 a taky se nedostanu pod 1500. Mám tam 200 minut volných, ale nesmskuju. To nerada. Raději mluvím, ale je to taky asi tím, že potřebuju brýle na čtení a nebaví mě si je stále brát. Je to omezující. sad smiley
     
  • Autor: Jack
    Status:

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 28.02.2007 20:44
     
    Drahus, a nedá se ve vašem případě využít nějaká speciální nabídka od O2? Zkuste se podívat na jejich stránky. Třeba nabídka Volání DOMŮ, je hodně zajímavá. Za týdenní poplatek 59 Kč můžete volat neomezeně dlouho na tři mobilní čísla, nebo na jednu pevnou linku a dvě mobilní.
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 28.02.2007 23:33
     

    Mám paušál Dohoda ( tenkrát ještě ) s Oskarem, tzn. 5 hodin kecání za 500 bez DPH. 

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 01.03.2007 23:38
     
    Já neprotelefonuju nic, protože mám permanentně vypnutej mobil.grinning smiley  Pevnou linku využívám jen pro připojení k netu, a to stojí 1.39O,- kč za měsíc. 
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 02.03.2007 09:56
     
    Já jsem dřív ty tarify hodně řešila, pořád jsem měla přehled, co je nejvýhodnější. Jenže dneska je nabídka tak široká, že absolutně nemámpřehled. Nevím, jestli od T-mobile není nějakámožnost volat výhodněji třeba na jedno číslo. Já totiž nejvíc prokecám s našima, kdybych s nimi volala za výhodnější prachy, hned by to bylo veselejší. Tuším, že kdysi jsem něco takového měla aktivovaného, ale ted jsem prostě v této nabídce "dežo" - tedy dežorientovaná smiling smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 10:59
     
    Tak asi s definitivní platností dám od ledna, kdy mi končí smlouva, T-mobilu sbohem. Kámoška má skoro stejné podmínky u Vodafonu a platí o tři stovky měsíčně méně.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 12:30
     
    Tak to jsem pěkný břídil.Táta má služební mobil,toho jen prozvoním a on volá zpátky,ségry to samý s mámou jsem v kontaktu přes emaily,pevnou nemáme a kredit za 200 mi vydrží celý měsíc
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 12:42
     
    Evco, já právě nejvíc provolám s našima a účty kolem tisícovky, to je pak vražedný thumbs up
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 12:47
     
    Já s nima taky provolám dost času,ale účet je vražedný pro někoho jinéhogrinning smiley
     
  • Autor: majda
    Status: nováček

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 14:52
     
    Evčo, nejsi sama, jsem na tom stejně jako ty. Asi to u mě dělá to, že nejsem s mobilem moc velká kamarádka, beru ho jako zlodějě soukromí, jo, a jako budíkgrinning smiley . Když si chci popovídat s našima, tak radši sednu na kolo a dojedu si tam a vyjde to levněji. A taky dělá hodně to, že jsem s většinou kamarádek, kamarádů a příbuzných ve spojení přes Skype a ICQ.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 14:57
     
    No kdybych měla sednout na kolo a jet k našim tak bych vypustila duši,je to asi 80 km po dálnici to radši zavolámeye rolling smiley
     
  • Autor: majda
    Status: nováček

    Re: Kolik měsíčně provoláte?

    Datum: 15.11.2007 20:38
     
    Já to mám jen 4 km, 80 bych taky nejela, to bych snad i radši zavolala grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.