neděle 7. června, 22:49 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



PRUNED
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 09:52
     
    270011015_4366163863511897_4335042642363510926_n.jpg

    A co přinesl Ježišek vám ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 10:47
     

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 12:04
     



    Pinka napsal(a):

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

    ......z Káji mě mohla ranit mrtvice eye rolling smiley , poslechnu si ho, ale knihu... , za ty peníze to by bylo hnojina a zeminy a kytiček atd

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:10
     

    No dostat cokoli s Kájou by mě švihlo, naštěstí to nehrozí :-)

     
  • Autor: cancourek

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:18
     

    Mně letos Ježíšek naježil kosmetiku, sošky koček, knížky - jednu o Cimrmanech (miluji), další s věnováním od autorky, takže spokojenost. Asi se poučil z vánoc loňských, kdy mi přinesl o tři velikosti větší svetr a telefon ALIGÁTOR, to jsem se fakt urazila a musel si ho odnést zpátky grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:29
     



    kordula napsal(a):



    Pinka napsal(a):

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

    ......z Káji mě mohla ranit mrtvice eye rolling smiley , poslechnu si ho, ale knihu... , za ty peníze to by bylo hnojina a zeminy a kytiček atd

    No z té knihy by mě taky kleplo, po té netoužím, ale ráda se podívám na film Karel. V kině jsem ho ještě nestihla, ale 15.1. bude v televizi.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (25.12.2021 13:29)
     
  • Autor: kaaj

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:33
     

    hmm- Aligátor jsem měla jako první mobil. mám ho dodnes na okně, ale bez simky.,dostala jsem další sošku dámy, tentokrát menší . . jinak kosmetiku , deku , polštář a nevím ani co ještě.ten polštář si musí někdo vzít - je s bylinkama a já mám alergii . dcera dostala mimo jiné velkou bonbonieru Mozartovy koule a .až dnes zjistila , že je v ní ukryt mobil winking smiley

    Marek dostal dron a dnes už s ním podniká lety. jsem zvědava . kde mu uletí .Klárka zase papír s příslibem letecky do Helsinek . - jo letos byl Ježíšek velmi bohatý -asi zbytečně.. .

     
  • Autor: alenak

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 14:40
     

    tu Gottovu knihu jsem prohlížela v létě u sestřenice, koupila si ji k narozeninám....nechápala jsem....jeho písničky se mi líbí z jeho mladých let, teď to je někde jinde....jeden z dárků, který mě velmi potěšil je čemeřice - Anna°s Red... teď je nejlepší to povalování v teple při pohádkách.... winking smiley

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 15:04
     

    Kordulko, třeba se ještě do knížky začteš. Určitě v tom byla dobrá vůle. Knížka se těžko jeden čas sháněla.

    Čemeřice, i když nebyly úplné překvapení, mi radost dělají taky. Asi se uchytily, koukala jsem na ně po skončení mrazíků, květy se jim zvětšily. Tak ať rostou. Tady to letos bylo více prakticky zaměřené. Z loňských bichlí jsou ještě některé nepřečtené. Starý notebook jsem chránila dlouho tělem, je to už taky stařec ale fungoval.Pak asi Ježíšek usoudil, že ze zvířat padá stále něco, tak přinesl robotický vysavač. Už jsem před léty jeden měla, když to začínalo ale dědek to tak nesnášel, že nesměl jezdit. Doufám, že to už bude lepší. Revoluci udělala dcera zvířatům. Psi dostali pelechy, které ignorují, navezli se tam kocouři. Kocouři dostali fontánku na pití, tu pro změnu zase bojkotují oni a velice nedůvěřivě na zařízení koukají. Jediný, kdo projevil pochopení pro progresivní změnu je stařičká Žofka.

     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 17:16
     

    U nás klasika-kosmetika a nějaké oblečení.Od syna povlečení,dcera se zetěm přijedou až v pondělí.Dnes tam měli syny s rodinami.

     
  • Autor: kordula

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 09:29
     
    270113932_4370503833077900_6179798913259501338_n.jpg

    to je ta lucerna , co jsem si koupila thumbs down

     
  • Autor: bosk

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 09:34
     

    Pěkná thumbs down thumbs down

     
  • Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:25
     
    anturie.jpg

    Kordulko, ta se Ježíškovi povedla. Část vánočních dárků tu bývají živé kytky. Ty člověka v zimním smutném období skoro zahřejí. Ještě jsou tu lilie ale ty potřebují ještě víc rozkvést.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:36
     



    kordula napsal(a):



    Pinka napsal(a):

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

    ......z Káji mě mohla ranit mrtvice eye rolling smiley , poslechnu si ho, ale knihu... , za ty peníze to by bylo hnojina a zeminy a kytiček atd

    Aha, já myslela, že je to deska LP, tak to chápu winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.