čtvrtek 2. května, 20:00 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Jaké auto?

Datum: 16.10.2013 22:54
 

Po posledném motorovém záchvatu, kdy jsem zůstala stát s nepojízdným autem jsem se definitívně rozhodla. Staré je už fakt staré a musím počítat,že v budoucnosti by se cena oprav šplhala stále k vyšším a vyšším číslam.

Musím si koupit nové!

Jenže jaké? Chtěla bych malé autíčko, jezdím v něm 90 % času sama, takže to, že vzadu není dost místa pro dvoumetrového chlapa mně opravdu žíly netrhá Chtěla bych, aby nebylo nenásytné a hlavně aby bylo spolehlivé- no a samozřejmě -aby bylo hezké. Zatím se do užšího výběru probojovali : škoda citigo , toyta aygo a kia picanto.

Máte nějaké jiné návrhy ? Nebo nějaké zkušenosti s uvedenými značkami ?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 12
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:21
     

    pro mě je důležité, že si s ním dojedu kam potřebuju a že nemusím řešit žádné technické záležitosti, umím nastartovat a vím, kudy se tam leje benzím a jaký grinning smiley a tím to končí

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké auto?

     
     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:24
     



    daga napsal(a):

    Joooo, fšechno je o fiňárech ... nekupuje se auto jaké chci, ale na jaké mám grinning smiley smoking smiley

    Uhodila si hlavičkou o hřebíček, za mě by vitězil nějaký Offroad s co nejvyššími koly :-) jo a sponzora k němu v základnáí výbavě

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:25
     



    Anavi napsal(a):

    lanimko, též jsme měli v rodině jeden manuál, jeden automat, zvykneš si úplně v pohodě. Stačí si vrýt do hlavy, že jednu nohu prostě "vyřadíš z provozu" a užíváš si to. Pro mě třeba do pražské zácpy automat úplně ideální thumbs down

    Anavko, možná pro někoho, kdo neumí pořádně jezdit winking smiley . Na proplétání kolonama je potřeba kvalt a pevné nervy smoking smiley .

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:25
     
    jaja99 napsal(a):

     

    daga napsal(a):

    Joooo, fšechno je o fiňárech ... nekupuje se auto jaké chci, ale na jaké mám grinning smiley smoking smiley

    Uhodila si hlavičkou o hřebíček, za mě by vitězil nějaký Offroad s co nejvyššími koly :-) jo a sponzora k němu v základnáí výbavě

    jj , .... Sponzora na povinné ručení , na pohonné hmoty, na servis atakdále grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:30
     

    Já jsem automat ještě nezkusila, jsem asi staromilec. Ale až mi auto kiskne a já budu nutně potřebovat někam jet, tak si ani nemůžu půjčit auto do někoho z rodiny, protože kromě mě už mají všichni automaty. Už mi nabízeli, abych si to zkusila, ale já se pořád bráním... Však ono na mě dojde. Budu do toho muset pak skočit z nutnosti rovnýma nohama.

     

    A taky nemůžu mít krásné auto v bílé kůži, protože tam vozím kdeco. Pytle s hlínou narýpanou v lese, kytičky, obří nákupy, převážím hotová jídla na kurty (a občas něco vyšplíchne...), kola na dovču - a do krátké fabie nacpu v pohodě a bez rozebírání dvě kola a kufr jde pak i zavřít (jen poprvé jsem měla kufr dotažený lany a nemohla nikde auto odstavit, pak jsem vylepšila systém ukládání a ono to jde) winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:31
     



    Anavi napsal(a):

    budul, tohle auto jsem měla v práci asi půl roku na ploše, abych měla správnou motivaci k práci smiling smiley. Ale za a) ani při nejvyšším nasazení bych na něj neuspořila, za b) mi ho kluci rozmluvili, že ta zkosená záď je naprosto nepraktická z hlediska úložného prostoru. Tak už klidně spím winking smiley grinning smiley

    budulinkova napsal(a):

    Neříkám, že mě úplně nezajímá vzhled, ale důležité pro mě je, že je to auto max. spolehlivé a to fakt na golfa nedám dopustit, kdybych si mohla bez omezení vybrat, tak preferuju velký auta a jdu do

    [www.autoimportmach.cz] to je moje srdeční záležitost

    Hele a sedla sis do toho? Já v tom seděla, nevím zda je to konstrukcí či moji malou postavou, ale já tím zadním zkosením blbě viděla confused smiley . No o ceně nemluv.... třeba vyhrajem smoking smiley ..... až si vsadíme

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:31
     

    budul, což mi připomíná jednu situaci z nedávna... Čekala jsem u benzínky na kamaráda, než si něco koupí a mezitím přijela k benzínce pohledná štíhlá tmavovláska. Chvilku zápasila s otvíráním nádrže, potom už sakrovala a závěrem pronesla: Hm, tak já to prostě neotevřu, to budu za pěknou pindu... Což jsem se teda musela otočit zády k ní a smát se. Nedržela-li bych ta dvě kola, možná bych ji šla i vysvobodit smiling smiley.

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:34
     

    seděla, já používám max. obě boční zrcádka, prostřední moc ne winking smiley ale tohle jsem nezkoušela a hlavně se nikdy při couvání neotáčím, protože by se mě udělalo špatně sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:35
     

    no dík smiling smiley winking smiley Omluvou mi budiž to, že ta naše kráva na proplétání moc nebyla. To by se spíš okolní řidiči uhnuli, abych je nepřeválcovala, na myšky to opravdu nebylo. winking smiley grinning smiley

    Missi napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    lanimko, též jsme měli v rodině jeden manuál, jeden automat, zvykneš si úplně v pohodě. Stačí si vrýt do hlavy, že jednu nohu prostě "vyřadíš z provozu" a užíváš si to. Pro mě třeba do pražské zácpy automat úplně ideální thumbs down

    Anavko, možná pro někoho, kdo neumí pořádně jezdit winking smiley . Na proplétání kolonama je potřeba kvalt a pevné nervy smoking smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.10.2013 10:36)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:36
     

    Tak nevím, u Fábie mi sedačky vůbec nepřijdou nepohodlný, spíš naopak. Seděla jsem v horších v luxusnějších autech.

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:38
     



    Anavi napsal(a):

    budul, což mi připomíná jednu situaci z nedávna... Čekala jsem u benzínky na kamaráda, než si něco koupí a mezitím přijela k benzínce pohledná štíhlá tmavovláska. Chvilku zápasila s otvíráním nádrže, potom už sakrovala a závěrem pronesla: Hm, tak já to prostě neotevřu, to budu za pěknou pindu... Což jsem se teda musela otočit zády k ní a smát se. Nedržela-li bych ta dvě kola, možná bych ji šla i vysvobodit smiling smiley.

    Co potřebuju kolem auta pro svoji potřebu, to umím, do dalšího se z principu neženu, to už bych mohla dělat všechno. Hovory na toto téma s manželem máme už za sebou, zjistil, že se mnou nehne, autem jezdím, vozím domů nákupy, ale starat se o něj nebudu, na co jsem se vdávala, že thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:39
     

    Ivo, mně se stalo něco podobného a nebyla jsem pozorovatel, ale aktér.

    Jela jsem před pár lety s manželovým autem a on mi hned doma hlásil, že musím vzít benzín, protože je tam už opravdu málo, tak jsem zajela k benzínce a chtěla otevřít nádrž, jenže to nešlo... No bylo to moje první setkání se s nádrží, kde se pojistka uvolňuje uvnitř auta Jak jednoduché, pokud to člověk ví, ale jak složité, když ani netušíš, že něco takového existuje. Snažila jsem se to urvat pomocí klíčů. Pak už řidiči za mnou začali být nervozní, ale pořád mi nikdo nešel na pomoc a já odmítala odjet, protože jsem tam měla benzín už jen na pár kilometrů. Pak se jeden přece jen uvolil. No chtěl mi spíš asi vynadat, abych nezdržovala, chvíli mu i trvalo, než mu došlo, co mi brání v čerpání grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:51
     



    budulinkova napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    budul, což mi připomíná jednu situaci z nedávna... Čekala jsem u benzínky na kamaráda, než si něco koupí a mezitím přijela k benzínce pohledná štíhlá tmavovláska. Chvilku zápasila s otvíráním nádrže, potom už sakrovala a závěrem pronesla: Hm, tak já to prostě neotevřu, to budu za pěknou pindu... Což jsem se teda musela otočit zády k ní a smát se. Nedržela-li bych ta dvě kola, možná bych ji šla i vysvobodit smiling smiley.

    Co potřebuju kolem auta pro svoji potřebu, to umím, do dalšího se z principu neženu, to už bych mohla dělat všechno. Hovory na toto téma s manželem máme už za sebou, zjistil, že se mnou nehne, autem jezdím, vozím domů nákupy, ale starat se o něj nebudu, na co jsem se vdávala, že thumbs down

    Souhlas! grinning smiley S autem dojedu pro benzín a na myčku, všechno ostatní obstarává manžel, resp. manžel v servisu.

    Auto je spotřební záležitost a bez ohledu na to, jaké je a jak vypadá, v něm odvozím všechno co potřebuju, jezdím v domácí "stařence" Mazda CX-7 Revolution High.

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:54
     

    lanimko, jsi o level výš, já nikdy nebyla ani v myčce thumbs down beru auto jako spotřební záležitost, jezdím s ním více méně sama, takže moje sedačka je čistá a zbytek je pro kytky grinning smiley jestli se to někomu nelíbí, tak je to jeho problém winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 10:57
     

    Su holka šikovná grinning smiley , myčka je taky šikovná a rozumíme si dobře ... černá barva je hned jak čuně....

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.