úterý 30. dubna, 03:31 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Jak procitáte?

Datum: 07.12.2010 07:42
 

Proces procitání je pro mě, starce, podobný startování hodně ojetého a zhuntovaného auta. Chvíli trvá uvedení do provozu, napřed chytám na dva válce a po dost dlouhé době se přidá další a než začne fungovat i ten poslední a můj fiktivní motor je schopen pomalu pracovat. To už jsem spotřeboval pohonné hmoty v podobě dvou monilógrů,a několik doutnáků v podobě cigaretek. Už jsem dostatečně nahřát a odcházím s Tobískem na procházku, která proces procitání dokončí. Dobré ráno!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 20:11
     

    Spike fakt vrásky nemá. thumbs down Pěkně mě nakrkla, když jsme se viděly grinning smiley - pěkná bezvrásková baba. thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak procitáte?

     
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 20:12
     

    Keria, smutný na tom je, že nějaké ty "drbnuté ptáky" i znám eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 20:12
     

    aaaaaaaa....kruciš,,,,,že bych začla s otužováním ksichtíku?grinning smiley .....depa...to nehrozígrinning smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 20:20
     

    Irisko, ty nechceš mít pleť jako dětskou prdelku? eye popping smiley To já teda jo.grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 22:01
     

    V tomto zimním období snad ani neprocitám než procitnu už abych se zase ukládala k nočnímu spánku.Tak to jde pořád dokud se tento čas nezmění.V těchto měsících bych potřebovala dovolenou asi na tři měsíce jako ten medvěd.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 22:06
     

    jen se nerouhej , nevíš že medvědici zastřelili?

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 22:30
     

    Procitám tradičně za zvuku budíku ve formě řvoucího rádia a ranní hodinovou chůzí do práce.grinning smiley Ta mne bezpečně probere a začátkem jara mám přitom čas i rozjímat.winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 22:34
     


    drahus napsal(a):

    Spike fakt vrásky nemá. thumbs down Pěkně mě nakrkla, když jsme se viděly grinning smiley - pěkná bezvrásková baba. thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley


    Tedy Drahuš, je mi líto, že ti poklonu složit nemůžu, protože ty evidentně nutně potřebuješ pár dioptrií neb máš značně rozostřený zrak! grinning smiley Věra

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 08.12.2010 01:18
     


    Dasa napsal(a):

    ztěžka .... velmi ztěžka ...... jsem přímo ANTIVSTÁVACÍ typ sad smiley stydlin smiley ale v deset večer ožívám a můžu vařit na další den, žehlit, uklízet , luštit křížovky atd. .....

    Tak jsem jako Dáša, budík neslyším, nevzbudí mi absolutně žádný. Můžou kolem mne chodit lidi, psi, hrát rádio a nic, jedině mi nikdo nesmí brát peřinu winking smiley . Když vylezu z pelíšku, první věc co dělám je zapnutí konvice s vodou na kafčo, aby se uvařila než opustím koupelnu. No a pak kafčo, cigárko, Week,....a za dvě hodinky jsem k používánístydlin smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 08.12.2010 10:18
     

    Já jsem stejný magor jako Amee. Večer nevím, kdy jít spát a ráno už od pěti postrkuju hodiny očima

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 08.12.2010 15:44
     


    SPIKE napsal(a):

     

    drahus napsal(a):

    Spike fakt vrásky nemá. thumbs down Pěkně mě nakrkla, když jsme se viděly grinning smiley - pěkná bezvrásková baba. thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley


    Tedy Drahuš, je mi líto, že ti poklonu složit nemůžu, protože ty evidentně nutně potřebuješ pár dioptrií neb máš značně rozostřený zrak! grinning smiley Věra


    Musím potvrdit Drahuščiny slovathumbs down thumbs down dioptrie nepotřebujuwinking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 08.12.2010 21:19
     

    Dasa- ty ale nevíš ,že mám k dispozici živou vodu. Tak se ničeho nebojím a dále nemohu procitnout.

     
  • Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 08.12.2010 21:23
     


    Evca napsal(a):

     

    SPIKE napsal(a):

     

    drahus napsal(a):

    Spike fakt vrásky nemá. thumbs down Pěkně mě nakrkla, když jsme se viděly grinning smiley - pěkná bezvrásková baba. thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley


    Tedy Drahuš, je mi líto, že ti poklonu složit nemůžu, protože ty evidentně nutně potřebuješ pár dioptrií neb máš značně rozostřený zrak! grinning smiley Věra

    Musím potvrdit Drahuščiny slovathumbs down thumbs down dioptrie nepotřebujuwinking smiley

    Evčo, za jistých okolností,se mnou, bys dioptrie potřebovala.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 08.12.2010 23:11
     


    Amee napsal(a):

    Tak já jsem na tom jako Arturka, zazvoní a nestihne víc než jeden tón, v tu ránu jsem vzhůru. Vstávám o hodinu dřív, miluju ráno pěkně vypít kafíčko a cigárko k tomu. Vstávám první z rodiny, děti budím až za půl hodiny.

    No a jinak jsem ten drbnutý vták grinning smiley Spím poměrně málo. No, ale furt nemám na Ladu. eye popping smiley

    Já bych kolikrát i spala, ale nejde to, mám hrozně slabý spaní a všechno mně vzbudí.

    No tak s tím procitáním tě obdivuju. Večer můžu jít spát vlastně ráno smiling smiley, nemám problém jít spát v jednu, ale rána jsou krutá, když budík zazvoní chvilku po páté eye rolling smiley. Někdy vstanu až na desáté zazvonění, ještě, že se to po pár minutách vždy opakuje... Občas se mi stane, že ve výsledku místo v 5,10 vstávám v 5,50!! , a to je potom kalup! stydlin smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 09.12.2010 01:18
     

    Opakuji to, co před lety:

    Nezáleží na tom, v kolik vstávám, budím se kolem jedenácté. (Mahu Bočanová)

     

    Měla by to být Jak procitáte dvojka smiling smiley.

    Někdejší procitání

     

    Kerijka, tak drbnutý vták sedí. thumbs down grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.