úterý 30. dubna, 03:46 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Jak procitáte?

Datum: 07.12.2010 07:42
 

Proces procitání je pro mě, starce, podobný startování hodně ojetého a zhuntovaného auta. Chvíli trvá uvedení do provozu, napřed chytám na dva válce a po dost dlouhé době se přidá další a než začne fungovat i ten poslední a můj fiktivní motor je schopen pomalu pracovat. To už jsem spotřeboval pohonné hmoty v podobě dvou monilógrů,a několik doutnáků v podobě cigaretek. Už jsem dostatečně nahřát a odcházím s Tobískem na procházku, která proces procitání dokončí. Dobré ráno!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 15:19
     

    Vstávám podruhé, po poobědních "dvaceti".

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak procitáte?

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 15:52
     

    Já to mám jak Věra, jen teda nemám takovou průpravu z dětství, ale bez studený vody se neproberu. Jo a slyšela jsem, že je to dobrá prevence proti vráskám. grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 16:00
     

    tak to já jedině vlažnou.....páč to by byl moc velkej šok po ránu na mě studenou vodou, když vylezu z teplý postýlkygrinning smiley . A Věrko je to pravda? Jsi bez vrásek?

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 16:08
     

    Většinou se probudím jako když rozsvítíš žárovku. Bleskově. Kdo mě zná, tak docela nechápe. Já taky ne eye rolling smiley Jen poslední dobou jsem si párkrát přetočila budík jen o 10 minut, a i na tu dobu jsem usnula. Ale o to rychlejší je vstávání. Za deset minut od probuzení sedím umytá a namalovaná v autě. Je pravda, že hned ráno nejím, nekafuju a nekouřím. Jen o víkendu.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 16:12
     

    Jasně že jsem bez vrásek, protože jsem ještě stráášně mladá grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Kdysi do mě hustila kosmetička, jak mám pečovat o pleť ( řekla mi, že až se vypracuju, tak to zmáknu ráno za 20 minut - naivka, já mám max. 20 minut na celé vypravení se z postele až do odchodu) a když slyšela, že používám co nejstudenější vodu, tak padala do mdlob, jaký jsem to barbar. Přežila jsem s tím bez větší újmy dodnes, tak už to měnit nebudu. A kosmetické ošetření pleti spočívá v natření se krémem, ev. tužka a řasenka na oči - tedy cca 1-2 minutky. Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 16:16
     

    jasně, kosmetičky vodu nepoužívají vůbec, prý moc vysušuje. Ale než se patlat furt vodičkama a krémíkama, tak kolikrát to tou vodou je rychlejšígrinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 18:38
     

    Dáši, jsi můj klon.... taky ožívám večer.... ale je taky fakt, že dnes už tak dlouho do noci nevydržím. Tělo, tedy schránka si žádá své... ráno musím ještě pořád vstávat thumbs up. Joooo, před takovými 30 lety.... to byla výdrž grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 18:54
     
    39258_13886144p.jpg
    To som cely ja....sice nevstavam skoro, ale moc toho naozaj nenaspim!!!...aleee zase je rozdiel vstat a naozaj byt prebudeny k zivotu, no nieeeeee?
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 19:07
     

    to je dobrýýýýgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 19:39
     

    Keri thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 19:41
     

    Keri! thumbs down grinning smiley Věra

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 19:43
     

    Skrbli já to tak nemám každý den , to bych asi nepřežila , ale rozhodně je interval častější než před penzí.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 19:52
     

    Tak já jsem na tom jako Arturka, zazvoní a nestihne víc než jeden tón, v tu ránu jsem vzhůru. Vstávám o hodinu dřív, miluju ráno pěkně vypít kafíčko a cigárko k tomu. Vstávám první z rodiny, děti budím až za půl hodiny.

    No a jinak jsem ten drbnutý vták grinning smiley Spím poměrně málo. No, ale furt nemám na Ladu. eye popping smiley

    Já bych kolikrát i spala, ale nejde to, mám hrozně slabý spaní a všechno mně vzbudí.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 20:02
     

    Tý jo, takže budu vysušená, ale bez vrásek, mno neberte to. grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 20:11
     

    hihihi Keri thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.