čtvrtek 2. května, 18:50 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Geocaching

Datum: 05.02.2012 11:20
 

Zbierate niekdo kešky ? Já som tejto zábave prepadla pred pol rokom . Som ešte len začiatočník,ale pomaly mám už všetko v blízkom okolí vyzbierané. Je tu nejaký kačer ? Typujem,že Lada by mohla byť.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 3 z 8
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 16:54
     

    někdy jsou i zajímavé způsoby, jak kešku ze schránky dostat ven grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... můj skorozeť vymyslel schránku, která byla v nějaké velké rouře a z té jsi kešku dostala jenom tak, že jsi musela použít hustilku na kolo grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Jak se pumpovalo, tak se nafukoval balón pod schránkou, schránka se zvedala a vyjížděla z roury ven..... prý tam byl kluk, co pumpoval jak vzteklej a furt se nic nedělo.... tak napsal na netu ke kešce, že je už rudej jak rak, ale nic se nehne. Náš Víťa na něho : no tak přidej, přidej, málo pumpuješ.... nakonec dotyčnej zjistil, že měl nefunkční pumpičku

     
  • Autor: Reklama

    Re: Geocaching

     
     
  • Autor: GingerXX
    Status: nováček

    Re: Geocaching

    Datum: 14.02.2012 13:38
     

    Hledám tipy na výlet, ráda bych se podívala někam do zahraničí, udělala si dovolenou jen za tímto účelem. Viděla bych to na místa méně turisticky dostupná, ale zajímavá z hlediska přírody. Googlila jsem na internetu nějaké tipy, kam za kešemi. Zalíbilo se mi Rumunsko podle "cestopisu" jedné kačerky (http://www.geozabava.cz/rumunsky-banat-1/). Jenže to Rumunsko pro dvě holky.. nevím nevím, jak je to tam s bezpečností...? Díky

     
  • Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 14.02.2012 13:50
     

    Ginger..já bych na kešky do Rumunska nejela - jen dvě holky. Podle mého si říkáš o průšvih. Když přez Rumunsko jen projíždím tak se bojim i přibrzdit a hrozný je že tam je mraky falešných policajtů..

     
  • Autor: GingerXX
    Status: nováček

    Re: Geocaching

    Datum: 14.02.2012 14:00
     

    Aha, díky za info, já doufala, že už se to tam s bezpečností pohlo někam k lepšímu :-) Oproti časům minulým... Ten článek vypadal jako dobrodrůžo, to stanování kdesi uprostřed přírody a vůbec...

     
  • Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 14.02.2012 14:01
     

    Ginger..no dobrodrůžo by to určitě bylo. Netvrdík, že je to tak všude....ale prostě já bych si to nelajsla thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Geocaching

    Datum: 14.02.2012 14:16
     

    Za sebe ani omylem. Myslím, že i blbý Chorvatsko může být dobrodrůžo, tam jsem našla svoji první v životě. Stačí, že musíš vlízt někam, kde to je docela fyzicky náročný, ještě u toho riskovat, že tě někdo okrade nebo majzne po palici, to zas fakt ne.

     
  • Autor: sob22
    Status: nováček

    Re: Geocaching

    Datum: 05.03.2012 11:10
     

    Já taky lovím smiling smiley Včera jsem konečně překonal svou první stovku, když jsem si udělal 4hodinovou procházku a sebral 13krabiček smiling smiley) Tak do měsíce si chci udělat mini dovolenou/výlet do Londýna (žlutým busem za 3kkč..pohodička. smiling smiley Ale to budu muset vzít kamaráda s GPSkou, bo mé HTC Hero se dost rychle vybíjí sad smiley

    Využívám družice za miliardy, abych v lese našel krabičky na potraviny grinning smiley

     
  • Autor: amorhop
    Status: nováček

    Re: Geocaching

    Datum: 05.03.2012 12:23
     

    dobrý den přidám se k Vám pokud mohu, mám už asi 530 kešulek z toho pár v Řecku , přes zimu moc nelovím takže už se těším až začne být krásně a vyrazím je to bezva zábava

    flower smiley 

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Geocaching

    Datum: 05.03.2012 12:58
     

    No potěš koště grinning smiley sob22 to ale vystihl/a thumbs down

     
  • Autor: sob22
    Status: nováček

    Re: Geocaching

    Datum: 11.03.2012 14:49
     

    S těma družicema viď. Ale není to z mé hlavy, ale někdo jsem to viděl napsané grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 16.09.2012 19:10
     

    Chytlo mě to s dcerama....už jsme párkrát vyrazily a koukám jako blázen, co máme v okolí za krásných míst, které bych jinak neobjevila. Dcera sbírá i v zahraničí. Já jsem teprve nově zaregistrovaná, takže sama za sebe jsem ještě nevyrazila. Ale už se těším, protože mě to teda chytlo.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 16.09.2012 20:27
     

    Tak už jsem alespoň trochu pochopila princip, o čem jste se bavily na srazu. Vůbec jsem o této diskuzi nevěděla, tak to blíže prostuduji.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 16.09.2012 22:19
     

    naše dcera se zeťem v tom jedou už 7 let..... cesta na dovolenou se s nimi protáhne minimálně o hodinku jenom s odbočkama z dálnice.... ti už mají projetou celou Evropu, ale je to fakt hoooodně zajímavé.... thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 19.09.2012 07:49
     

    Tohle mi připadá jako velice dobrá náplň trávení volného času. Zaměstná to důvtip i tělo. Pro děti úplně ideální, protože je k tomu třeba i ta práce na počítači, ale pak musejí vyrazit do terénu...

    Kouknu na to podrobněji, abych k tomu mohla nenápadně přitáhnout vnučky.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 19.09.2012 14:23
     



    SPIKE napsal(a):

    Tohle mi připadá jako velice dobrá náplň trávení volného času. Zaměstná to důvtip i tělo. Pro děti úplně ideální, protože je k tomu třeba i ta práce na počítači, ale pak musejí vyrazit do terénu...

    Kouknu na to podrobněji, abych k tomu mohla nenápadně přitáhnout vnučky.

    Přesně tak, a nejenom pro děti.... ono i vymýšlet různé schránky a důvtip, jak se k nim dostat.... fakt hodně zajímavé.... zeť třeba vymyslel schránku, k jejíž otevření potřebuješ pumpičku na kolo... bez ní se prostě ke kešce nedostaneš... a když vykládal, jak se k tomu lidé dostávají, to se i zasměješ... taky se mi to líbí.... thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.