|
|
neděle 7. června, 13:50 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Geocaching
Zatím míří směrem k nám.
Tak už ne
Re: Geocaching
Re: Geocaching
...a směrem od nás..
Re: Geocaching
Já byla bohužel u sousedů...ale sem tam jsem mrkla na net....6 jich ještě někde je. Ale těžko tady u nás....
Re: Geocaching
Tak co, keškujeme, keškujeme?
My teď v poslední době o víkendech neděláme nic jinýho
. Zítra si jdu vyzvednout hotové razítko našeho týmu
. Bude to překvápko, vytasím se s ním až u první víkendové keše.

Re: Geocaching
Stano, ukáž jaké máš. naskenuj,pls.
Re: Geocaching
Až bude, učiním tak.
Re: Geocaching
Máme odloveno třiatřicet kousků, to jsme proti vám ostatním asi břídilové, co...
Re: Geocaching
já mám 135. ale když se dívám do logbooku , tak jsou tam esa s více než 1000-em.
Re: Geocaching
Nojo, to doženem
.
Re: Geocaching
Tak příjemný lov...
já byla naposledy na podzim u nás po okolí s Mončou..No jak začnu courat, tak třeba nějakou odlovím..(ani nemám některé zapsané..jsem hroznej lempl. 
Re: Geocaching
Mám ho!
Re: Geocaching
Konečně jsem se dostala ke scaneru. Tak takové máme razítko, o víkendu jsme ho pokřtili
.
Re: Geocaching
Stani- hezký ! tak ať hodně často štempluješ .
Re: Geocaching
Dík
Re: Geocaching
No hezký...