pátek 3. května, 01:32 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Geocaching

Datum: 05.02.2012 11:20
 

Zbierate niekdo kešky ? Já som tejto zábave prepadla pred pol rokom . Som ešte len začiatočník,ale pomaly mám už všetko v blízkom okolí vyzbierané. Je tu nejaký kačer ? Typujem,že Lada by mohla byť.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 07:49
     

    Se asi brzy přidám do této debaty, manžel zblbnul eye popping smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Geocaching

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 11:16
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley... jj, to znám moc dobře... .moje dcera se zeťákem v tom jedou už 10 let... kešky posbírané po celé Evropě, i cesta na dovolenou se s nimi protáhla o dvě hodiny.... ale zato jsme viděli spoustu zajímavých míst a spoustu zajímavých skrýší thumbs down.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 11:50
     

    Ty ale já se v tom vůbec nevyznámsad smiley. Zaregistrovala jsem se, ale že bych se uměla dostat na nějaké mapy nebo něco, to tedy vůbecsad smiley.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 12:25
     

    grinning smiley ty jsi chytrá holka, ty mapu nepotřebuješ grinning smiley grinning smiley grinning smiley..... hihihi néééé, ty si určitě poradíš a mapu najdeš thumbs down thumbs down thumbs down. Já tam registrovaná nejsem, tak neporadím....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 12:42
     

    Kluk taky "lověj" maj to jako zpestření toulek se psem. Nachoděj spoustu kiláků a jak píše Monča, dostanou se na místa, kam by je nenapadlo jít. Já teda jsem taky zaregistrováná, odloveno mám pár kousků..No většinou se vyrazím někam potulovat z minuty na minutu a ani si nevzdechnu, abych se podívala jestli tam nějaká není... winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 14:08
     

    Jo a tohle.... nedávno jsme na to náhodou narazila, může bej zajímavé.

    [technet.idnes.cz]

     
  • Autor: ZdenkaB
    Status: začátečník

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 16:27
     

    Lado , stratocaching je hodně zajímavá akce. Bohužel k aktivní účasti je potřeba "chytrý mobil" s internetem, takže s mou vykopávkou jsem mínusová. Navíc vzhledem k převládajícímu směru větru je stejně větší pravděpodobnost, že stratokešky dopadnou spíš někam na východ od Prahy. Takže budu je zpovzdálí sledovat.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 18:51
     

    Tak já vzhledem k chytrému telefonu (i když se od nás nikam nedovolám a ani nikdo ke mně), mám aplikaci C-geo a kdekoli jsem, mrknu na nejbližší kešky....no a je-li v dosahu - beru!! :-) Zblbla jsem i děcka ve škole, takže při školních výletech mi pomáhají s hledáním a myslím, že je to i vzalo...už je jeden zaregistrován. Monča právě keškuje v Thajsku na dovolené, jsem zvědavá na fotky. winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 19:32
     

    Mončo, to je aplikace pro android?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 25.10.2013 19:42
     

    Stano...jojo... thumbs down

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 26.10.2013 14:47
     

    A už mě maj, je to supeeer grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down. Prd manžel, já jsem zblbla. stydlin smiley eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 26.10.2013 19:41
     

    Moni- já ji využívam taky. Zrovna dnes jsem díky ní odlovila 2 kešky!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 26.10.2013 19:42
     

    Stano...tak super. Myslíš, že na Ládví bude keška???? grinning smiley winking smiley

    Anny...já dnes byla líná kamkoli jet...ale zítra....nevím nevím... grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 26.10.2013 20:29
     

    Si děláš srandu, ale já už taky plánuju si v místě trochu zakeškovatsmiling smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 26.10.2013 20:56
     

    Jsou tam asi tři lehce dostupný... :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.