pátek 3. května, 02:08 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Geocaching

Datum: 05.02.2012 11:20
 

Zbierate niekdo kešky ? Já som tejto zábave prepadla pred pol rokom . Som ešte len začiatočník,ale pomaly mám už všetko v blízkom okolí vyzbierané. Je tu nejaký kačer ? Typujem,že Lada by mohla byť.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 12:08
     

    Jájinko,musíš byť zaregistrovaná na stránky [www.goecaching.com].

    Tým sa ti zprístupní mapka s vyznačenými schovanými keškami. Keš (Cache) je rozne veľká schránka, tvojím cielom je nájsť ju. V schránke je obvykle notýsek do ktorého sa podpíšeš,ako dokaz,že si ju našla. Takto to vypadá jednoducho,ale keše sú rozne poschovávané ( najčastejšie v dutine stromu,pod kameňom atd.) a niekedy dá fušku nájsť ich.
    Geocaching má ešte niekolko pravidiel(napríklad pri vyzdvihnutí nesmie byť nikdo nezasvetený- mudla),ale o všetkom sa dočítaš na stránkach.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Geocaching

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 12:09
     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 12:12
     

    Majko,já mám GPS,ale používam ju len výnimočne. Proste ma to s ňou nebaví. Hodne keší sa dá vybrať podla mapy, dobré je zobraziť si velké zvatšenie.

     
  • Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 12:12
     

    JJ díky GPS má kluk na mobilu a užívá si stím dost zábavy při běhání :-) Hledá si nejstmější trasy u nás po městě a tak, prý mu to běhání líp uteče

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 12:14
     

    Anny, to jsi dobrá. Mz jednu nenašli ani s GPS a přitom tam fakt byla a prý na očích. To už mě točilo grinning smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 12:33
     

    Taky máme pár pokladů na svém kontě. V rámci výletů po okolí se synkem (když mu bylo kolem dvou roků) to byla super aktivita. Fakt nás to s manželem bavilo. Hlavně to maskování se před ostatními lidmi smiling smiley. Ale už je to hodně dlouho, kdy jsme hledali naposledy, asi přes dva roky, co jsem začala čekat malou. A zrovna dnes jsem si na naše hledání vzpomněla, když jsem o geocachingu slyšela v rádiu. S manželem jsem si říkali, že až bude teplé počasí zase začneme.


     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 13:09
     

    Já mám práve na konte super úlovok- za normálných okolností dosažitelný len s plavidlom. Teraz som využila mrazivé počasie. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 13:10
     

    aničko, ty jsi dobrá, jak jsi všestranná a akční thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 13:11
     

    Už je mi totiž jasný, proč se tu Anička vyskytuje tak málo grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 14:04
     

    Já sa polepším, ale teraz fakt nestíham. stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 14:24
     

    anny a ty máš přístup i třeba na mapy k nám do O.h.? Nechci vědět konkrétní míst,a to proboha ne, ale stojí za to se pro mě přihlásit a hledat u nás? Anny, ale s tím že se mi nechce za tím nikam daleko, spíš něco blízko nás, abych si to zkusila jestli mě to bude bavit?

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 14:40
     

    hlásím se do týmu MUDLŮ grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... moje dcera s přítelem v tom jedou už 5 let a nevynechají jedinou příležitost si zakeškovat grinning smiley.... loni jsme byli spolu na dovolené u Bodamského jezera v Rakousku, tam se tedy parádně vyřádili.... cesta tam i zpět byla minimálně o hodinu delší, bo kešky se "musely" vyzvednout thumbs down

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 15:15
     

    Jájo,jak sa tak dívám tak v bezprostrednom okolí Říček sú tri. Kľudne sa zaregistruj, veď ťa to nič nestojí.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 15:16
     

    Skrblic- keď musíš,tak musíš ! úplne ich chápem grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Geocaching

    Datum: 05.02.2012 15:34
     

    Mě překvalilo, kolik jich všude je, ono je to docela rozšířené.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.