pondělí 29. dubna, 20:00 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

Datum: 03.04.2010 08:52
 

My spíme zimním spánkem málem grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 07.04.2016 20:05
     

    Už jsem zvědavá na výsledek winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 07.04.2016 20:43
     



    1romca11 napsal(a):

    Ty bláho, kolik to spolyká kamenů? eye popping smiley

    grinning smiley správná otázka. Kolik to spolyká ? Spočítal jsem, že asi 26 t . Nevýhodou je, že ho tam musím nasypat kýblema. Budu pak mít pazoury jak Rambo grinning smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 07.04.2016 21:04
     

    ..tý jó , tak to bude paráda thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 07.04.2016 22:07
    Hodnocení fotografie "Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?": 5
     

    Tož Taku, včíl vidím, že sice trochu fotit umím, ale v tomhle na tebe fakt nemám. Perfektní práce, smekám thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 07.04.2016 22:15
     

    No co bych dělal v dubnu, chci vyměnit sud na deštovou vodu. Tož jsem nakoupil, odvézl, a jak se tak na to koukám, nelze jen tak vyměnit nový za starý. Ještě podstavu, páč ta stará z betónu je jak silnica V. třídy po zimě. Tak tedy navíc pro fošny, vruty, lazůru, příčky z dubového dřeva, nařezat, navrtat, pospojovat, ponatírat, a až pak vyhodit starý plecháč, položit podstavu, a na ní nový sud ale už plastový, vyvrtat díru na kohout a vyrobit přepad. No a eště díru do deklu, pěkně kulatou, aby lícovala. Jinak nemám do čeho píchnout, všechno je hotové grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 07.04.2016 23:15
     

    grinning smiley Carlosi, Tvůj popis výměny sudu je dokonalý. Normálně to vidím před sebou, jak na videju thumbs down .

    Co se týče mých činností, tak vždy přes zimu sbírám rozumy na netu, nebo od kamarádů řemeslníků (i nářadí zapůjčí) a z jara poté realizuji. Např. zámková dlažba, přeložení a přišroubování tašek na střeše vč.hřebenáčů, bo Kyril mi je sundal, obklady, dlažby, stavba garáže vč. vazby, střechy, ..., stavba pergoly, babotchýni jsem na chatě přistavěl kuchyň a koupelnu. Teď mi trochu uniká zahrada, protože se věnuji plotu. Trávník mám luxusní, bo jsem ho z podzima nedávno na celém pozemku zryl rýčem a z jara drn vyházel a uhrabal i poté novou trávou osel (jsem?). Sousedé (muži) mi říkají, že jsem pako, bo si furt něco vymýšlím a manželky jim říkají, že LM zase něco vylepšuje a ty néé. Když přes den nemám co dělat, tak jsem nervóózní. Když makám, tak mě nic nebolí, záda v pohodě, ale jak začnu lenošit, tak jsem na ibalgin smiling smiley . Babotchýně mě hubuje, že se udřu, ale někdo dělá doma a druhej chodí např. do fitka, tak co, že ?.

    Myslím, že s Kordulkou by jsme postavili klíďo i Káárlštejn grinning smiley .

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 00:40
     

    tak tohle mě Taku dostalo thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    tak63 napsal(a):

    Myslím, že s Kordulkou by jsme postavili klíďo i Káárlštejn grinning smiley .

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 06:36
     

    lidičky, jen se - prosím vás - nestrhněte!!! i v létě je potřeba dělat grinning smiley

    Kájo, jo, Jája má pravdu, je to opravdu on thumbs down krásné hvězdičky winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 06:39
     

    ahoj - jo já už to vím - česky se mu říká sněžník . . je tak malinko bíle namodralý . ani nevím odkud ho mám , ale už roky .

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 06:46
     

    Kájo a víš, že se dá jíst? Klidně si posaď kvítek na chleba, nebo ozdob salát, je to ňamka mls smiley. U nás ještě nekvete.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 06:51
     
    dscn6652.jpg
    Další fotografie:

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley já tak nanejvýš pažitku . taky denivky .. - ale já je mám na ozdobu zahrady.. winking smiley 

    Fialky - žlutá od Jáje se mi bohužel asi neudržela . nikde ji nevidím . sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (08.04.2016 07:01)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 07:53
     

    Pane "LM", vy jste fakt dříč!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley winking smiley thumbs down

     

    Včera už jsem měla poprvé chleba s tvarohem a pažitkou z vlastního bylinkoviště a to jsem si teda užívala. Denivky už jíme běžně smiling smiley... občas musím honit děti od záhonů, aby mi tam zbyly nějaké květy grinning smiley.

     

    No a ráda bych od letoška zařadila do jídelníčku i medvědí česnek. Teď už mám věnovaný trs, o kterém vím, co je.. jinak jsem se bála záměny s konvalinkou stydlin smiley winking smiley

    A myslím, že jedlé jsou i macešky, že?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 08:02
     

    Já mám radost z mého medvědího česneku. Letos se objevil trs o mnoho větší,než byl loni, už se krásně zabydlel a rozrůstá se.

    Snad mi to o víkendu vyjde a přinesu si zásoby česneku z přírody. Ten můj je zatím spíš pro radost, než že by poskytoval nějakou významnou úrodu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (08.04.2016 08:03)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 08:32
     

    Věrko, ten můj má nějak podivně stále zvadlé listy, přitom normálně obrazil. Asi zkusím ještě na trhu pořídit další sazeničku.

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 10:07
     

    Jé tak jsem si početla.... vy se tu činíte thumbs downCarlosi, jsem se tedy zasmála....jak píše Tak popis super.....připomnělo mi to Na samotě u lesa onoho stavebníka........" písek, cement, rabicku, tvárnice ....jo a nehoupat" grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Letos jsem taky byla netrpělivá, jestli mi přežil podárek - medvěí česnek - huráááá vylezl a má zatím 6 listů spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.