úterý 30. dubna, 00:41 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

Datum: 03.04.2010 08:52
 

My spíme zimním spánkem málem grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 02.04.2016 21:29
     

    Tak jak u vás dneska? flower smiley

    Já jsem teda grogy, pálí mě ksicht, jsem se snad spálila či co. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

    Dopoledne jsem upekla, uvařila, vyprala a po obědě vyrazila na zahradu. Nejdřív jsem se vrhla na přezimovaný kytky a ty jsem všechny přesadila. Byla to docela fuška, jsou čím dál těžší, ty květináče. eye rolling smiley

    Pak jsme zasadili smrk, co jsem měla na Vánoce venku v květináči. Ale nevím, kořeny skoro žádný.....

    Něco jsem ostříhala, něco vyplela, uhrabala.

    Večer jsme si za odměnu opekli první buřtíky. V 19.30 h už se do mě dala zima, tak jsem šla domů. Tam jsem zasela konečně pár semínek a to pro dnešek stačí. Zítra se bude pokračovat. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

     
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 02.04.2016 21:45
     

    Hlásí krásně, počasí nám konečně začalo přát:-)

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 02.04.2016 22:25
     

    V dubnu ? Tak stručně. Dělám od února plot a je s tím s-aní jak s mladou paní. smiling smiley Ale baví mě to thumbs down .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 07:32
     

    grinning smiley thumbs downA navic to pak.budete mit krasny.:-)

     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 07:54
     

    Já jsem včera zasela semínka rajčat. Do zmrzlíků budou sazeničky velké tak akorát. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 08:13
     

    já jsem týden nebyla na zahradě , chudinky macešky a všechna ta paráda sad smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 09:26
     

    Já nějak nemám co dělat coffe smiley , nebo to nevidím eye popping smiley?

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 09:45
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Já to i vidím, ale nějak se nemůžu rozhoupat......u nás i dneska v noci -1 a venku docela zima....oteplí se vždycky až odpoledne a to ještě fouká eye rolling smiley Asi ještě počkám spinning smiley sticking its tongue outMůj muž mi to zdůvodnil ....prý "větší plevel se lepší vytrhává a nemusíš si na nej brát brejle"...... winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (03.04.2016 09:46)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 09:45
     

    Tak já nevím confused smiley v zimě mě svrběly prsty,jak jsem toužila něco dělat a teď ? Nemám vypleto,ostříháno,vyseto, chodím od ničeho k ničemu a nic se mi nechce. Padla na mě nějaká jarní únava sad smiley nebo jsem prostě líná grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 09:56
     



    Pinka napsal(a):

    Já nějak nemám co dělat coffe smiley , nebo to nevidím eye popping smiley?

    Víš že já taky ne.Ve skleníku kraluje ten můj,tam chodím jen na kontrolu,v pondělí jsme zaseli mrkev,petržel,hrách,zasadili cibuli a zatím je to vše.Doma okukuju fuchsie a muškáty .

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 10:26
     

    Tak nejsem sama spinning smiley sticking its tongue out , ale jen co pustí vodu, doufám, že už tento týden, tak to začne- umýt skleník, vnitřek chatky, vytahám ven matrace z gauče atd, atd.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 10:30
     

    Já na chatě už taky řádím s úklidem.Umyla jsem ve čtvrtek okna,záclony,povlečení a co bylo na vyprání jsem vzala domů,včera jsem to vyprala.Pojedeme asi ve středu,tak budu pokračovat v úklidu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 03.04.2016 21:30
     

    tak já mám hotovo....teď to budu vytahovat očima a zalévat spinning smiley sticking its tongue out coffe smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 04.04.2016 08:28
     

    Já teda na 99% skoro taky. Letos jsem to vzala z gruntu teda. Jak jsem loni neostříhala kytku, tak letos jsem všechny keře vzala fest. Za všechno myslím hovoří, že jsem odvezla 4 plné vozíky. Ostříhala jsem vrby, jerlín, cotoneaster, všechny trávy, 4 rúje, 4 vajgelie.

    Vyrvala všechny vysemeněný heuchery, už je nechci.

    Dosypala 7 pytlů kůry.

    Dosadila asi 6 nových keřů, přesadila jeden velký berberis, což teda byla fuška píchavá grinning smiley

    Trávník je zvertikutovaný, to jsem loni taky nedělala, bo jsem líná byla. Koupila jsem travní semeno, tak doseju a pohnojím.

    Letos se mi pořád do ničeho nechtělo, lína mě přepadla a najednou šup šup, vrhla jsem se na to a hotovo. A hrozně mě to najednou zase bavilo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (04.04.2016 08:30)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 04.04.2016 08:57
     

    Amee, poklona thumbs down A zase je to důkaz toho co říkám- má se dělat, když to na člověka přijde, pak je to dělané s chutí a jde to raz dva winking smiley Bohužel úplně pokaždý to tak nejde winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.