sobota 27. dubna, 21:15 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: Denivka

Denivky

Datum: 19.03.2007 08:36
 
Zatím jsem objednávala jen od pana Basíka, ale pamatuji si, že kdysi dával někdo na L. odkaz na stránky, kde měli velký výběr - neuložil jste si někdo odkaz?

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Denivky

    Datum: 06.07.2022 23:16
     



    berda napsal(a):

    O víkendu začíná prodejní výstava denivek u Luže.

     

    Uááá, do Luže jezdí dcera na rehabilitační pobyty. Škoda, že tam není teď, jen tak je to od nás daleko, na denivky muže nepřesvědčím.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Denivky

     
     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Denivky

    Datum: 06.07.2022 23:17
     

    Gabčo, máš je parádní. flower smiley

     

    Mně teď kvete jedna, kterou ani nevím, kde jsem získala, ale taky mě mile překvapila, sytě oranžová s vlntým okrajem. Dnes kvetla, ale nestihla jsem vyfotit.

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 06.07.2022 23:26
     

    Krasavice. Ale je to jak píše Alena. Nějaké mám ale když vidím, co dělají s více vodou, tak už do nich nejsem tak divoká. Ale radost pokoukat. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 09:42
     

    Regi podle mě vodu extra nepotřebují, já jeNkdy nezalévám. Je tu chladněji, možná i vlhčeji, ale víc nedostanou, to růže ty se bez přilepšení neobejdou. Mě letos denivky stávkují jsou hodně pozadu teprve mají poupata.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 10:45
     

    denivky mám pěkné od Jáji, ale ještě nekvetou

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 10:48
     

    Holky denivky vodu nepotřebují, mám tu děsný sucho a vůbec jim to nevadí. Letos jsou pěkné

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 12:30
     
    dscn8642.jpg
    Další fotografie:

    jedna z mnoha- je od J.Basíka, na fotce se tak nezdá , ale je žlutozelená -

    druhá je světle hnědá . loni apředešlé roky měla virozu . letos je celkem OK .

    ostatní jsou pod břehem - tam dnes nejdu .

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 13:52
     

    Denivky prodej z 500 odrůd | Lukon bulbs (lukon-bulbs.eu) vybírejte . některé jsou levné a roky rostou na místě. nepíchají , nemusí se okopávat .. winking smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 13:54
     

    Denivky máte překrásné. My jsme v nížině, mám naproti Irisce o 100 mn.m méně, v létě se proto asi tak neumoří jako u nás. Jdou tu v polostínu ty oranž, straré, klasické. Hlavně, že jde všude něco. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 14:03
     

    Kajo, do Lukonu do Lovčic jsme jezdívaly osobně, never more. Podívejte se v katalogu, u několika stejné fotky už roky, několikrát jsem jim to psala. Pak nám před očima pní šla vyrýt jednu drahou a hádejte jaká vykvetla? Byly jsme u toho jen zaběhla pro sáček a z denivky přes 300,- vykvetla ta 40,- Kč. Komu záleží na tom co domů doveze nedoporučuju. I na FB v denivkách se každoročně čtou podobné názory, kdo se chce spálit ten stejně neposlechne.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 18:21
     

    nezastávám se jich - ale já dostala to , co jsem si objednala ..je pravda , že to nebyly třístovkové .. taky jsem neobjednávala v tuto dobu - myslím si totiž , že tam v prázdniny naberou studenty brigádníky a potom tam dělají zmatky. denivek mám kolem 20 kusů a všechny se mi líbí . nasadila jsem si tmavé i bílé , růžové , žluté i fialkové . nemám ale pavouky- ty se mi nelíbí ..

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 19:11
     
    291755928_1671878326519866_530896716464417387_n.jpg

    Dneska vykvetla tato krasavice. Ale jen na jednom stvolu. Asi má sucho.

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 19:12
     

    Krásná, přesně můj styl.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 22:06
     

    Denivky jsou jedna z mála kytek, která mě nebere. Přitom jsou hezké a bezproblémové. Třeba v porovnání s liliemi. Mám jednu, tmavě žlutou. Hnědou nechci, bílé a růžové jsou hezké. Možná jednou...

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 07.07.2022 22:20
     

    Denivka, až na to, že kvete jen den, má všechny výhody. Mám je taky, pár ve vaničce v květníku ve vjezdu.Něco v zahradě. Asi je to nížinou nebo písky. Naříkám, že tu krásný rostliny nejdou vypěstovat. Ty má můj kolega s rhododendrony, ale zalévá velice často a velmi pravidelně hnojí slepičákem. Když jsem viděla denivky u něj a u sebe, tak jsem prostě usoudila, že to takhle nezvládnu.

    Na Lukon je co se týče denivek dost stížností. Ale třeba lilie musím říct, že tam bych si nemohla stěžovat, nakonec i ty tulipány jak jsem zkraje nadávala. Kdyby mi šlo o nějaký určitý druh, tak bych asi denivky objednala buď u ing, Krupky anebo v Eurohostě.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.