neděle 28. dubna, 00:03 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co nebo kdo vás naštval.

Datum: 02.10.2006 09:44
 

Odreagování možné zde.

Tak mne včera naštval bývalý muž. Dcera po návratu pořád brečela, pak z ní vypadlo, jestli mám jeho fotku, kdyby náhodou umřel...confused smiley Zase před ní rozebíral své choroby (něco s kolenem) a ta holka je z toho pak hotová. Je to simulant a vůl. Pardon.angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 09:09
     
    Evco, takhle podobně mě nas..., že u nás v obchodě je nový majitel a vyházel všechny!!! staré prodavačky, že prý na ně přišlo udání, že se chovají špatně k zákazníkům. Ano, byly to staré prodavačky od rány, ale když jsem letěla na nákup, měla plnej košík a u pokladny zjistila, že tam mám jen kreditku, tak paní vytáhla sešit, napsala si moje jméno a částku a řekla: Zítra to doneste. Nebo jsem si domluvila, ať mi schovaj na čtvrtou odpo jeden chleba, protože pak už není a byla jsem si jistá, že ho tam budu mít. Teď tam jsou samý mladý prodavačky a prodavači, fakt vše kolem dvaceti až pětadvaceti, pořád vychechtaný, v krámě prázdný regály, ale pan majitel je asi spokojený, že na každém ušetřil minimálně 2-3 tis. na platu. Tak mu přeju hodně štěstí! A nám taky, protože jestli to díky takovýmuhle myšlení zkrachuje, tak budem jezdit x kiláků kvůli půlce chleba a to mě teprve nas...! angry smiley thumbs up
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 09:36
     

    Anavi asi jo....existujou, ..chápu,že jsou děti nevyspytatelný...proto třeba sídlištěm jezdím krokem, když míjím rodiče a klubko dětí, jsem stále ve střehu...co kdyby, nebo ,že by mohlo nějaké vyběhnout mezi autama.. Mě se také stalo, že se mi kluk zničeho nic vytrh z ruky a vyrazil do silnice...bez jakého koliv varování ...zůstala jsem tehdy jak opařená..vůbec jsem to nečekala... eye popping smiley Didi já tenkrát byla ráda, že jsem dojela domů...,na nic jsem se nezmohla...doma jsem se teprve rozklepala a dodnes pokaždé když tama jedu, tak se snažím jet prostředkem a pokaždý "vidím", jak tam to kolečko vjelo...

    Evčo pošta to je případ sám pro sebe...pokud to nebyl dopis do vlastních rukou, tak ti ho měla dát...

    Některé obchody...znám také takové..tam nechodím, mám si naštěstí z čeho vybírat... pokud je pouze jeden, tak je to na zabití... eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 09:43
     
    Poš´tačka,co chodí mormálně mi dá i do vlastních rukou,protože ví,že manžel je pořád pryč i když většina pošty je z tohoto důvodu psaná na mě.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 09:59
     

    Evco, když ono je tohle hodně ošemetné. Tchyně je taky pošťačka a oni mají za takové věci dost tvrdé postihy. Ona třeba udělá vyjímku maximálně v případě jako je ten váš, jenže říkala,že někteří manželé jsou na sebe jak psi a třeba kvůli tomuhle (že dala manželův dopis manželce) by někdo dokázal na poště ztropit pěknou scénu. A samo, že ta pošťačka nemůže znát poměry ve všech rodinách ve svém obvodu.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 10:04
     
    Jde o to,že dopisy do vl.rukou bývají většinou uloženy na poště 3 dny a to skutečně není v manželových silách stíhat.Výsledek je ovšem někdy stejný,protože já ten dopis stejně nerozbalím.Otvírám pouze výpis z účtu a ani ten ne pravidelně,i když jsou tam i moje peníze.A nejlepší je,když pošlou osvědčení o státní příslušnosti do vl.rukou dvouletému dítětinono smiley nono smiley kreténi
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 10:07
     
    Evco, já nějak ctím soukromí, takže neotvírám téměř žádné dopisy, ani úřední, na manželovo jméno.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 10:10
     
    No jo,ale když je to něco,co se má vyřídit třeba do týdne a já to nechám na lednici,tak dostanu vynadáno,že není tak blbej,aby si nechal dopisy od ženských posílat domů.Prostě se nezavděčímgrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 10:12
     
    Evco, jo, u nás zase vtipkuje, když přijde vyúčtovaný nedoplatek za elektriku, že jsem to klidně mohla nejen otevřít, ale i vyřídit grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 25.01.2008 15:47
     

    Tak ne, že naštval, ale přímo nasral!!! T-MOBILE!!! A je to moje blbost, protože jsem zase naletěla na debilní falešný sliby. Oni mi sice, pravda, dali slevu na měsíční paušál - jakože za věrnost operátorovi, poskytli mi zvýhodněné hovory v Mých pět, ale už mi zapomněli jaksi říct, že volání mimo Mých pět budu mít místo za 3,50, které jsem platila původně asi za 6,50!! Takžě jsem platila 800, chtěla jsem platit do pětistovky, takže už druhý měsíc po sobě platím dvanáct stovek!!!! Dobrý, ne???? Kreténi, kreténský... a takhle se teď budu rozčilovat dalších 24 měsíců, na které jsem jim podepsala smlovu!!!! Chudák ta asistentka, co jsem na ni zrovna natrefila, protože jsem jí dala co proto a pár ošklivých slov na jméno T-mobilu teda padlo.

    Jdu se odsrat při nějaké práci.

    Hovada!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 25.01.2008 15:48
     
    Ale abych byla spravedlivá, nejvíc jsem nasraná na sebe, že jsem tak důvěřivá a věřím někomu to, že by snad pro mě chtěl udělat něco, na čem by sám nevydělal sad smiley.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 25.01.2008 16:20
    Hodnocení fotografie "Co nebo kdo vás naštval.": 5
     
    Já si včera prodloužila s t-mobilem smlouvu, neměla jsem čas, tak jsem tam prostě něco zatrhla (přes net), páč to nikdo nebral na infolince... Koukám, že se mám nač těšit eye popping smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 25.01.2008 18:31
     
    Neznámý srabácký hovado!! Muž jel iniciativně na nákup, nějaký pablb vyjížděl z parkoviště a urazil nám u auta zrcátko. Samozřejmě ujel. thumbs up angry smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 25.01.2008 18:41
     
    Anavi,taktéžthumbs up
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 05.02.2008 19:02
    Hodnocení fotografie "Co nebo kdo vás naštval.": 5
     

    Tak dneska mě pořádně naštval člověk, od kterýho bych to nečekala. sad smiley

    Byla jsem to já.!!!! eye rolling smiley

    Dneska jsem měla sedět doma, protože na co jsem šáhla, bylo špatně. A všechno mojí vinou! angry smiley

    Mám na sebe vztek a zítra musím napravit škody.

    Ach jo.

    Ale jinak jsem v pohodě, dala jsem si kopec pudýnku s kompotem a piškotama a už je mi líp. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 06.02.2008 13:16
     
    Já su nasratá na sebe, neboť jsem poslala skoro 4.000,- na chybný číslo účtu a dokonce se mi podařilo napsat i blbej variabilní symbol - k neuvěření, asi jsem byla nepříčetná. Vypadá to, že jsem místo č. účtu opsala číslo faktury nebo co a jak variabilní symbol jsem tam vymázla jejich IČO eye popping smiley. Pročež koupím metr konopnýho lana, zn. spěchá. angry smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.