pondělí 29. dubna, 17:09 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co nebo kdo vás naštval.

Datum: 02.10.2006 09:44
 

Odreagování možné zde.

Tak mne včera naštval bývalý muž. Dcera po návratu pořád brečela, pak z ní vypadlo, jestli mám jeho fotku, kdyby náhodou umřel...confused smiley Zase před ní rozebíral své choroby (něco s kolenem) a ta holka je z toho pak hotová. Je to simulant a vůl. Pardon.angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 04.10.2006 06:41
     

    LadoB, upřímně jsem se zachechtala, neb jednoho to potěší  když zjistí, že se stejné věci přiházejí i jiným.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 10.10.2006 13:05
     
    Dnes jsem naštvaná sama na sebe. Po odchodu od lékaře jsem zjistlila, že spoj mi dle informací z netu jede za 16 minut. Takže jsem čapla kluka do náruče, fofrem pokecala s bankomatem a klusem jsem pokračovala přes náměstí k vlakovému nádraží na konci města. Tam jsem doběhla a zjistila, že ten spoj nebude vlakový, nýbrž autobusový. K dobru 6 minut, kluka opět do náruče a sprintem zpět na náměstí, odkud mi skutečně jel autobus. angry smiley On už se mrňous docela pronese. Takže příště lépe čumět na informace  o spojích.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.10.2006 00:27
     

    Mě docela naštve, když stojím u pokladny a spěchám a dvě dvacítky prodavačky se tam bavěj o tom, jaký si která dá tetování smiling smiley  a mě ignorujou... Zákazník sem, zákazník tam...To fakt nechápu!!!!! Potěšilo mě, že ignorovaly i velice sympatického mladého muže,který dorazil ke kase po mě, tak jsem si to aspoń nemusela brát osobně.

    Jo, a nevydržela jsem a oslovila je: Mohla bych vás obtěžovat placením??? A ta jedna mile: Jistě smiling smiley.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.10.2006 16:24
     
    Kdybys přihodila nějaký poznatek  a vytasila kérku, tož bys možná ani platit nemusela.smoking smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.10.2006 09:38
     
    Mě štve, že se nemůžu dostat chat. Je to moje vina, takže naštvaná jsem na sebeangry smiley
     
  • Autor: megi
    Status: začátečník

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 19.10.2006 07:28
     

    Většinou se naštvu sama na sebe,protože se mi něco nepovede. Potom o tom stále přemýšlím,mám  na sebe vztek a pak to odnese ten kdo je mi ten okamžik na ráně. A to jsou většinou chudáci děti,

    A to se zrovna nechtějí učit nebo něco podobného a už to jede. To mě štve,snažím se to zvládat,ale někdy to nejdeconfused smiley Možná by pomohl boxovací pytel, co myslíte?

     
  • Autor: handule
    Status: nováček

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 22.10.2006 18:15
     
    Tak jsem se tu pobavila. Nemá to chybu.Také vám někdy  napíšu,co mě naštvalo.Zatím se mějte hezkysmiling smiley
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 22.10.2006 20:05
     

    Teraz v tomto momente som fantasticky nastvana sama na seba! Pred hodinou mi dal manzel 1000 sk aby som mala na stravu. Schvala som si ju mikiny a odisla som k priatelke cez ulicu.Vratila som sa ani nie za pol hodinu a spomenula som si ze som si dala tu tisicku do mikiny a chcela som si ju dat do penazenky, lenze oha v mikine ziadne peniazky som nemala!

     Viete si predstavit aka panika ma chytila!Hladala som vari vsade, u priatelky, po vsetkych vreckach, dokonca som upodozrievala aj manzela ze mi ju schoval.Kedze uz je tma hladali sme baterkami celu cestu a nic. Ked som uz taka nestastna sedela manzel mi hovori, daj sem tasku ci si ju nikde nedala ja pozriem, prehladal celu a nic! V zufalstve som este siahla do priecinku na telefon a ta kotuha si tam tronila! 

    Ten poondiaty nemec,! No preco mi vsetko schovava! No povedzte nemam byt preco nastvana?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 04.05.2007 10:24
     
    Fakulty. Zase jako loni vyhlásily termín přijímaček v jeden den. Tak když tento obor otevírají jen tři fakulty v ČR, to se nemůžou nějak dohodnout, aby se termín nekryl? Asi chtějí jen vytřískat prachy za přihlášku. Jsem namíchnutá!!angry smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 04.05.2007 10:58
     

    Tak to je téma přímo mě na míru. Já jsem tak naštvaná, že bych vraždila. Ve středu jsme měli mít hotová okna a ser....u se s tím ještě teď! V celém domě je spusta špíny, oni po sobě neuklízí, manžel z toho prachu otekl snad na celém těle a já včera bouchla v koloně do druhého auta a i přes to, že se na autech vůbec nic nestalo, začala mi téci voda a v servisu mi řekli, že na chladiči jějaký debil před námi tam něco lepil sekundáčem a tím otřesem se to utrhlo a mě to bude stát nový chladič, to je asi 7000,- Kč. Což je bomba, když mám vysolit stodavcet tisíc za okna - na úvěr. Takže i ta malá rezervička je v pr.... Jsem hrozně unavená, otrávená, naštvaná na celý svět (ale na sebe neee winking smiley). Sejří mě zedníci, lítám po baráku jak bodlá vosou, protože mám obavu aby se něco nestratilo, protože se jim tu nějak moc líbí. Štve mě, že si musím barvit hlavu, štve mě, že jsem! ...Chtěla bych vypadnout a na všechno se vykašlat, ale ještě musíme malovat a já buď někoho zabiju nebo zcvoknu. Chudák muž, protože jsem perfekcionista a on tolik ne a odnáší vše i proto, že je na ráně. Ach, jo, stojí to za h....

    a nepište mi, že to potom bude hezké!!! Já vím, ale NEŽ to bude angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 04.05.2007 11:41
     
    drahus...jo, když se to sejde, tak to stojí za to. Nejlepší je alespoň na den někam vypadnout, vypustit starosti (což dnes udělám).grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 04.05.2007 11:57
     

    Ta kýťa je fakt úžasná a soptila bych stejně, Laduš winking smiley , tyhle situace občas zažívám. Tak dlouho přemýšlím, jak to udělat, aby to bylo co nejlepší a nejjednoduší, až se to takhle pose..!!! grinning smiley

     

    Missi, soused je opravdu "chlap", když ti chtěl dát přes hubu... To jsou lidi eye rolling smiley eye popping smiley thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 04.05.2007 11:59
     
    TeĎ koukám, že jsem reagovala na vaše příspěvky staré několik měsíců... ale já topředtím nějak nezaznamenala... winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 04.05.2007 12:00
     
    anny, my jsme psa v běhání v kruhu nijak neprocvičovali. Prostě jsme přijeli, manžel s ním vlezl do kruhu, běžel, tak pes běžel taky. A v hodnocení máme: elegantní běh smiling smileywinking smiley grinning smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 08.05.2007 04:32
     

    Když má člověk být naštvaný,tak to musí stát za to.V pátek jsem dostal od O-2 dopis s poukázkou na slevu nového modemu pro připojení na 8 Mb.Se stávajíci rychlosti jsem byl celkem spokojen,tak jsem si řekl,že žádný modem nepotřebuji.Ale když jsem se chtěl připojit na Web,nešlo to.Tak jsem telefonoval od čerta k ďáblu,nic platné.Ale slíbiliže se na to podívají.Zavolali dnes na mobil,takže mi to zase funguje.Ale trošku mi vadily ty tři dny bez netu.

    JABRAKA

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.