pondělí 29. dubna, 11:34 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co nebo kdo vás naštval.

Datum: 02.10.2006 09:44
 

Odreagování možné zde.

Tak mne včera naštval bývalý muž. Dcera po návratu pořád brečela, pak z ní vypadlo, jestli mám jeho fotku, kdyby náhodou umřel...confused smiley Zase před ní rozebíral své choroby (něco s kolenem) a ta holka je z toho pak hotová. Je to simulant a vůl. Pardon.angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 20.11.2007 15:12
     
    Dcera. Ztratila klíče. angry smiley angry smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 20.11.2007 15:36
     
    A já věděla, že tu taková rubrika byla!!! Zrovna před týdnem jsem byla z něčeho vytočená, no ale asi mě to rychle přešlo, neb jsem to už zapomněla. Ale hned jsem si říkala, že bych se vám tady z toho vypsala... angry smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.11.2007 11:26
     
    Mě dneska štvou fronty,kam přijdu tam tvrdnu:u dětský doktorky,v sámošce při čekání na oběd ve školní jídelně.Řeším to tak,že už nikam nejdutongue sticking out smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.11.2007 12:00
     
    Evco, nedovedu si představit prosincové nákupy!!! Byla jsem včera odpolko v Hypernově a předvánoční šílenství zřejmě začalo!!! Navíc mě pak pokladní nechtěně blbě namarkovala některé položky v nákupu, čili mě švihla asi o 150 Kč, takže mi dala nějaký lístek, s tím jsem musela na informace, tam to vyoslit, no ztráta dvacet minut, jen to fiklo sad smiley. Představa nákupu vánočních darů je v mé mysli realizovatelná jen přes internet nebo někomu fyzicky ublížím grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.11.2007 12:14
     

    Já byla teď nakoupit v Kauflandu. Hodina a půl i s cestou, to jde. Půlhodinky zabere ta cesta. Bývá tam dopoledne docela málo lidí. Odpoledne už je to na zabití. Ráno mají i krásně čerstvé ovoce a zeleninu. A dnes měli akci housky za 1,- Kč. Mám jich 30 grinning smiley

    Mnohem raději teda jezdím nakupovat do Globusu, ale když tam je to prostě příšerný. Serou mně němečtí důchodci, tam se prostě nedá hnout.

     

    Anavi, vánoční nákupy mám za sebou. Letos, vzhledem k tomu, že malá chodí do školky jsem všechno zvládla nakoupit po dopolednech. Teď jsem koupila v Kaufláči i vánoční papír, takže jenom zabalím a hotovo.

    Ale koukám,že jsem ve špatné diskuzi grinning smileygrinning smiley. Já jsem vlastně spokojená, omluvte mě please smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.11.2007 12:29
     
    Amee, seš tu dobře, právě jsi nás nas...la!!! grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.11.2007 12:34
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.11.2007 16:21
     
    Já ještě s vánočními nákupy nezačalaangry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 23.11.2007 17:13
     
    Evco, no já právě taky ne angry smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.01.2008 14:57
     
    angry smiley angry smiley angry smiley Tak to mne teda milá ČT pěkně nas...a!!! Letos prosím pěkně nedávají na ČT2 krasobruslení, přestože je ME v Záhřebu, takže drahé by to zas až tolik nebylo. A to rok po takovém úspěchu Tomáše Vernera!!! Fuj, tak mne dlouho nikdo nevytočil!!! thumbs up
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.01.2008 17:45
     
    Mě poslední dny sere celej svět. Včera jsem fakt nechápala, když jsme projížděla tou naší prdelí. Stojí baba v pozoru na kraji přechodu, tak zastavím a čekám, ona nic, zírá před sebe. tak lehce zatroubím a ona kroutí hlavou, že jako přecházet nebude. Tak zařadím, chci se rozjet a on mě na kole předjíždí chlap a málem mi naboří blatník. Mamlas, jsem ho mohla zkrosit. O pár desítek metrů dál na křižovatce zácpa, z vedlejší se tam nasoukala ženská a uprostřed zastavila. Všichni stáli a čekali. Až jsem jí ukázala, ať se ráčí vyprdelit, že jí dávám přednost. Dojedu k pumpě a série pokračuje... fakt den blbec. A co myslíte? Dneska o nic lepší.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.01.2008 18:39
     
    Mě neustále točí zeťák. Holka (jeho žena) mi dala děti, že se pojede odreagovat na hory, zalyžovat si (lyžovala závodně, takže žádný problém). Chtěla jet na dopoledne, ale protože nedávno měla ten těžký úraz obličeje, chtěla si kvůli bezpečnosti koupit helmu a on jí řekl, že na to její ježdění dvakrát za rok nic nepotřebuje a že nemají peníze. Tak jsem jí na ní dala sedm stovek. mám o ní strach. eye rolling smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 16.01.2008 18:45
     
    Mne zase fascinuje doprava u nás. Kazdý ráno stojím na stopce a pak projízdím rovne krizovatku. naproti mne odbocuje chlap doleva, vezme mi prednost a pritom pár metru od neho stojí strázník, který tam obcas dohlízí na decka na semaforu. Uz se mi to stalo nekolikrát.angry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 11:02
     
    Majko, já včera čekala, že dostanu pěstí od chlapa na přechodu. Ale mě může nasrat, když zastavím, aby si mohl milostpán přejít a padesátiletej chlap jde co noha nohu mine a píše si esemesku!!! Jednak mu to šlo pomalu, ty mladý to tam aspoň prskaj, až se jim kouří od prstů a coural se teda šíleně. Tak jsem na něj uprostřed toho přechodu zatroubila, až nadskočil a hodil ksicht, že by mě zabil. No ale mohl se tak přiblížit k autu, byla jsem v ráži, to by si vyslech.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 11:04
     
    drahus eye rolling smiley Je fakt, že dneska se na sjezdovkách dějou hrozný věci. Děti bych bez helmy nepustila a pravda je, že jsme uvažovali o tom, až začnem jezdit s dětma pravidelně na hory, že si ty helmy pořídíme my dospělí taky.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.