pondělí 29. dubna, 14:01 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co nebo kdo vás naštval.

Datum: 02.10.2006 09:44
 

Odreagování možné zde.

Tak mne včera naštval bývalý muž. Dcera po návratu pořád brečela, pak z ní vypadlo, jestli mám jeho fotku, kdyby náhodou umřel...confused smiley Zase před ní rozebíral své choroby (něco s kolenem) a ta holka je z toho pak hotová. Je to simulant a vůl. Pardon.angry smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 11:56
     
    tak tady zuřím, protože jsem šla dávat prádlo do pračky a mladej má u nové kombinézy koleno nacimprcampr sad smiley. Chvála nažehlovacím záplatám, mám jich neustále několik v zásobě, bez nich bych mohla vyhazovat jeho oblečení každý týden. Bez záplaty na koleně nemáme snad jediný tepláky angry smiley thumbs up . Já nevím, co on v tý školce dělá!!!!
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 12:03
     
    Mladej nemel NIKDY v zivote prodrený koleno a vlastne si ani nevzpomínám, ze by udelal snad víc jak jednu skobu. Je normální?grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 12:33
     
    Didi, bojím se, že JE normální, nenormální jsou ti moji dva eye rolling smiley . neznám nikoho, kdo by neustále záplatoval jako já! Ten menší bude stejnej, včera u našich během deseti minut stihl spadnout dost blbě ze židle a pak následně napálil prostředkem čela do rohu kuchyňské linky. Takové NORMÁLNÍ děti, no. Jen je už nikdo nechce hlídat a já se nedivím, ono je to zahrávání si s kriminálem, protože oni si dovedou pořídit úraz během vteřiny sad smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 14:34
     
    Anavi,zachovej klid.samo,že ty tvoje děti jsou normální.pokud tě to uklidní,se stoupajícím věkem se to nezlepší.Já zase kupuju mladému za sezonu nejmín 6 tenisky a už ani nepátrám,proč mu na nich po týdnu chybí podrážka.angry smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 22:02
     
    Tak mírne prosoupaný boty taky má, to je fakt, hlavne jak brzdí na kole spickmami místo brzdou.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 22:05
     
    Didi, no tak aspoň něco smiling smiley winking smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 17.01.2008 22:08
     
    Anavi, treba to taky muze být materiálem. Bud ráda, ze jsou zdraví, takhle se to holt projevuje. Co by jiná máma mozná za to dala.winking smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 06:18
     

    Jak také říkal jeden KLASIK,mě nic nenas..e,já jsem splachovací!Akorát mi nadzvedávají játra ty poplatky lékařům.Ale nejsem sám,včera na ČT 1 to potvrdila Jílková.

    JABRAKA

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 06:57
     
    Tak o o chodcích na přechodech..to je kapitola sama pro sebe...Taky mě občas někteří dokážou pořádně vytočit...Nijak mi nevadí jim dávat přednost, klidně zastavím i pokud jsou dva metry před ním a evidentně k němu mířej...Tuhle jsem se ale fakt vytočila...Matka s kočárkem jede na přechod, přední kolečko v silnici...zastavím a čekám (na prdeli mi stojí nalepenej náklaďák) Matka kouká na opačnou stranu, tak čekám, že se z pozarohu přišourá starší dítko...Trvalo to dost dlouho a stále nic se nedělo...Po docela dlouhé době, ze vyřítila druhá matka s kočárkem, ta první obrátila kočár zpět na chodník a obě vesele pokračovaly po chodníku dál....V tu chvíli bych ji něčím praštila...
     
  • Autor: frog.o
    Status: začátečník

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 07:24
     
    Lado, ženské nebiju, ale to je fakt na facku!!! A nebo když má chodec(většinou teenager) mobil na uchu a vleze do cesty úplně bez podívání, nejlépe v noci a když prší!!! Jsem profi šofér, i profi chodec, s tou absolutní předností bude mrtvých!!!! No a divím se, že jsi na toto téma ještě nezaložila rubriku grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 07:48
     

    Frog-teda ty bysis notoval s mým manželem autobusákemthumbs down

     

    Jinak přednost na přechodu mi ještě nikdo nedal a přiznávám,že ani já to moc nedělám.Asi to k nám ještě nedošlogrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 08:17
     
    Jo když ti někdo vleze nečekaně metr před autem na přechod..tak to taky miluju... eye popping smiley Nebo nezodpovědné matky....Se mi jednou stalo, že mi vjelo dítě pod auto...zastavila jsem třicet čísel předním..byl to pro mě fakt šok...Jedu jednou vesnicí, kde je chodník lemovanej živým plotem. jen z úzkejma průchodama...V dálce ze zatáčky vycházej maminky s kočárkama (tam není chodník,navíc silnice úzká opatřená zrcadlama) Tak hned na začátku hodně zbrzdím,abych do zatáčky dojela až v době, kdy už budou na chodníku a nemusela zastavovat úplně...jela jsem slabejch třicet... Najednou mi vyjel před auto špunt na kole...Na tom chodníku nebyl za keřema vidět (ani by mě nenapadlo, že by tam mohl být, když jediný člověk široko daleko, byly ony matky dobrejch 500metrů dál...),když se najednou se vynořil na silnici..bylo to o fous...Stačilo fakt dvě vteřiiny a byl by mi vjel pod zadní kola... thumbs up Docela dlouhou dobu jsme tam tak stály oba v šoku...on na silnici před autem na tom kolečku, zíral na to auto...,já těsně za ním jsem zírala na něj.....A maminky vůbec nic nezaznamenaly...žádná reakce, na to, že jim dítě málem přejelo auto...vesele se bavily...a vůbec nic...fakt vůbec nic...trvalo věčnost, než si všimly, že jim dítě stojí v silnici.. eye popping smiley J
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 08:46
     

    Lado, to si děláš srandu!!!! eye popping smiley eye rolling smiley Takovýhle "matky" to je teda něco.. Ze svý zkušenosti vím,že uhlídat dvě klubka hadů stojí za to a leckdy taky mám co dělat, abych je "ubrzdila", ale že by mi vjeli kluci na cestu, aniž bych o tom věděla, to se mi - naštěstí!! - ještě nestalo.

    Nechápu maminky, co stojí s kočárkem na takovým tom ostrůvku a mají korbu kočáru strčenou do vozovky tak, že kdyby jel nějakej náklaďák, tak je snad smete... To mi taky hlava nebere.

    No a ty přechody, to fakt šílím!!!! Ve městě máme jednu ulici, kde jsou dva proudy vedle sebe a manžel každý ráno říká, že trne, kdy tam bude smrťák. V jednom proudu auta zastavěj, ve druhým jedou dál. A lidi, ačkoli to vědí, tak stejně na ty přechody lezou jak smyslů zbavený, skáčou autům doslova před čumák. Nechápu, jestli nemaj pud sebezáchovy nebo co. A když to ty lidi dělaj za deště, náledí nebo když je lehký opar a je blbě vidět, tak to je skoro rovno sebevraždě.eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 08:55
     
    Teď mě nas...pošťačka.Naše je asi nemocná a chodí jiná,která mi nechtěla dát doporučenej dopis pro chlapa,že si má dojít na poštu.Přijede ve 3 ráno,o víkendu pošta nepremává a v ponděli ve 4 ráno zase odjíždí.Kdy tam má jít netuším.Že mi to nedá,protože mě nezná.Já jí taky ne a přesto věřím,že je doručovatelka.A když hergot vylezu v pyžamu,teplejch ponožkách,neučesaná tak asi v tom bytě bydlímangry smiley angry smiley angry smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Co nebo kdo vás naštval.

    Datum: 18.01.2008 08:59
     
    Ladus, tak to bych vystoupila a vynadala jim, co se do nich vejde.angry smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.