pondělí 29. dubna, 02:24 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Co kvete v dubnu

Datum: 02.04.2011 19:39
 
p4020032m.jpg
Další fotografie:

Diskuse zmizla, tak jsem udělala novou. Bohužel jsem fotila před pár minutami a je už tma, zítra se polepším stydlin smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.04.2011 20:52)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 01.04.2024 20:29
     

    Kvetení všude bohaté. thumbs down

    Gabco, moucha zničí narcisku komplet. Vyžere cibulku.Mně letos taky některé málo kvetou.

    Ty tmavé tulipány jsou [www.lukon-glads.cz]

    Měla bych mít letos víc překvapení. Na podzim se dcera utrhla a narozeniny byly ve znamení tulipánů.Zaujala ji firma Loukykvět. Mají hezky nafoceno ale mám pocit, že už jsem objevila nějaké zéměny.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v dubnu

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 01.04.2024 20:32
     

    Máte všechny krááásné kvetení thumbs down . Do vázy netrhám, kochám se po chvilkách v zahradě. Jen teď jsem si říkala, že ve váze by snad vydržely kytky déle, ten hnusenej vítr opravdu kytkám nesvědčí.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 02.04.2024 06:26
     

    v tom větru se ven nedalo a te´d prší . ale odpoledne už pršet nemá - tak se pokochám smiling smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 02.04.2024 10:01
     
    img_20240401_161014.jpg
    Další fotografie:

    Letos mají ovocné stromy nachystáno neskutečně, tak se necháme překvapit, co z toho bude.

    Přikoupila jsem si oranžovo bílou kombinaci v Lidlu a zdají se mi ty oranžové červenější, jiné. Na poslední fotce zadní skupinka.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 02.04.2024 10:18
     

    Třešně už kvetou asi dva dny jako blázen. Uvidíme co z toho bude.

    Manco, třeba se ještě vybarví jinak. Ale jako oranžovější mi přijde ta první skupinka. Hlavně, že to kvete.A čemeřice je pořádný macek. thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 02.04.2024 17:50
     



    alenak napsal(a):

    Gabčo, napadené nekvetou, listy slabé, málo a mizí. Zkus vydloubnout cibuli a rozkrojit, nepřála bych ti to....

    V druhé sadě foto máš u Martinette nízké, to jsi měla taky popletené? Je fakt, že jsou moc hezké ve vázičce,tak je trhám. Ale vím, že dlouhodobě mi velmi málo kvetly, hnojení nepomohlo, asi přešlechtěné....

    Ty jsou Alenko vsazený nově na podzim,. A k nim jsem přisadila prcky Minow. Měla jsem je už toliktát ( tolik se mi líbí ) a kvetou jen první rok po vysazení a pak jen listy. flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 02.04.2024 17:52
     



    Manca napsal(a):

    Letos mají ovocné stromy nachystáno neskutečně, tak se necháme překvapit, co z toho bude.

    Přikoupila jsem si oranžovo bílou kombinaci v Lidlu a zdají se mi ty oranžové červenější, jiné. Na poslední fotce zadní skupinka.

    Mančo, ty oranžový jsou ze začátku takové napůl nazelenalé. Uvidíš, až rozkvetou. Ale záměna by nebyla první.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 02.04.2024 23:00
     
    20240402_113416.jpg
    Další fotografie:

    Letos jsem nazrefila na tento tulipán a na narcisky, nádherně voní. Prozatím je mám v květináčích, nazdobila jsem je na velikonoce. flower smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 03.04.2024 07:52
     



    gabca napsal(a):



    Manca napsal(a):

    Letos mají ovocné stromy nachystáno neskutečně, tak se necháme překvapit, co z toho bude.

    Přikoupila jsem si oranžovo bílou kombinaci v Lidlu a zdají se mi ty oranžové červenější, jiné. Na poslední fotce zadní skupinka.

    Mančo, ty oranžový jsou ze začátku takové napůl nazelenalé. Uvidíš, až rozkvetou. Ale záměna by nebyla první.

    Ona by to snad ani nebyla záměna, nečetla jsem, co bylo na krabici. Mohli vyměnit sortu za hodně podobnou kvůli nedostatku třeba. Jen zkouším, jestli jsem jediná. Taky to je třeba kompostem, co pod ně přišel.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 04.04.2024 23:24
     
    20240404_135109307_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Řekla bych, že se příroda zbláznila a kvete snad všechno. Magnolie s hruškou. Sakura s třešněmi. Broskve. Snad jen jabloně zatím drží termín.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 05.04.2024 20:15
     
    p1070165.jpg
    Další fotografie:

    Jede to děsně rychle. love smiley flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 05.04.2024 20:17
     
    p1070160.jpg
    Další fotografie:

    Je to teď na zahradě krásně barevný.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 05.04.2024 20:19
     
    p1070141.jpg
    Další fotografie:

    flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 06.04.2024 04:29
     
    img_20240403_120755.jpg
    Další fotografie:

    Magnolie je obecní

    Teď jsou v plném květu různé blumy a pološvestky a zítra už asi i všechny třešně. Některé byly ještě dnes napůl, ale v tomhle počasí.... A začne hruška.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 06.04.2024 20:48
     
    20240406_164506516_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Zahrada je teď snad nejbarevnější co za dlouhé roky pamatuju.Všechno se zbláznilo najednou.

    Manco, ta kombinace mi přijde, že je stejná jako byla. Možná malinko sytější barva kompostem.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.