sobota 27. dubna, 16:12 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co děláte pro své zdraví?

Datum: 09.08.2006 08:11
 
Já krom pohybu a vitamínů nějak nevím. Spíš si škodím různými ,,neřestmi´´. Musím zaťukat, jsme všichni zdraví jako řípy a nebýt pravidelných prohlídek, tak lékaři ani neví, že jsme. Ale nic moc pro zdraví nedělám. Co vy?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 08.04.2008 19:48
     


    Dasa napsal(a):
    Lado thumbs down tělo není žádnej malej blbec a taky jsem přesvědčená že si řekne o to co potřebuje. Na rozdíl od tebe mi bůček apod. nevadí winking smiley

     

    Nó, tak mé tělo si kdysi říkalo o bůčíček a grilované klobásky a smažená jídla a tatarky a........... a skončila jsem v nemocnici.

     

    Taky jsem málo pila, říkala jsem si, že si tělo přeci řekne žízní. Ale byla jsem vyvedena z omylu mým lékařem. Když má člověk žízeň, tak je tělo již dehydrované.

     

    Tak holky nevím, jestli je to nejšťastnější, poslouchat své tělo a čekat, že si řekne samo. Já měla třeba po operaci žlučníku chuť na řízek.eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co děláte pro své zdraví?

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 08.04.2008 23:21
     

    Jen jestli to byl vůbec kvalitní vitaminový preparát a ne jen pouhý doplněk stravy.. (aneb kolikastupňové?) grinning smiley

    Obsaženého alkoholu nesmí být příliš málo, páč v nedostačujícím množství nemůže mít sílu vypálit případné bacily, které by rády zaútočily na chladem ohrožený organismus.

     

    Mona napsal(a):
    Taky nějak to tělo poslední dobou zanedbávám. Nedávno jsem si dala ten vitamín B (podle Hanule), ale protože jsem byla uhřátá, pivo studené, dosáhla jsem opačného účinku - bolí mne v krku. eye rolling smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 08.04.2008 23:23
     
    Kofilo, je to pravda, mé tělo se někdy může uřvat a já si dám špunty do uší. eye rolling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 09.04.2008 08:26
     
    Kofilo, nepití je můj velký problém thumbs up , asi jsem v tomto dost rekordman, a pyšná na to nejsem. Večer někdy zjistím, že za celý den jsem vypila dvoudecku šťávy,to fakt nekecám eye rolling smiley Třeba je mezitím ještě nějaká polévka nebo ovoce, ale to je tak všechno sad smiley.
     
  • Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 23.04.2008 00:05
     

    Anavi nejsi sama. Takhle to má skoro většina lidí. Ráno si daj kafe (které je odvodní) a odpoledne zase kafe. Mezitím si srknou něčeho a to je vše.

    Ale NENÍ to dobrý. Fakt. Dobré je, se naopak hlídat a pít co možná nejvíce. Tak 2 litry denně aspoň. Blíží se léto, člověk se více potí a více potřebuje pít.

    Taky jsem se "učila" pít, protože jsem pila stejně málo jako ostatní. Tak jsem si uvařila čaj do džbánku nebo namíchala něco neperlivého do pet láhve a hned jsem viděla kolik jsem toho za den vypila.

    My byli vychováváni ve stylu "Nepij tolik, budeš mít žáby v břiše" a to se se mnou táhlo fakt hodně dlouho. Já pila dokonce tak málo, že když jsme běhali na základce osmistovku, tak jsem se ani nezapotila. Holky měly kruhy v podpaží a já "frajerka" nic.eye rolling smiley

    Teď se hlídám ať to jsou minimálně ty dva litříky denně. Taky mě přestala bolet hlava, která mi jinak dávala docela zabrat.

     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 26.05.2008 15:04
     

    Mno, co se stravy týče, tak to už jsem vyjmenoval ve tématu Cholesterol, a nekouření zase v jiném, takže tady jen doplním ohledně tekutin - standardně 2x 1,5L PETky vody. Normální, minerálku jen při/po sportu. Na určení zdravé míry alkoholu tu zase chybí správné vlákno grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    A jinak:

    2x týdně běhám (přemýšlím o přesunu na ráno a 5x týdně)

    2x týdně posilovna + sauna

    1x týdně plavání

    1x týdně celodenní výlet na horském kole (obvykle 80-100km)

     

    Jen se trochu děsím, jestli až někdy budou děti nebo nějaký jiný žrout času, kde na to potom vezmu čas :-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 27.05.2008 07:23
     
    matyx: ohledně provozování všech těch činností v případě dětí - záleží na tolerantnosti tvé ženy winking smiley . No a případně měj naději, že děti za čas vyrostou a pak se dá dost věcí absolvovat s nima. Já už se nemůžu dočkat, až se naučí pořádně na kole ten menší a pak už můžem vyrážet všichni. Není to teda o 100 kilometrech denně, ale zase se tak jako kocháme a má to taky něco do sebe grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 04.06.2008 12:03
     
    reklama.jpg

    Nevím, kam to fláknout, dám to pro pobavení sem: (reklama z roku 1939) grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    altea

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 12.06.2008 18:51
     

    já hubnu zdaravě z bio a to je fakt zdravé a fungujeto vaha jde dolů a moje kondice je taky lepší a i klouby přestyl bolet

    [www.snama.cz]

     
  • Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 12.06.2008 19:30
     


    matyx napsal(a):

    Mno, co se stravy týče, tak to už jsem vyjmenoval ve tématu Cholesterol, a nekouření zase v jiném, takže tady jen doplním ohledně tekutin - standardně 2x 1,5L PETky vody. Normální, minerálku jen při/po sportu. Na určení zdravé míry alkoholu tu zase chybí správné vlákno grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    A jinak:

    2x týdně běhám (přemýšlím o přesunu na ráno a 5x týdně)

    2x týdně posilovna + sauna

    1x týdně plavání

    1x týdně celodenní výlet na horském kole (obvykle 80-100km)

     

    Jen se trochu děsím, jestli až někdy budou děti nebo nějaký jiný žrout času, kde na to potom vezmu čas :-)

    Matyxi--no mne sa zdá že ten tvoj týždeň má asi 10 dnígrinning smiley
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 13.06.2008 07:59
     
    Zatím má jen sedm, ale protože přemýšlím že bych k tomu ještě přidal dálkové studium VŠ, tak ho asi budu muset nějak nafouknout grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 13.06.2008 08:21
     

    Ja uzivam Beta Glucan : [www.natures.sk]

    Zatial som spokojna, zlepsili sa mi vysledky.

     
  • Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 13.06.2008 08:28
     
    Evelínko já se letos právě díky Betaglukanu obešla celou zimu bez virózy, rýmy a podobných radostí ! thumbs down
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 13.06.2008 09:25
     


    evelina napsal(a):

    Ja uzivam Beta Glucan : [www.natures.sk]

    Zatial som spokojna, zlepsili sa mi vysledky.

     

    Hmmm, a vyjde to levněji než sauna grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 13.06.2008 11:13
     
    Pití je taky pro mě problém....pilu litry kafe, ale jiného se moc nenapiju....opravdu minimum ....Vypít 1,5l za den to by mě asi zabilo..Zatím přežívám, bez problémů a potíží..grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.