neděle 28. dubna, 14:46 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co děláte pro své zdraví?

Datum: 09.08.2006 08:11
 
Já krom pohybu a vitamínů nějak nevím. Spíš si škodím různými ,,neřestmi´´. Musím zaťukat, jsme všichni zdraví jako řípy a nebýt pravidelných prohlídek, tak lékaři ani neví, že jsme. Ale nic moc pro zdraví nedělám. Co vy?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 13.06.2008 11:55
     
    Lado, tos mě uklidnila, jsem podobnej "případ". Leckdy fakt zjistím, že jsem za den vypila 300 ml nějaké minerálky a to je vše thumbs up
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co děláte pro své zdraví?

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Blanule2

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 19.03.2009 13:26
     

    Dobrý den.Setkala jsem se s přírodními produkty které pomáhají při různých potížích a které napomáhají k prevenci.Opravdu to funguje.Pokud by jste chtěli vědět víc,kontaktujte mne na mailu Blanka83@email.cz Ráda vám poradím a pomůžu.Přeji krásný den.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Verte neverte? čo je zdrave?

    Datum: 05.02.2010 17:56
     
    p0930ab32_musli.jpg
    Obcas narazim na celkom zaujimave citanie:

    Müsli, energetická alebo proteínová tyčinka? Ako pre koho!
    Müsli tyčinka nie je zdravá dobrota, z ktorej sa chudne. Je to jeden z najväčších omylov, ktorých sa ľudia dopúšťajú pri zhadzovaní nadbytočných kíl. Napchávajú sa týmito sladkosťami v domnienke, ako zdravo a diétne sa stravujú, ale váha akosi nechce ísť dole.
    Viac v clanku:
    [zdravie.pravda.sk]
    --------------------------
    Hm, ja sa priznam, ze milovnikom musli vyrobkov ani nahodou nie som. Napr. nasi mladi tym krmili deti od malicka...ale napr. u najstrasieho vnuka im to detska lekarka zakazala, ze mu to velmi drazdilo crievka ...
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (05.02.2010 17:58)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Mast-olej??

    Datum: 05.02.2010 18:36
     
    s0.jpg
    Zato toto je nieco, co ma viac zaujima - zda sa mi vsak, ze niekde podobna tema sa tu uz rozoberala.....
    ----------------
    Prikladam na tuto temu oscenovany velmi zaujimavy novinovy clanok...
    Ja osobne mam zauzivane uz urcite jedla, ktore pripravujem na masti - napr. dusim maso...okrem bravcovej masti kupujem aj husaciu, alebo kacaciu, na ktorej pripravujem napr. kuracie jatra, plnku do mas a pod. )
    Na oleji robievam rezne, palacinky - uz roky pouzivam bezne madarsky slnecnicovy. K tomu kupujem aj olivovy, ktory pridavam napr. do zeleniny, cestovin...(vzdy mam aj panensky - na ten je zatazeny hlavne moj ocko..ja ho davam len do zelen. salatov)
    ..ale celkove pouzivam pri vareni fakt velmi malo tukov, napr. aj maso peciem vyslovene bez tuku - pekac vysteliem papierom na pecenie a len trochu podlejem vodou...

    a este odkaz na dost suvisiaci netovy clanok:
    [zdravie.pravda.sk]
     
  • Autor: evik212
    Status: nováček

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 23.02.2010 13:55
     

    Užívám produkty české společnosti, která působí v oboru zdravotní prevence. Čistě přírodní, na bázi tradiční čínské medicíny. Pokud máte problém s nadváhou, různými exémy, cukrovkou, s kojením, záněty trojklaného nervu, časté migrény, vaše děti mají sníženou imunitu apod. Vše se dá řešit. Pokud vás zajímá více, pište si o info.smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Zuzka76

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 16.08.2010 15:21
     

    Nejsem uz nejmladsi tak se snazim o trochu primereneho pohybu a pokud mozno zdravou stravu (s vetsim ci mensim uspechem grinning smiley). A taky beru vitaminy, doproucuju [www.eshop.farmax.cz], kde je moznost i konzultace s lekarem ohledne konkretniho problemu a potreby smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 16.08.2010 17:59
     

    To pořád musím něco pro někoho dělat? Ať se postará samo.

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 24.08.2010 11:57
     
    produkty.jpg

    dobrý den chci se s Váma podělit o moje zkušenosti .mněla jsem stále nějaké problémy se zdravím ,ale teď užívám přírodní produkty české firmy a jsem velice spokojená ,pokud máte zájem [okg-zdravi.webnode.cz] coffe smiley

     
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 24.08.2010 11:58
     

    <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt;} @page WordSection1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} -->

    flower smiley Bylinky jako lék. Nevěříte? Mnoho lidí už vyzkoušelo rostlinné produkty a přestalo chodit do lékárny. Ráda Vám sdělím víc. Napište a já Vám prozradím mnohem víc. Kontakt:Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype vlastafu (03-000334)

     
  • Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 24.08.2010 15:09
     

    Pointernetoví obchodníci mne serou stejně jako podomní!!

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 27.03.2013 13:20
     
    530165_327294284060165_148834788_n.jpg

    ... jak pravdivé

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 27.03.2013 13:42
     

    Věrko,tak pana Hnízdila si vždy ráda přečtu nebo poslechnu... thumbs down

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 27.03.2013 14:02
     

    Jé, to je ten z Dobřichovic ? Mám to k němu jen z kopce ... winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 27.03.2013 14:12
     

    Odkud je, to netuším, se přiznám. Četla jsem jeho knihu Mým marodům aneb Jak vyrobit pacienta.

     

    Líbí se mi Voltairův výrok, který uvádí:

    "Lékař je člověk, který podává léky, o nichž ví jen velmi málo, k léčbě nemocí, o nichž ví ještě méně, lidem, o nichž neví vůbec nic".

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 27.03.2013 14:14
     

    Já mám takový tušení, že má v Dobřichovicích ordinaci ... confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.