pondělí 29. dubna, 11:31 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Chýba mi nápad!

Datum: 14.10.2009 10:10
 

Konečne som sa dokopala k tomu,aby som si vybavila založenie chovnej stanice...lenže..ouha! Chcú tam po mně niekolko návrhov na názov . A já mám totálný útlum,temno. Mám len jeden návrh ,ďalej ma napadajú je samé blbosti. Podla zákona schválnosti,ak ïm to napíšem do návrhu,tak iste vyberú ten najstupídnejší návrh.

Tak nenapadá vás niečo? jedná sa o havanských psíkoch,takže aj akékolvek asociacie na Kubu sú vítané.winking smiley

tak vás (kreatívci) prosím please smiley please smiley please smiley o nejaký inšpiratívní,výstižný a krásný nápad. Taký,že keď ho budúci chovatel začuje,hneď zatúži po šteniatku z tejto chovnej stanice grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 13:03
     

    Z Hispánska

     

    La Cuba

     

    A co takhle nějaký název brněnským nářečím?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Chýba mi nápad!

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 13:03
     

    No jasně, vždyť snachy pes se jmenu Jerry Lee z Molu Es (jinak mu říkáme ale Vlk). Věra

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 13:36
     

    Anny, pokud mohu i já trochu poradit - nedávej si moc dlouhý název ch.stanice. Za1.- se to blbě pamatuje, za 2. - se blbě vypisují doklady, za3. musíš pak dávat krátká (nesložená) jména štěňat.

    Dost lidí si dává složeninu ze svého jména (já mám OLPEMI, OLdřich, PEtr, MIchaela). Ono si je třeba uvědomit (pro neznalé) že název je mezinárodní a tudíš na celém světě nesmí být stejný či velmi podobný.

    Tak předhoď nápady winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 14:05
     

    Missinko,mňa práveže absolútne nič nenapadá. Ten najtriviálnejší návrh bol "Z Vinného domu" -tak sa totiž volá náš dom.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 14:15
     

    No a proč ne? )

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 14:28
     

    jo Drahuško. Já tam ten názov iste napíšem.Ide mi len o to,že tam musí byť viac návrhov. A já sa bojím,že ke´d na tie ďalšie miesta dám nejaké blbé návrhy,tam na Kynologickom ústredí nemylne siahnú po tom najstupídnejšom a ten mi schvália.grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 14:35
     

    Oni to totiž dělají schválně winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 14:38
     

    Varadero - známá kubánská pláž, za to můžeš třeba ještě připojit to haf anna (mimochodem to je úplně supeeer)

    Nebo použít názvy kubánských doutníků

    Bolivar, Cohiba, Partagas, Cuaba

    nebo Sancho Panza

    Já nevím, nejsem moc invenční.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 16:25
     

    Amee,super!!! Nemáš Ty náhodou trafiku? Alebo musíš mať v okolí nejakého kuřáka doutníkov,toľko druhov by som v živote nedala dokopy.winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 16:58
     

    ale prdlajs, jsem hledala na netu, něco kolem Kuby a našla doutníky. Tady, je tam těch názvů víc

    [www.doutniky-premier.cz]

     

    A do loga si vlož tohle grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley, ale to už není o pejscích. [www.fotoaparat.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 19:09
     

    Věrčin návrh je prostě geniální.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 19:41
     

    Věro super.. thumbs downSestřenka má také složeninu jména.. winking smiley Já ti budu prd platná, nemám na to buňky.. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 19:49
     

    Kuba - u mě vedou doutníky smiling smiley. Ale jak to nacpat do názvu confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 19:50
     


    SPIKE napsal(a):

    No jasně, vždyť snachy pes se jmenu Jerry Lee z Molu Es (jinak mu říkáme ale Vlk). Věra

    Věrko, taky jsme chtěli kdysi čechoslováka z Molu Es!!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Na co tady člověk nepřijde... smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 19:51
     

    grinning smiley A co ukradnout nápad Ivanky a obrátit HAVANA (tedy anavah) nebo KUBA (abuk). Asi mi přistydnul venku mozek, že ze mě lezou takový hovadiny. grinning smiley Věra

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.