úterý 7. května, 10:22 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Brečíte u televize?

Datum: 05.08.2008 16:54
 

Já sakra jo, zrovinka teď . Jdu raději balit na dovču. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.06.2010 14:10
     


    carlos napsal(a):

    Zelenou míli miluju, a přiznám se že semo tamo taky slzu uroním.... a nejen u Zelené míle. Doporučuji "Pravidla moštárny", "Podzim v New Yorku", "Milenci ze severního pólu", "Billy Eliot" .......


    Carlosi, ty jmenuješ mé oblíbené...winking smiley Já se přiznám, že u televize brečím, když vidím, že je tolika programů a kolikrát se nedá dívat vůbec na nic. Nemít natočený filmy na DVD tak bych chodil spát se slepicema

     
  • Autor: Reklama

    Re: Brečíte u televize?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.06.2010 14:30
     

    Zelenou míli jsem nikdy neviděla,z toho,co jmenoval Carlos taky nic,já jsem holt typickej seriálovo-detektivkovej divákwinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.06.2010 14:39
     

    Pravidla moštárny, Hotek new Hampshire, Život podle Garpa a další miluju, ale hlavně v knižní podobě thumbs down thumbs down thumbs downIrwing je můj oblíbený autor.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.06.2010 23:08
     


    Ram napsal(a):

     

    carlos napsal(a):

    Zelenou míli miluju, a přiznám se že semo tamo taky slzu uroním.... a nejen u Zelené míle. Doporučuji "Pravidla moštárny", "Podzim v New Yorku", "Milenci ze severního pólu", "Billy Eliot" .......


    Carlosi, ty jmenuješ mé oblíbené...winking smiley Já se přiznám, že u televize brečím, když vidím, že je tolika programů a kolikrát se nedá dívat vůbec na nic. Nemít natočený filmy na DVD tak bych chodil spát se slepicema


    Pozor na jazyk !!!!!!! Nevíš kdo by poznámku stran spaní mohl číst grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    P.S. jen sem tam skouknu nějaký film, jinak na TV nekoukám, jen na DVD, svoje, nebo pučený. Výše citované film samozřejmě ve sbírce nechybí winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.06.2010 23:13
     


    Evca napsal(a):

    Zelenou míli jsem nikdy neviděla,z toho,co jmenoval Carlos taky nic,já jsem holt typickej seriálovo-detektivkovej divákwinking smiley


    Ale věř, že by tě ty filmy zaujaly, mají příběh i hloubku myšlenky, navíc je Zelená míle i poněkud mystifikovaná (co by taky člověk čekal od S. Kinga-autor románové předlohy). Všechny příběhy tě vtáhnou do děje, proto nakonec to emotivní sdílení diváků winking smiley . Prostě je to něco jako mezírka ve vzdělání, nutno doplnit smoking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.06.2010 23:38
     


    carlos napsal(a):

     

    Ram napsal(a):

     

    carlos napsal(a):

    Zelenou míli miluju, a přiznám se že semo tamo taky slzu uroním.... a nejen u Zelené míle. Doporučuji "Pravidla moštárny", "Podzim v New Yorku", "Milenci ze severního pólu", "Billy Eliot" .......


    Carlosi, ty jmenuješ mé oblíbené...winking smiley Já se přiznám, že u televize brečím, když vidím, že je tolika programů a kolikrát se nedá dívat vůbec na nic. Nemít natočený filmy na DVD tak bych chodil spát se slepicema


    Pozor na jazyk !!!!!!! Nevíš kdo by poznámku stran spaní mohl číst grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    P.S. jen sem tam skouknu nějaký film, jinak na TV nekoukám, jen na DVD, svoje, nebo pučený. Výše citované film samozřejmě ve sbírce nechybí winking smiley

    Už asi stárnu chodím spát jen s jedinou. Ale asi bych přidal Madisonské mosty, Každý rok ve stejnou dobu, Lépe pozdě nežli později... Ne všechno je to na slzy, ale mám ty filmy rád.

     
  • Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 07:42
     

    Krom té Zelené míle s Vámi hoši souhlasím, suprový filmy, Madisonské mosty...nádhera

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 07:58
     

    Mně ta Zelená míle taky moc nesedí. Osobně filmy dělím do třech skupin.

    1) Film zaujal (pamatuji si o čem je a někdy později se k němu rád vrátím) (Apollo 13, Kontakt, Rain man...)

    2) Film si sice pamatuji, ale nevím proč bych se měl na něj podruhé dívat (sem patří Zelená míle)

    3) Film nezaujal a tak si ho vůbec nepamatuji (bohužel se mi stává, že díky tomu se mi na obrazovku připlete znovu)

     

    Filmy nemusí být příliš intelektuální, když mám chuť se zasmát, tak přijdou vhod filmy tipu Vražda na večeři či Periskop nahoru a dolů. Hlášky z těchto filmů u nás už zdomácněly. "A proto tuhle práci tak miluju"...

     

    Když je ta správná nálada, tak dám přednost láhvince červeného a pustím si některý z dílů "Byli jednou dva písaři"

     

    smiling smiley 

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Ram (15.06.2010 09:08)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 11:27
     

    to Ram : Madisonské mosty, to je náš další styčný bod, jinalk bych ještě připomněl: Tahle země není pro starý, Příběh Alvina Straighta, Smažená zelená rajčata, Hlas moře, Fanny a Alexander....... Z domácí provenience pak kultovní filmy jako Pelíšky, Musíme si pomáhat, Báječná léta pod psa, Nuda v Brně, Kolja, Obecná škola, Černí baroni, Tankový prapor, Pupendo, Zapomenuté světlo, Venkovský učitel, Václav ........ A pokud se chci opravdu pobavit lehčím žánrem, tak si rozhodně pustím Denník Brigit Jonsonové, či O čem ženy sní, při melancholii zase Láska přes internet. Ale mám i úlety, protože se mě (ovšem jen dobré) akční filmy taky líbí jako třeba Matrix, Matrix reload, Matrix revolution (ten poslední, i když měl myšlenku, byl přece jen nejslabším), nebo trilogie L.O.T.R. A taky mám rád historické filmy jako Johanka z Arku, Gladiátor, trochu mystiky taky nezaškodí - Král Artuš. Dost jsem se taky v bujném mládí vzhlédl v gotických románech, a proto jsem si oblíbil i knížku a film Jméno růže (s Seanem Conerym) ...... smiling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 11:49
     

    Myslím Carlosi, že s tebou bych se na telku mohl dívat. Drtivá většina toho cos naopsal patří u mě do té první kategorie.thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 11:54
     

    Kluci vy si nějak notujete :-)

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 14:50
     

    Rama bych za tu jeho "jedinou"......křápla přes ....a začíná to na k.....

    A to ač ženská, se občas tomuto "titulování"nevyhnu....

    Rame, zachránily tě jen ty Madisonské mosty grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 15:02
     

    Nevztekej se wzteklino já jsem zvyklej, že mi okopávají k....(otníky). Takže křápnutí od tebe přes kotníky by bylo jen jedním z těch, které dostávám od mnoha lidí co prostě výš nedosáhnou.winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (15.06.2010 15:04)
     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 15:06
     

    Já bych se trefila, i přes moje bolavé koleno grinning smiley...no mám dnes svůj den grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.06.2010 15:09
     

    Neber to ve zlým, to byl vtip.winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.