úterý 7. května, 20:12 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Brečíte u televize?

Datum: 05.08.2008 16:54
 

Já sakra jo, zrovinka teď . Jdu raději balit na dovču. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 26.03.2009 14:58
     

    včera.Moje srdeční záležitost.Král zlodějů.thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Brečíte u televize?

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 26.03.2009 18:09
     

    Tak já brečela u nedávného případu matka pro děti udělala v americe taky tento zázrak .Zviditelnila se v médiich vzhledem k tomu že má rakovinu a umírá.Aby její děti byli zajištěné pro život.A umírala před kamerou.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 27.03.2009 07:02
     

    Včera jsem viděla film Bolt, upozorňuji, že je to pro děti a taky jsem u toho řvala sad smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 09.04.2009 09:53
     

    Pokud nechcete brečet, rozhodně nekoukejte na film Marley a já...padla na to skoro krabice kapesníků sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 10.04.2009 08:21
     

    Galad, tos fakt bulela u tohoto?

    Krátký popis Uprav informace o filmu
    Po krásné, zasněžené svatební noci se novomanželé John a Jenny Groganovi rozhodnou, že opustí drsné zimy Michiganu a začnou nový život na slunné Floridě. Oba získají místo jako novináři v konkurujících si lokálních novinách, koupí první dům a začnou čelit nástrahám, které s sebou přináší manželství, nová práce a ve vzduchu visící rozhodnutí, jestli by už měli založit rodinu. John se se svou nejistotou, jestli už je připravený stát se otcem, svěří kolegovi a kamarádovi Sebastianovi, který přijde s výborným řešením: John by měl Jenny pořídit štěně. "Není s tím žádná starost," říká Sebastian. "Chodíš s ním na procházku. Krmíš ho a sem tam ho necháš proběhnout." A tak přišel Marley. Groganovi si pořídili roztomilého, šestikilového labradora, který se během pár týdnů změnil v padesátikilový parní stroj, plný nezkrotitelné energie, jenž přeměnil jejich dům v místo zkázy. Roztomilé štěně vyhodili ze cvičitelské školy. Opakovaně slintá po nově natřených zdech, cupuje sedačku na kousky, převrací odpadkové koše, žere polštáře a kytky, pije vodu ze záchodu a honí pošťáka. A ukradl krocana ke Dni díkuvzdání. Ani nový, drahý řetízek nezůstal před Marleyho nekontrolovatelnou žravostí v bezpečí. Kromě katastrof, které v průběhu let Marley působí, sleduje život svých páníčků, jejich úspěchy i prohry, změnu práce, stěhování do jiného domu a ze všeho nejvíc nástrahy spojené s rozrůstající se rodinou. Není překvapením, že na závěr si John a Jenny uvědomí, že díky Marleymu - "nejhoršímu psovi na světě" - jsou z nich lepší lidé.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 10.04.2009 09:12
     

    Jo, on totiž na konci umře...ten pes sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 10.04.2009 17:38
     

    No já se ujišťuju - neb mě kámoška na to lákala, jakože na komedii!

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 12.04.2009 17:42
     

    Tak ono to zčásti komedie je...připomnělo mi to hodně Click(život na dálkové ovládání), u toho taky člověk brečel smíchy a vzápětí řval jako tur jak to bylo dojemný

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 12.04.2009 18:14
     

    Dneska večer dávají Šarlatové písmeno. Ten film se mi líbil, ale závěr bych asi prořvala taky, tak na to kašlu sad smiley , koukat nebudu nono smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.04.2009 21:20
     

    nahá jsi krásná tak to taky koukám,že se tam objevují jenom mladé děvy.Chtěla bych tam i nějakou starší ženu ,vždyť i ta chce být nahá a krásná ne_ Takhle někdy brečím nad tím ,že jsou tam zakomplexované holky.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.04.2009 22:24
     

    Jít tam já, tak ten chlap zapláče a vzdá to grinning smiley

    Tahle byla hloupá, že se nechala chlapem terorizovat

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.04.2009 08:18
     

    Naposledy jsem brečela u dokumentu o Lajce. O prvním živém pejsku ve vesmíru.

    A bylo vystáráno. Druhej den v práci jsem vypadala, jak když mě napadly vosy.

    [www.spicove.cz]

    [aktualne.centrum.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 17.04.2009 16:53
     


    Galad_Elen napsal(a):

    Jít tam já, tak ten chlap zapláče a vzdá to grinning smiley

    Tahle byla hloupá, že se nechala chlapem terorizovat

     

    Já někdy pláču málem z toho chlapa, ač je asi milej winking smiley . Ale na mě působí jak taková pusina, no stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 17.04.2009 17:30
     

    Anavi,on tak nepůsobí,on je.Někde jsem o něm četla,že si od něho 4% menšina slibovala trochu propagace,ale on je prý vychován v přísné křestanské víře a svou orientaci považuje defacto za hřích,tak se o tom vůbec nezmiuje a naopak vše za co 4%bojují neuznává.Má to halt těžký pusinka.sad smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 04.05.2009 16:38
     

    Naposled jsem brečela u pošty už jsem dost satará tak brečím u ,krásných setkání ,která dobře dopadnou. A TO je Pošta pro tebe.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.