úterý 7. května, 13:29 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Brečíte u televize?

Datum: 05.08.2008 16:54
 

Já sakra jo, zrovinka teď . Jdu raději balit na dovču. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 04.05.2009 17:21
     

    na poštu se nedívám,bo je mi právě líto těch,co si setkání přejou a ten druhý nedorazí.sad smiley Jednou jsem to viděla a víckrát nemusím.nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Brečíte u televize?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 04.05.2009 18:20
     

    Zamáčkla jsem slzu u Bridges Jones...a jdu pokračovat ve smysluplné práci... grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 04.05.2009 19:42
     

    balanc, to já ořvu skoro pokaždý, když už na to náhodou narazím a koukám... sad smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 06.05.2009 23:24
     
    Brecim (v skutocnosti len mi "zjihl" zrak ), brecis ( bohvie ci vas niekoho dojme), breci ( ten tremista zarucene..naozaj)....smiling smiley
    [url]
    =related[/url]
     
  • Status: nováček

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 07.05.2009 09:30
     

    <!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-formatyawning smileyther; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} a:link, span.MsoHyperlink {mso-style-priority:99; color:blue; mso-themecolor:hyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:purple; mso-themecolor:followedhyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} p.MsoNoSpacing, li.MsoNoSpacing, div.MsoNoSpacing {mso-style-priority:1; mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {pageconfused smileyection1;} -->

    Kdo chce zažít adrenalin, užít si nebo chce jen darovat originální dárek, ať se podívá na stránky [www.zlutaraketa.cz], vřele doporučuji. Objednal jsem si s přítelkyní LET BALÓNEM a bylo to opravdu úžasné. A teď chci vyzkoušet únos komandem…Doporučuji spinning smiley sticking its tongue out thumbs down

     
  • Status: nováček

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 07.05.2009 09:32
     

    <!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-formatyawning smileyther; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} a:link, span.MsoHyperlink {mso-style-priority:99; color:blue; mso-themecolor:hyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:purple; mso-themecolor:followedhyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} p.MsoNoSpacing, li.MsoNoSpacing, div.MsoNoSpacing {mso-style-priority:1; mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {pageconfused smileyection1;} -->

    Kdo chce zažít adrenalin, užít si nebo chce jen darovat originální dárek, ať se podívá na stránky [www.zlutaraketa.cz], vřele doporučuji. Objednal jsem si s přítelkyní LET BALÓNEM a bylo to opravdu úžasné. A teď chci vyzkoušet únos komandem…Doporučuji

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 07.05.2009 17:02
     

    doufám,že tě unesou na základní školu a budou tě držet tak dlouho,než se naučíš číst.Možná tě překvapí,že tahle diskuze je o brečení u TV.confused smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 07.05.2009 18:40
     
    Lostris thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 19.05.2009 18:07
     

    To bude nějaký puberťák jinak si to nedovedu vysvětlit.Ale holky možná ,že právě tímhle nás chtěl rozbrečet.Tak nevím možná ,že se mu to povedlo.eye rolling smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 19.06.2009 12:55
     

    Není důvod, ono je to spíš k smíchu. Ale směšné je to málodky. Vašek.

     
  • Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 19.06.2009 13:02
    Hodnocení fotografie "Brečíte u televize?": 5
     
    Krásné odpoledne!
    zrovna včera jsem brečela u doktorky "Quinový" (či jak se to píše)...

    flower ejka
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 29.08.2009 20:52
     

    Teď zrovinka u ČT 2 , ale smíchy. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 29.08.2009 21:04
     
    Smíchy jsem brečela včera u Kuty(i)la na Jojce grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 30.08.2009 21:53
     

    Před chvílí jsem doštkala u Hodiny klavíru.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 30.08.2009 22:47
     
    Uff...dokelu, zase budem trochu mimo temy - kedze slzy fakt neronim...ani kvoli niecomu srdcervucemu, ale aj humor mi vie len "vykrutit" kutiky ust eye rolling smiley - chyba mi asi spontanost..
    ...aleeeeeee aj tak mam radsej ...ten humor..a aj slzy humoru! grinning smiley
    -------------------
    Evco - Jojka ma mmt. celkom podarene sitcomy...KutYila pozeram asi najmenej, na striedacku castejsie mi to vyjde s Mafstory a Profesionalmi - tamojsie "hlášky" stoja fakt zato!!
    --------------
    ...a dnes som sa moc potesila - lebo sa mi konecne podarilo "zachytit" prvy diel pestunky Fran u vas na Prime smiling smiley...v minulosti som totiz uz nejake diely videla.. a moc sa mi to pacilo hlavne kvoli vydarenemu dabingu... grinning smiley
    --------------

    Ono ale na humor takychto serialov musi clovek zvyknut - prist tomu humoru "na chut"! winking smiley ...vtedy sa a na nich da fakt pobavit ( v mojom pripade obcas winking smiley- lebo nepozeram TV pravidelne)
    Jedna scenka z Mafstory - ktoru som napr. tiez nevidela..winking smiley- serial davaju vzdy v neskorych hodinach - oni sa tam pouzivaju nielen trochu viac grinning smiley"pikantnejsie" vyrazy...
    [url]
    =related[/url]
    -------------
    Vcera som zial zachytila len zaver predstavenia "Můj báječný rozvod" na CT2 s E.Balzerovou - bolo to uzasene ..eye popping smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (31.08.2009 00:56)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.