pátek 26. dubna, 06:30 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 19:32
     

    Vlčí jakcii ses ptala vedle, já určitě chci dělenou držet ( já teda dle Haye) ta osmička je u mně jen hokus pokus, dnes jsem to zvládla :-), akorát odpoledne k čaji hromada domácích cookiesek ( návštěva), ale v časovém limitu

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 19:45
     

    Doris, no já jsem právě celá zmatená, protože se píše - během osmi hodin jíte běžná jídla, tzn. žádná dieta. Já tedy chci dělenku držet dál, vyhovuje mi to a tys pekla sušenky? Mňam, ty mám taky ráda, stihlas to včas, tak to nevadí. Já mám v tom fakt trochu chaos, musím si o tom hodně nastudovat grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 19:53
     

    Artep, díky za přáníčko. Hlaste broučínkové dopředu též vaš děň ražděnia, ať se mohu taky připojit ke gratulaci. grinning smiley

    Mery, jakpak sis užila maškarní rej? Dětičky řádily, co? Občas jdu s mužem na dětské maškarní nebo mikulášskou, a vždycky si to pěkně užívám, protože ty dětské nápady a průpovídky kolikrát stojí za to grinning smiley

    Dorisko, já na toho Haye nějak nechytla slinu, resp. nechce se mi znovu učit, co v které skupině jíst, tak zůstanu klasicky u LK, z pohodlnosti tongue sticking out smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vlcice (26.01.2014 19:56)
     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 20:05
     

    DOBRÝ VEČER flower smiley SHEILII.....Tak Ty jsi zlato mls smiley jeden recept lepší než druhý,kurňa mě honí mlsná na ten koláč spinning smiley sticking its tongue out prdni ho do receptů please smiley než to zapomeneme winking smiley Myslím,že by se Vall dala použít i pohanka,jáhly:-) co myslíte?Dnes máš Sheilo perfektní menu thumbs down Holky študovala jsem tuHarmonii od AM taky mi tekly sliny thumbs down opravdu je pěkně vypracovaná,a u každého receptu je i psáno pro kterou KS je vhodné jídlo,a nebo jak upravit do své KS což je fain thumbs down Takže já zítra mexické fazole dle AM smiling smiley TRINKO.......prosímtě ,nevíš jak je vhodný po cvičení ovoce?Někde jsem četla ,že ovoce nono smiley ,ale když chodím cvičit ráno a dop.jím jen ovoce confused smiley myslíš,že je to špatně?Ten ovocný cukr,no nevím,doteď jsem neřešila,ale nevím nevím.Je fakt,že ho dám dost grinning smiley Holky u nás -12 eye popping smiley ,ale sníh žádný thumbs up holomráz k prdu eye rolling smiley Já dnes kuř.prsa pečená s fazolkama na česneku,več.....salát z řepy smiling smiley a jsem plná,ráno fitko.Pak se ukážu berušky,tak pěkný první prac.den MERYNKO......jaký byl karneval? smoking smiley Budeš určo utahaná jak kotě....tak sladké sny všem VLCIKU.....tak jak psala Sheila bych se držela thumbs down flower smiley A kávu dávám až odpolko,dop.jen ráno vodu a čaje...... winking smiley pak ovoce

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 20:07
     

    Tak, zlatínka a právě jsem se rozhodla, že od zítřka zakládám extra spešl sešítek, kam si budu zapisovat všechny poznatky, které tu sdělíte, ráno ovoce, pauza mezi ovocem a jídlem, úprava vlásků od Bosí, zvláštní receptíky - třeba zajímavý řepový salát winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

    Protože jinak mi fakt kebule ty všechny rady nechce registrovat, prostě jsem starší osoba, nó sad smiley winking smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 20:21
     

    Merynko taky mě zajímá jak ses měla na maškarním grinning smiley confused smiley love smiley

    vlčí ten sešítek si opatruj, protože se tě někdy třeba zeptám, jak to radila bosca na ty vlasy s kudrlinkama winking smiley thumbs down thumbs down thumbs down

    bosco love smiley recept ti napíšu sem - můžeš si to pak uložit do wordu i s tím obrázkem, tak to dělám já, když mě něco zaujme tak otevřu word, napíšu recept a pak tam přesunu i obrázek a nazvu ten soubor podle názvu jídla winking smiley

     

    Jelikož já vařím od oka, tak písnu jen přibližný recept ju? Tarhoňa (k sehnání v Lidlu) lze vyměnit za kus kus (ten je potřeba 2x spařit a pak vařit zhruba 20-30 minut - ideálně do rozvaření)

     

    HMOTA (na formu 25cm):

    250g tarhoňa (nebo kus kus)

    2 žloutky

    med (nebo jiné sladítko)

    mleté mandle (moučka) - přiměřeně na vysušení hmoty, je-li moc tekutá

    nahrubo mleté vl.ořechy - asi 1 hrst

    brusinky (1/2 pytlíku) - spařit nebo namočit do vroucí vody předem

     

    NAVRCH:

    7 menších strouhaných jablek

    skořice

    dosladila jsem stévií v prášku

     

    DROBENKA:

    mixlá sezamová semínka + mandle + vlašské ořechy

    asi 1 PL rostl.tuku Flora

    trochu medu

     

     

    Tarhoňu vaříme asi 20-25 minut ve vodě s trochou oleje a sole (špetička) - musí být spíáše rozvařená. Do pekáčku dáme smíchanou hmotu, udusáme ke dnu nějakým placatým nástrojem, aby byla hutná. Naskládáme jablíčkovou směs se skořicí, navrch dáme drobenku a pečeme v předehřáté troubě na 190st. cca 30 minut.

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 20:51
     

    SHEILI a este recept na ten repovy salat nemas po ruke? staci taky zrychleny, lebo prave varim repu, tak by sa sikol smiling smiley

     

    BOSCA - moje poznatky este zo starsej doby su, ze po aerobnom cviceni je vhodne ovocie a po posilovacom cviceni je vhodne zjest nieco bielkovinove napr. tvaroh

    a co sa tyka toho ovocia, tak vraj max do pol hodiny/hodiny, vtedy telo po cviceni prijaty cukor z ovocia ihned spali

    teda ak si dobre vsetko pamatam

     

    a intervalovy neboli HIIT trening poznate? to by som chcela skusit ja, ide o cvicenie okolo 20 minut denne kedy sa cviky robia napr. v 30 sekundovom intervale na maximum a 10 sekund prestavka a takto sa ide niekolko serii, vraj sice telo nepali tuky v priebehu cvicenia ale rozhybe to metabolizmus a tuky sa palia v nasledujucich 24 hodinach

     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil artep21 (26.01.2014 20:54)
     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 20:52
     

    Bosco, já akorát o ovoci vím jen to, že se má jíst samostatně a po něm další jídlo až po půlhodině. Co se týče cvičení, tak nevím. Ale když cvičíš ráno, tak bych si to ovoce klidně dala.

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 20:58
     

    a este som sa chcela spytat ci niektora nemate skusenost s tibetskymi kefirovymi zrnami, som si ich vcera objednala a idem sa pustit do vyroby zdraveho domaceho kefiru, tak som sama zvedava

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 21:13
     

    SHEILI si sa pytala na moj jedalnicek, tak napr mam zajtra:

     

    ranajky: kasa (podusene jablko, ryzove susene mlieko, ryzova inst. kasa, med, kokos, mlety lan)

     

    desiata: susene figy a marhule

     

    obed: dusene kuracie prsia na sampinonoch a basmati ryza + nejaka domaca zavarana zelenina

     

    olovrant: salat (ladovy salat, redkovka, uhorka, cherry paradajky, salatovy syr)

     

    vecera: ...... este netusim ale rada vy som nieco bielkovinove

     

    vsetko okrem vecere mam uz v krabickach nachystane do prace

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 21:13
     

    smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil artep21 (26.01.2014 21:14)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 21:25
     

    artep byla jsem u telky (Škoda lásky) - takže odpovídám opožděně:

     

    Recept - uvařená vychlazená řepa (3-4 kousky vel. tenisáku) nakrájet na kostičky, 400g směs mrkev s hráškem (já kupuju mraženou a dělám jí v páře), 2 vajíčka natvrdo (nebo jen bílky, jako já dnes - bo žloutky šly do buchty winking smiley), 1 menší cibulka nadorbno, 3-4kyselé okurky nadrobno, 1 lžička hořčice, 1-2 lžíce majolky, 1 lžička tatarky (nemusí být) a asi 1/2 kelímku bílý bio-jogurt, sůl pepř - odležet mls smiley

     

    Do vánočního dávám ještě 1-2 jablíčka (oloupaná a nakrájená též na kostky) má to moc dobrý šmak, ale jelikož se nedoporučuje ve zvěři jíst ovoce, tak to jindy dělám bez jablek - to ovoce je celkově takový zvláštní a trošku problematický druh stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (26.01.2014 21:29)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 21:28
     

    aretp jídelníček pěkný thumbs down takový FIT flower smiley

     
  • Autor: artep21
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 21:32
     



    Sheila112 napsal(a):

    artep byla jsem u telky (Škoda lásky) - takže odpovídám opožděně:

     

    Recept - uvařená vychlazená řepa (3-4 kousky vel. tenisáku) nakrájet na kostičky, 400g směs mrkev s hráškem (já kupuju mraženou a dělám jí v páře), 2 vajíčka natvrdo (nebo jen bílky, jako já dnes - bo žloutky šly do buchty winking smiley), 1 menší cibulka nadorbno, 3-4kyselé okurky nadrobno, 1 lžička hořčice, 1-2 lžíce majolky, 1 lžička tatarky (nemusí být) a asi 1/2 kelímku bílý bio-jogurt, sůl pepř - odležet mls smiley

     

    Do vánočního dávám ještě 1-2 jablíčka (oloupaná a nakrájená též na kostky) má to moc dobrý šmak, ale jelikož se nedoporučuje ve zvěři jíst ovoce, tak to jindy dělám bez jablek - to ovoce je celkově takový zvláštní a trošku problematický druh stydlin smiley

     

    dikes, vyskusam

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 26.01.2014 22:31
     
    dobrou noc.jpg

    Skús a potom daj vedieť winking smiley

     

     

    Holky QUINOA - až jí někde uvidím, tak určitě koupím (artep díky za tip - ty jsi zkusila kterou barvu?)

    [fresh.iprima.cz]

     

     

    Krásnou dobrou noc všem flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.