sobota 27. dubna, 13:59 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 3.7
Klikni pro filtrování

život s dělenou stravou - vážně/nevážně

Datum: 17.10.2011 13:47
 

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i jen tak .-)))

Pro ty, kterým leze na nervy, že člověk nežije nalinkovaný život bez odboček, škobrtnutí i drobných hříšků - - prosím nechoďte sem. Není to nic ve zlém, ale tak budme mít klid vy i my winking smiley

upozornění pro začátečníky - jste vítáni, ale pozor!!!! alkohol obvykle brzdí hubnutí - stejně jako med winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HelaB (01.11.2011 16:42)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:18
     

    No a zasa super stránočka thumbs down díky artep za inšpiráciu na klíčenie, to tiež dakedy skúsim, zatiaľ som klíčky len kupovala...chuti ami len niektoré...trebars nakllíčená šošovica (čočka)mi nejde popod nos confused smiley nono smiley 

     

    Ja by som chcela si aj domácu múku sama mlieť, akože trebars z pohanky a tak..nech to mám čerstvé - musím poobzerať dajaký dobrý mlynček... je paradox že sa pomaličky vraciame k tomu, ako jedli naše babičky...veľa z poľa. málo mäsa, domáca výroba, žiadne polotovary...to asi po vojne rozmach a zblbla sa polovica sveta, všetko čo je na západe je dobré - nono smiley kdeže...

     
  • Autor: Reklama

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:19
     

    Taky nechávám luštěniny klíčit, mungo fazolky používám málo - stejně jako cizrnu, přestože mi oboje moc chutná, ale toho času s přípravou a vařením, tak z luštěnin nejvíc využívám hnědou a červenou čočku thumbs down

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:21
     

    vall voda je zázrak, že jo? love smiley

     

    Tak já začla pom.džusem a za chvíli si udělám mixlý banán se soj,mlíčkem - coctail mls smiley pak tam mám spoustu mražený zeleniny - hlavně fazolek - tak že bych dala repete? smiling smiley asi jo musím udělat prostor v mražáku pro ty GOLDEN fazolky thumbs down thumbs down thumbs down ááá do Lidlu vyrazím...dnes jsem sice měla jet směr Kladno, ale prdím na to smoking smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:23
     

    Vlči, taky to nějak nehrotím, těch 16 opravdu nevychází, když se to denně mění. Já hlídám osmičku a přizpůsobuju ji k večernímu cvičení či jiný akci a šestnáctku neřeším. Asi by nebylo dobrý to posouvat o několik hodin, ale ta hoďka je snad v poho.

    Artep, taky občas mungo nechám naklíčit thumbs down . Jsi mi to připomněla grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:28
     

    Vallí, chleba denně, ŠÍLENČE! tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Heleď, přiznej se, že vy chodíte chleba někam prodávat nebo ho mužík nosí do práce, že jo? Nepovídej, že zblajznete tolik chleba? grinning smiley Jéžiš, já se tady chechtám, to je prča, ženský dřív chodily ze své práce ještě na pole a my doma pečeme chleby a klíčíme fazole, nejsme náhodou cvoci? To nemáme žádnou jinou práci? BÓže, holky musíme se někdy sejít, alespoň s některými, my jsme fakt všechny řádně trhlý love smiley love smiley love smiley love smiley

    Trinko, myslím to tak asi správně, to se nedá počítat osmu a ještě aby zbývalo 16, v práci to prostě takhle úplně pintlich nejde. Já kupuju zelený hrášek v LIDLu, ten je boží, krásně zelený, kámoška mě naučila hráškovou polívku, myslím, že během měsíce už jsem ji dělala potřetí. Nikdo jiný ji nejí, resp. já ji nenabízím a oni si nevezmou, když ví, že jsem si vařila jako "svoje jídlo" a tak vždycky zblajznu celý litr sama. Dneska byla k obídku s bramborovým chlebem, moc se mi teda tentokrát chleba nepovedl, Vallinko, zdá se mi kyselý, že by to bylo těma bramborama anebo jsem ho nechala kynout moc dlouho. Je i nějaký tuhý. Ale k polívce OK. mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vlcice (28.01.2014 12:32)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:33
     

    Vlči - to máte: snídaně, svačiny do práce - chlapovi jeden krajíc fakt nestačí, večeře,,, grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale dneska tam zbyl, ale zas bych musela něco dokoupit a já ty blafy s chlupama už moc kupovat nechci winking smiley to raděj at to sežere králík ztvrdlý.....ale ted se prostě nějak zadařilo, že zmizl rychle, asi byl tak neodolatelnej. No a dřív prostě byla přirozeně zdravá strava a žádnej šmejd s trvanlivostí půl roku se neprodával, dnes je v obchodech jen přirozeně nezdravá angry smiley angry smiley angry smiley, i když se tak občas tváří, hlavně u reklam na zdravé snídaně zuřím

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 12:34
     



    vlcice napsal(a):

    Vallí, chleba denně, ŠÍLENČE! tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Heleď, přiznej se, že vy chodíte chleba někam prodávat nebo ho mužík nosí do práce, že jo? Nepovídej, že zblajznete tolik chleba? grinning smiley Jéžiš, já se tady chechtám, to je prča, ženský dřív chodily ze své práce ještě na pole a my doma pečeme chleby a klíčíme fazole, nejsme náhodou cvoci? To nemáme žádnou jinou práci? BÓže, holky musíme se někdy sejít, alespoň s některými, my jsme fakt všechny řádně trhlý love smiley love smiley love smiley love smiley

     

    thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down To jo teda grinning smiley grinning smiley ale tak roztomile trhlý love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 13:50
     

    AHOJ PRDELKY HUBŇULKY flower smiley Teda,vy jste toho nakecaly grinning smiley jak si mám jako všechno pamatovat?SHEILII....... eye popping smiley Ty jo,tak to je rozdíl,tak heleď teď vidíš sama jak je fain se změnou stravy,já to cítím taky tak a taky si pak člověk řekne,že pro sebe dělá co může a že si občas holky každá sklouzneme to je lidský,jinak se taky musíme pochválit,jak nám to jde ne?Takže ARTEP,VALINKO to ,že máme období a trošku tápeme to máme asi každá winking smiley ale až se rozjedeme tak zase pojedem.Počkejte jak dorazí jaro,to bude energie,sluníčko a hned bude líp.Holky já se tak těšim na hokaido stydlin smiley ta mi opravdu chybí v jídelníčku,taková poslední záchrana love smiley mls smiley ARTEP.....Ty jíš úplně skvěle thumbs down vyváženě,to bezesporu VALL.....teda Ty se napečeš eye popping smiley ,ale pravda čerstvý chlebík u nás taky jede,kluci mají rádi jen dobré máslo,a česnek posolit winking smiley ani tu šunku nemusí,nebo vajíčko grinning smiley .Jinak holky jak dáváte klíčit fazolkyatd.já si dělala včera z adzuky mex.fazole mls smiley podle AM a dobrý :-) dnes jáhly se soj.smetanou na sladko mls smiley SHEILO....jak jsi psala o téch sirupech,to by mě taky zajímalo jaký jsou smiling smiley v sama doma řikali,že i slad je zdravý confused smiley nemáte zkušenost? flower smiley Zdravím všechny a kdepak je Rebeka?Merynka?Skrblík......

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 14:20
     

    bosco flower smiley ahoj! souhlas - dobřes to napsala grinning smiley thumbs down Víme o čem to je - je to všechno v HLAVĚ love smiley Víc asi nemusím dodávat , že winking smiley A ta spokojenost když se člověku podaří zhubnout do oblečení, které si přál, nebo které na sebe dlouho nedostal - to je už jen takový bonus navíc thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 14:30
     

    Sheili - grinning smiley prosim tebe, ale jak jsi toho mohla dosáhnout, když pořád porušuješ? grinning smiley grinning smiley grinning smiley a nosíš to podpůrné prádlo (a ani jsi se nás nedovolila a neinformovalas o tom) tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley , a nedojels detox.....nebo příště pro jistotu nahé foto prosím spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out...no totok.....

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 14:45
     

    Jojojo, stále porušuješ a přitom hubneš, i ty jedna, to se dělá????? Příště se taky přimlouvám za odvážnější foto, a nejlépe v plavkách, prosíííím. Oblečený se tu vystavuje kde kdo, to už je paséééé grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 14:47
     

    Jé, já jsem si už vykrafala tři hvězdičky, jupííííííí, za chvíli budu taky EXPRT grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Koťátka, jdu se balit, večer už asi nenakouknu, mužík mě zve na véču, tak papááá zítra a moc nepruďte love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vlcice (28.01.2014 14:48)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 14:49
     

    Vlči no tedáááá grinning smiley grinning smiley GRATULUJU winking smiley winking smiley , alebudou ti chybět nezapomeň !!

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 15:01
     
    citatek.jpg
    Další fotografie:

    vall víš, já nejsem zastáncem fotek ve spodním prádle eye rolling smiley ... Jako vím moc dobře jak se fotky dají zneužít a v životě bych sem nevložila nějaký takový snímky. nono smiley A hlavně proč bych měla někomu něco dokazovat? Já to tady beru jako relaxový pokec, ne jako soutěž krásy. Ale moje prádélko se ti zachtělo jo? No to musím poptat mužíka o svolení, jestli se ti v něm můžu ukázat grinning smiley budeme jak v mateřské školce jo? VŠECHNO SI UKÁŽEME - ale jen přes SZ! tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     

    Hlavně já s nikým nesoutěžím, byl to můj vlastní boj, sama se sebou a já jsem nad sebou vyhrála a tohle je pro mě hlavní. Pravda mohla bych psát i blbosti, ale proč bych to měla dělat? confused smiley Já jsem spokojená a šťástná takl jak to je, nemám tu potřebu tady někoho ponižovat, to dělají jen slaboši.

    nepratřím mezi horních 10000 ale je mi dobře... mám chlapa co mě miluje a vydělá tak, abych nemusela mít strach co bude zítra, mám střechu nad hlavou a myslim si že pokud někomu vadí, že porušuju a občas si něco dopřeju, nebo že jsem si koupila nový dům a mám krásný vztah s mým mužem, nebo to jaký mám vkus - tak je snad každému jasné, odkud vítr vane a mě je to u zadku. PRO MĚ JE DŮLEŽITÉ VLASTNÍ ŠTĚSTÍ, ostatním ho přeju, ale nezávidím nono smiley tudíž nemám zapotřebí psát vzteklý komenty love smiley Ale nějakej citátek dám, ty MILUJU, stejně jako VÁS všecky tady! love smiley 

     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: život s dělenou stravou - vážně/nevážně

    Datum: 28.01.2014 15:04
     

    NO jo,svatá pravda sice píšu každý den ,ale pokaždý mě Tvé foto překvapí na tož po několika měsicích,bych Tě ani nepoznala čéče .Každápdně obdivuju,že jen nekomentuješ,ale i hodíš své úspěchy thumbs down včetně fota,poznatků i s tím,že upřimně napíšeš jak se při detoxu vede,či kde máš slabá místa.love smiley flower smiley VLCIKU......tak si užij véču s manžou,a dej si něco dobrého,pak nám poreferuješ winking smiley pěkný den

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.